ابزار پولی سئو وردپرس -وب هاست98

ابزارهای پولی سئو را برای وبلاگ وردپرس خود استفاده کنیم؟

فهرست مطالب

ابزار پولی سئو وب هاست98
ابزار پولی سئو وب هاست98

ابزارهای پولی سئو

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) بخش مهمی در ایجاد یک وب سایت موفق است. همچنین این یک مفهوم بسیار گسترده و تا حدودی مبهم برای بسیاری از دارندگان سایت است. داشتن یک تصویر واضح از عملکرد خوب و نیاز به پیشرفت در سایت ما می تواند کمک بزرگی باشد. ابزارها و افزونه های SEO زیادی در دسترس است - اما آیا باید هزینه یکی را پرداخت کنیم؟ در این مقاله ، ما خواهیم فهمید که آیا ابزارهای برتر SEO برای وردپرس ارزش سرمایه گذاری دارند و همچنین اینکه چه ویژگی هایی را باید هنگام انتخاب یکی جستجو کنیم. ما همچنین برخی از گزینه های برتر را با جزئیات بیشتری بررسی خواهیم کرد. بیایید شروع کنیم!

ابزارهای پولی وردپرس برای وردپرس چیست؟

اگر شما صاحب وب سایت هستید یا با آن کار می کنید ، احتمالاً با SEO آشنایی دارید. این فرآیند بهینه سازی محتوای وب برای رتبه بندی بالاتر در نتایج موتور جستجو است و یک قسمت مهم از رشد یک وب سایت است. بهینه سازی سئو می تواند کمی دشوار باشد. میخواهیم چندین ابزار پیدا کنیم که قابلیت تحقیق در مورد کلمات کلیدی ، بک لینک و ردیابی رتبه را دارند. افزونه های وردپرس نیز وجود دارد که توصیه هایی را برای بهینه سازی کلمات کلیدی در صفحه در ویرایشگر پست و همچنین بهینه سازی ، پیشنهادات پیوند داخلی و موارد دیگر ارائه می دهد. این ابزارها از کاملا رایگان تا کاملا گران قیمت متغیر هستند ، این سوال ایجاد میشود - چرا برای چیزی که می توانید بدون هزینه دریافت کنیم ، پول پرداخت کنیم؟ اگرچه ابزارهایی مانند Google Search Console و Keyword Planner مطمئناً مفید هستند ، اما همچنین می توانند کمی دست و پاگیر و پیچیده باشند. ابزارهای سئو پولی اغلب دارای ویژگی های اضافی ، رابط کاربری نرم افزاری و ساده تر از نسخه های رایگان خود هستند. از آنجا که سئو SEO یک قسمت مهم در ایجاد ترافیک در سایت (و در نتیجه درآمد) است ، ارزش این را دارد که اغلب در یک یا چند مورد از این ابزارها سرمایه گذاری کنیم تا به حداکثر تلاش خود برسیم.

در ابزارهای پولی سئو  به دنبال چه چیزی می گردید؟

هنگام بررسی یک ابزار SEO برتر ، چند نکته اساسی را باید جستجو کنیم. این ویژگی ها ابزار عالی را از ابزار خوب جدا می کند و می تواند به ما کمک کند :
  • ردیابی شاخص عملکرد کلیدی مقاوم (KPI). یک داشبورد واضح و یک نگاهی از آمار کلیدی سایت ما ، هم دوره با ابزارهای پرداخت شده SEO است.
  • چندین دیدگاه برای اندازه گیری. این که بتوانید مروری بر تلاش های خود برای بهینه سازی داشته باشید بسیار خوب است ، اما توانایی درک عمیق معیارهای اصلی سایت برای یافتن اینکه چه عواملی موثر است چه عواملی ضروری است.
  • رابط کاربری آسان. شما باید بتوانید به سرعت و به راحتی ویژگی ها و اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کنید.
  • توانایی حسابرسی محتوا. برخی از ابزارها می توانند به طور خودکار محتوای شما را اسکن کنند تا مناطقی را پیدا کنند که نیاز به بهبود دارند. این یک ویژگی بسیار خوب برای داشتن است ، خصوصاً اگر تازه با سئو کار می کنید.
  • ابزارهای گزارشگری که بازگشت سرمایه شما (ROI) را نشان می دهد. این برای دانش خود شما مهم است اما اگر سازمانی باشید که SEO را برای مشتریان انجام می دهد بسیار مهم می شود - آنها می خواهند نتایج ملموس را ببینند.
سرانجام ، قیمت یک عامل است. همانطور که در بخش بعدی خواهیم دید ، بسیاری از این ابزارها در یک محدوده قیمت مشابه قرار می گیرند ، اگرچه برخی از آنها مقرون به صرفه تر از دیگران هستند. اگر بودجه ما محدود باشد ، مطمئناً اطلاع داده می شود که کدام گزینه ها برای بررسی هستند. برخی از راه حل های همه در یک ممکن است بسیار گران باشد ، بنابراین ما باید مجموعه قدرتمندی از ویژگی ها را با آنچه واقعاً در یک ابزار SEO نیاز داریم ، بسنجیم.

