آکاردئون وردپرس , 7 افزونه کاربردی

فهرست مطالب

آکاردئون وردپرس یک روش طراحی وب زیبا است که به شما امکان می دهد محتوا را در زبانه های جمع شونده نمایش دهید. در این مقاله ، ما بهترین افزونه های آکاردئون وردپرس را که می توانید در وب سایت خود استفاده کنید ، انتخاب کرده ایم.

چرا شما باید Accordions را در وردپرس اضافه کنید؟

آکاردئون وردپرس به شما امکان می دهد بدون افزودن پیمایش طولانی ، مطالب بیشتری را در پست ها و صفحات خود نمایش دهید . اگر می خواهید طول یک صفحه را کوچک کنید ، پس باید اضافه کردن محتوای خود را در یک عنصر آکاردئون بررسی کنید. می توانید آکاردئون های عمودی یا افقی را با متن داخل هر برگه اضافه کنید. وقتی کاربران روی برگه کلیک می کنند ، برای آشکارسازی محتوا گسترش می یابد. نمونه آکاردئون مورد استفاده در وب سایت آکاردئون وردپرس معمولاً برای افزودن بخش سوالات متداول (سوالات متداول) ، با نمایش سوالات به عنوان برگه ، استفاده می شود. با این حال ، می توانید از آنها برای اضافه کردن هر نوع محتوایی استفاده کنید که می خواهید کاربران را از پیمایش نجات دهید. گفته شد ، بیایید نگاهی به برخی از بهترین افزونه های آکاردئون وردپرس بیندازیم که می توانید در وب سایت وردپرس خود استفاده کنید .

1. آکاردئون

پلاگین آکاردئون آکاردئون یک افزونه کاربردی وردپرس است که به شما امکان می دهد با استفاده از کد کوتاه آکاردئون های زیبا را در صفحات ، پست ها ، فایل های الگو و هرجای سایت خود اضافه کنید . این یک طراحی پاسخگو است و محتوای شما را به زیبایی در همه دستگاه ها نمایش می دهد. آکاردئون دارای پشتیبانی از قلم نماد Font Awesome است که به شما امکان می دهد از آیکون های زیبا در زبانه های آکاردئون وردپرس خود استفاده کنید. با استفاده از این افزونه می توانید آکاردئون نامحدود را به سایت خود اضافه کنید. به شما امکان می دهد سبک ها را برای آکاردئون باز و بسته تغییر دهید ، آکاردئون را بدون حذف ، تراز متن برای محتوا و موارد دیگر پنهان کنید.

2. سوالات متداول آکاردئون وردپرس

سوالات متداول آکاردئون Accordion FAQ یکی دیگر از افزونه های آکاردئون برای سایت های وردپرسی است. این یک سازنده کشیدن و رها کردن است که به شما کمک می کند تا به راحتی آکاردئون را در هرجای وبلاگ وردپرس خود اضافه کنید . می توانید آکاردئون ها را مرتب کرده و با کشیدن آنها به سمت بالا یا پایین در قسمت عقب ، مکان آنها را مدیریت کنید. این دارای چندین الگو ، گزینه های رنگی نامحدود ، پشتیبانی از آیکون های Font Awesome ، چارچوب راه انداز برای طراحی پاسخگو و موارد دیگر است. سوالات متداول آکاردئون سریعتر بارگیری می شوند که برای رتبه بندی موتورهای جستجو در سایت شما بسیار مناسب است.

3. زبانه - آکاردئون ، سوالات متداول

Tab ، Accordion و FAQ یک افزونه وردپرس است که به شما امکان می دهد زبانه ها و آکاردئون های متحرک زیبایی را در وردپرس اضافه کنید. شما می توانید به راحتی آکاردئون های افقی ، عمودی ، متحرک و غیره را به پست های وردپرس ، صفحات و مناطق ویجت نوار کناری اضافه کنید. این دارای چندین اثر گذار ، طرح بندی های مختلف ، قابلیت کشیدن و رها کردن برای مرتب سازی برگه ها و موارد دیگر است.

4. کد کوتاه Arconix

کد کوتاه Acronix Arconix Shortcodes یک افزونه چند منظوره وردپرس است که بر اساس کد کوتاه با سبک های مختلف برای افزودن برگه ها و آکاردئون ها در سایت شما قرار دارد. محتوای شما را به صورت آکاردئونی نمایش می دهد و به زیبایی در همه دستگاه های تلفن همراه ظاهر می شود. با کمک کد کوتاه می توانید آکاردئون نامحدود ایجاد کرده و در هر جایی اضافه کنید. این پلاگین همچنین دارای یک حالت سازگاری است که به شما امکان می دهد از تضاد نام کوتاه کوتاه جلوگیری کنید.

5. آکاردئون آسان

آکاردئون آسان آکاردئون آسان یکی دیگر از افزونه های آکاردئون وردپرس است که به شما امکان می دهد آکاردئون نامحدود را تنظیم کرده و در صفحات ، پست ها ، مناطق ویجت و پرونده های قالب خود اضافه کنید. اگر نسخه برتر آنها را خریداری کنید ، ویژگی های اضافی مانند سیستم کوتاه پیشرفته ، آکاردئون از دسته های وردپرس و طبقه بندی های سفارشی ، تم ها ، پشتیبانی از رنگ نامحدود و موارد دیگر را در اختیار شما قرار می دهد.

6. کد کوتاه Ultimate

کد کوتاه نهایی Shortcodes Ultimate یک افزونه جامع وردپرس است که با مجموعه ای از کد کوتاه برای افزودن چندین ویژگی ارائه می شود. با درج کد کوتاه 1 کلیک و پیش نمایش زنده می توانید از این افزونه برای افزودن آکاردئون در سایت خود استفاده کنید. این یک ابزارک سفارشی است که می توانید برای اضافه کردن آکاردئون در هر منطقه ویجت از سایت وردپرس خود استفاده کنید. کد کوتاه Ultimate با تم های مدرن وردپرس به راحتی کار می کند و به راحتی کار می کند .

7. آکاردئون صاف

Smooth Accordion یک افزونه ساده آکاردئون وردپرس است. مانند سایر افزونه های آکاردئون ، به شما امکان می دهد آکاردئون را در صفحات و پست های خود اضافه کنید. آکاردئون صاف یک آیکون در ویرایشگر پست وردپرس شما اضافه می کند که به شما کمک می کند تا بلافاصله آکاردئون را در پست ها و صفحات خود اضافه کنید. شما می توانید رنگ پس زمینه را سفارشی کنید ، سبک های سفارشی را به آکاردئون اضافه کنید و محتوای خود را به راحتی در تنظیمات پلاگین تراز کنید. امیدواریم این مقاله به شما در یافتن بهترین افزونه های آکاردئون وردپرس کمک کرده باشد.