4 مورد از بهترین ابزارهای پولی سئو برای وردپرس

حال که دانستیم چه عواملی باعث ارزشمند شدن ابزارهای برتر SEO می شوند و همچنین در ارزیابی آنها باید چه ویژگی هایی را جستجو کنیم ، بیایید نگاهی به برخی از بهترین گزینه های بازار بیندازیم. از پلاگین های وردپرس که مستقیماً با ویرایشگر پست ادغام می شوند تا ردیاب های ساده بک لینک ، در اینجا چیزی برای هر نیاز و بودجه وجود دارد.

1. Yoast SEO

صفحه اصلی Yoast SEO.   Yoast SEO یکی از محبوب ترین و بسته بندی شده ویژگی های افزونه SEO برای وردپرس است. نكته اصلی این ابزار توانایی آن است كه محتوای شما را در لحظه واقعی ، همانطور كه ​​آن را مستقیماً در ویرایشگر وردپرس می نویسید ، بررسی می کند. شما می توانید یک کلمه کلیدی و همچنین مترادف آن را وارد کنید ، و Yoast متن شما را اسکن می کند تا اطمینان حاصل شود که شما بر اساس الگوریتم فعلی Google از آنها برای بهترین مزیت خود استفاده می کنید. Yoast همچنین پیشنهادات پیوند داخلی ، امکان ویرایش توضیحات متا و عنوان برای صفحه نتایج موتور جستجوی Google شما (SERP) و حتی پیشنهادهایی را برای بهبود خوانایی محتوا ارائه می دهد. نتیجه نهایی یک پلاگین SEO در صفحه کاملاً دقیق است ، اما یکی از آنها هنوز هم بسیار قابل استفاده است. یک دلیل وجود دارد که این استاندارد طلا است. Yoast برای هر سایت یا مشاغل کوچک - از جمله وبلاگ ها - که برای ترافیک خود به بازاریابی محتوا متکی است ، گزینه ای عالی است . تا آنجا که به افزونه های سطح بالای وردپرس مربوط می شود ، این یکی قیمت بسیار معمول 89 دلار در سال را برای استفاده در یک سایت ارائه می دهد .

2. SEMrush

صفحه اصلی SEMrush. SEMrush این یک سیستم عامل خارجی است که به جای پلاگین وردپرس در مرورگر شما کار می کند. با این حال ، برای سایت های وردپرس (یا هر نوع وب سایت دیگر ، برای این موضوع) بسیار خوب کار می کند. ویژگی های Marquee شامل ردیابی قدرتمند برای رتبه بندی کلمات کلیدی ، بک لینک ها و ترافیک ارگانیک ، همراه با ممیزی های SEO است که می تواند آنچه را که شما به خوبی انجام می دهید و آنچه نیاز به بهبود دارد ، کشف کند. SEMrush همچنین تجزیه و تحلیل SEO رقبا را ارائه می دهد ، بنابراین شما می توانید ببینید که مارک های دیگر در صنعت شما چه کار می کنند و آنها را در بازی خود شکست می دهید. در مقایسه با یک پلاگین SEO ، بستری مانند SEMrush بیشتر به تصویر کلی سئو سایت شما اهمیت می دهد. به عنوان مثال ، در حالی که شما در درجه اول از Yoast برای اصلاح پست ها و صفحات فردی استفاده می کنید ، SEMrush می تواند به شما ایده ای درباره چگونگی قرار گرفتن سایت شما در برابر دیگران و سلامت نمایه لینک دهنده شما بدهد. SEMrush مخصوص مشاغلی است که همه آن را می خواهند و حاضرند هزینه آن را پرداخت کنند. قیمت این ابزار از 119.95 دلار در ماه شروع می شود .

3. Ahrefs

صفحه اصلی Ahrefs.   Ahrefs یکی دیگر از ابزارهای جستجوگرها و جستجوگرها است که با ویژگی های مختلف بسته بندی می شود. از بسیاری جهات مشابه SEMrush ، ممیزی سایت را برای کمک به بهینه سازی SEO خود و همچنین یک کاوشگر سایت برای تجزیه و تحلیل رقابت و یادگیری موفقیت ها (و اشتباهات) آنها ارائه می دهد. علاوه بر این ، Ahrefs یک جستجوگر کلمات کلیدی را پشتیبانی می کند که بیش از 170 کشور و 10 موتور جستجو را پشتیبانی می کند ، و این یکی از جامع ترین بازار است. نکته مخفی در پشت همه این ویژگی ها ، حجم عظیم داده ای است که Ahrefs جمع آوری و تجزیه و تحلیل می کند. این شرکت دارای نمایه محتوای بیش از پنج میلیارد صفحه و همچنین 11.6 میلیارد کلمه کلیدی است. تمام این داده ها به طور کامل مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد تا بینشی را فراهم سازد که این پلتفرم را تأمین کند و آن را به عنوان مورد علاقه برخی از برندهای معروف از جمله Facebook ، Adobe و Netflix قرار داده است. Ahrefs به بهترین وجهی برای کاربرانی مناسب است که از رویکرد داده های بزرگ استقبال می کنند و می خواهند اطلاعات کامل سئو موجود را داشته باشند. قیمت گذاری از 99 دلار در ماه شروع می شود .

4. Moz Pro

صفحه اصلی Moz Pro.   Moz نام بزرگی در صنعت جستجوگرها است ، که به دلیل منابع گسترده و آموزش های خود در مورد بهترین روش ها برای بهبود رتبه بندی شما مشهور است. همچنین مجموعه ای از ابزارهای جامع SEO ، دقیقاً مانند Ahrefs و SEMrush را فراهم می کند. آنچه Moz را از رقبا متمایز می کند کاربرپسند بودن آن است. تجزیه و تحلیل سئو می تواند شامل نمودارها ، نمودارها و اعداد زیادی باشد و این پلتفرم این موارد را می گیرد و خواندن آنها را آسان می کند. البته ، از داده های ارائه شده صرفه جویی نمی کند. جعبه ابزار Moz شامل ابزار تحقیق کلمات کلیدی ، حسابرسی سایت ، نظارت بر لینک ، ردیابی رتبه و بهینه سازی در صفحه است. علاوه بر این ، این شرکت شهرت زیادی در جامعه جستجوگرها دارد ، به ویژه در میان افراد غیرحرفه ای که اطلاعات لازم را در این زمینه می آموزند. محتوای Moz Whiteboard Friday یک ابزار یادگیری بسیار ارزشمند برای هر کس که به سئو علاقه دارد. جامعه آنلاین آن مفید ، دوستانه و گسترده است. Moz Pro یک انتخاب عالی برای دارندگان سایتهایی است که لزوماً طرفداران SEO (هنوز) نیستند اما می خواهند مهارت خود را ارتقا دهند. قیمت گذاری از 99 دلار در ماه شروع می شود .

آیا برای وبلاگ وردپرس خود به ابزارهای برتر SEO احتیاج داریم؟

برای پاسخ به سوالی که قصد داریم در این پست به آن بپردازیم ، لزوماً نیازی به ابزارهای برتر SEO برای وبلاگ وردپرس خود ندارید. بسیاری از راه حل های رایگان در دسترس است ، از جمله نسخه های رایگان Yoast SEO ، و همچنین ابزار تحقیق کلمات کلیدی از Moz و SEMrush. با این حال ، به خصوص برای یک سایت با محتوای سنگین مانند یک وبلاگ ، شما با یک ابزار برتر بسیار بیشتر از یک ابزار رایگان خواهید رفت. آنها به داده های جامع تر و ویژگی های پیشرفته تر دسترسی می دهند. به علاوه ، از نظر تعداد کلمات کلیدی که می توانید پست های خود را جستجو یا بهینه سازی کنید ، محدودیت کمتری دارند. با در نظر گرفتن اهمیت SEO در ایجاد ترافیک ، مطمئناً به نوعی ابزار برای کمک به شما در این زمینه نیاز دارید. این که فکر می کنید یک حق بیمه ارزش آن را دارد در نهایت به خود شما بستگی دارد.

نتیجه

اگر می خواهید یک وب سایت موفق بسازید ، نمی توان SEO را نادیده گرفت. این کلید ورود بازدیدکنندگان به سایت شما (و نه رقابت شما) است. خوشبختانه ابزارهای قدرتمندی در بازار وجود دارد که می تواند به شما کمک کند تصویر روشنی از مکان تمرکز در جستجوگرها ارائه دهید. ابزارهای پولی سئو اغلب ارزش سرمایه گذاری را دارند. سئو سایت چنان بخش مهمی در ایجاد جریان درآمد در سایت شما است که تمایل دارد هزینه های خود را پرداخت کند. برای این که بیشترین ضربه را بزنید ، به دنبال ابزاری باشید که دارای قابلیت گزارش دهی قوی و ردیابی KPI ، یک رابط کاربری آسان و قابلیت کنترل محتوا برای زمینه های بهبود باشد. آیا در مورد ابزارهای برتر SEO سوالب دارید؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید!