اسکنر امنیتی وردپرس برای شناسایی بدافزار و هک ها

فهرست مطالب

اسکنر امنیتی وردپرس برای شناسایی بدافزار و هک ها می تواند نقطه شروع خوبی برای امنیت وب شما باشد. در این مقاله ، ما بهترین اسکنرهای امنیتی وردپرس را انتخاب کرده ایم که به شما در انجام سریع بررسی های امنیتی و اسکن سایت شما کمک می کند.

اسکنرهای امنیتی و بدافزار وردپرس چه کاری می توانند انجام دهند؟

آسیب پذیری آنلاین یا اسکنرهای بدافزار می تواند به شما کمک کند وب سایت خود را از نظر برخی خطرات امنیتی بسیار رایج بررسی کنید. به عنوان مثال ، آنها می توانند به دنبال کد مخرب ، پیوندهای مشکوک ، تغییر مسیرهای مشکوک ، نسخه وردپرس و موارد دیگر باشند. با این حال ، آنها کاملاً محدود هستند زیرا نمی توانند تست هایی را بر روی پایگاه داده وردپرس ، حساب های کاربری ، تنظیمات وردپرس ، پلاگین ها و موارد دیگر انجام دهند. هکرها می توانند به راحتی کدهای مخرب را پنهان کرده و از این بازرسی های اساسی امنیتی مورد توجه قرار نگیرند. به همین دلیل توصیه می کنیم از فایروال برنامه وب Sucuri استفاده کنید. این یک سرویس امنیتی کامل وب سایت است که هر کد مخربی را حتی قبل از رسیدن به وب سایت شما شناسایی و خنثی می کند. برای امنیت بیشتر سایت وردپرس خود ، با راهنمای گام به گام برای محافظت از وب سایت خود ، به راهنمای کامل امنیت وردپرس ما مراجعه کنید. با بیان این موارد ، بیایید نگاهی به برخی از بهترین اسکنرهای آسیب پذیری وردپرس بیندازیم که می توانید امتحان کنید.

1. Sucuri SiteCheck

Sucuri SiteCheck SiteCheck یک ابزار آنلاین توسط Sucuri ،این اسکنر امنیتی وردپرس بهترین فایروال و سرویس امنیتی وردپرس است . این یک بررسی کامل از وب سایت شما به دنبال کد مخرب ، تزریق هرزنامه ، تخریب وب سایت و غیره ارائه می دهد. همچنین وب سایت شما را در چندین ابزار لیست سیاه نام دامنه از جمله مرور ایمن Google بررسی می کند. ابزار SiteCheck Sucuri نه تنها URL را که وارد می کنید اسکن می کند ، بلکه صفحات دیگر را که از آن پیوند داده شده اند نیز جستجو می کند تا یک اسکن سریع و سریع ارائه دهد.

2. اسکنر امنیتی IsItWP

IsItWP Security Scanner IsItWP Security Scanner، این اسکنر امنیتی وردپرس به شما امکان می دهد به سرعت وب سایت وردپرس خود را از نظر بدافزار و سایر آسیب پذیری های امنیتی بررسی کنید. این توسط Sucuri طراحی شده است و به شما کمک می کند تا سریعتر وب سایت خود را با دستورالعمل های گام به گام بررسی کنید تا امنیت وردپرس را تقویت کنید. همچنین برای اطمینان از تمیز بودن دامنه شما وب سایت شما را در فهرست مرور ایمن Google و سایر لیست های مخرب بدافزار بررسی می کند.

3. مرور ایمن Google

مرور ایمن Google ابزار مرور ایمن Google به شما امکان می دهد ببینید آیا URL برای بازدید توسط Google ناامن علامت گذاری شده است. گوگل میلیاردها URL را رصد می کند و اگر مشکوک به توزیع بدافزار توسط وب سایتی باشند ، آن را برای بازدید بعنوان ناامن علامت گذاری می کند. این می تواند به طور بالقوه اعتبار وب سایت شما را از بین ببرد زیرا کاربرانی که از جستجوی Google می آیند یا هنگام بازدید از وب سایت Google Chrome صفحه هشدار نشان داده می شود. اگر از کنسول جستجوی گوگل استفاده می کنید ، درصورتی که وب سایت شما به عنوان ناامن علامت گذاری شود ، با دستورالعمل هایی برای اخطار حذف شده ، به شما اخطار داده می شود.

4. WPScans

WPScans WPScans وب سایت شما را در برابر آسیب پذیری های شناخته شده و کد مشکوک بررسی می کند . این اسکنر امنیتی وردپرس ، فهرست آسیب پذیری های شناسایی شده توسط سیستم خود را حفظ می کنند و وب سایت شما را از نظر نشت امنیتی بررسی می کنند. همچنین سعی دارد نسخه وردپرس ، افزونه های نصب شده و فایل های robots.txt شما را شناسایی کند. پس از اسکن ، نتایج با یک توضیح آسان با توضیحات هر مورد ارائه می شود.

5. ScanWP

ScanWP ScanWP یک اسکنر آسیب پذیری بسیار ساده وردپرس است. این اسکنر امنیتی وردپرس سعی می کند نسخه وردپرس شما را تشخیص دهد تا ببینید آیا از جدیدترین نسخه استفاده می کنید یا خیر. همچنین برچسب مولد وردپرس و اینکه سایت شما آن را نشان می دهد یا نه را تشخیص می دهد. برچسب ژنراتور نشان می دهد که از کدام نسخه وردپرس استفاده می کنید. برخی از کارشناسان امنیتی معتقدند که این می تواند به هکرها کمک کند تا وب سایت را به طور موثر هدف قرار دهند و آنها توصیه می کنند برچسب تولید کننده وردپرس را حذف کنند .

6. WordPress Security Scan

WordPress Security Scan WordPress Security Scan با تلاش برای شناسایی افزونه های وردپرس ، نام های کاربری ، نسخه وردپرس ، طرح زمینه فعال و موارد دیگر ، یک آزمایش کامل را اجرا می کند. همچنین وب سایت شما را در فهرست مرور ایمن Google بررسی می کند تا مطمئن شود در لیست سیاه نیست. گزارش مفصلی از وضعیت سایت شما را با توضیح مختصری درباره هر مورد ارائه می دهد. این موارد بیشتر مواردی است که بهترین روش های امنیتی وردپرس مانند استفاده از آخرین نسخه وردپرس و به روز نگه داشتن افزونه های شما هستند .

7. wprecon

wprecon wprecon یکی دیگر از ابزارهای اساسی اسکنر آسیب پذیری وردپرس است. این اسکنر امنیتی ، نسخه وردپرس را تشخیص می دهد که آیا به به روزرسانی نیاز دارید یا خیر ، فهرست مرور ایمن Google را بررسی می کند و سپس تلاش می کند تا افزونه های نصب شده وردپرس را شناسایی کند. همچنین ایندکس فهرست بندی ، تشخیص مسیر تم ، پیوندهای خارجی ، iframes و JavaScript را اسکن می کند. نتایج در یک قالب خوب با توضیحات خوب برای هر مورد اسکن شده ارائه شده است.

8. Quttera

Quttera Quttera یک ابزار مفید آنلاین اسکنر آسیب پذیری ارائه می دهد. این اسکنر امنیتی وردپرس یک آزمایش عمیق برای جستجوی فایلهای مشکوک ، کد مخرب ، جاسازی iframe ، تغییر مسیرها و پیوندهای خارجی است. همچنین دامنه شما را در بین پایگاه داده های دامنه های لیست سیاه از جمله مرور ایمن Google ، لیست دامنه های بدافزار ، PhishTank و غیره بررسی می کند. گزارش تفصیلی به بخشهای مختلف تقسیم شده است و برای مشاهده وضعیت اسکن می توانید روی هر مورد کلیک کنید.

9. Web Inspector

بازرس وب اسکنر امنیت وب سایت آنلاین Web Inspector یکی دیگر از ابزارهای مفیدی است که می تواند برای آزمایش سایت وردپرس شما استفاده شود. ابتدا وب سایت شما را در نمایه های Google Safe Browsing و Comodo بررسی می کند. پس از آن ، بارگیری بدافزار ، بدافزار درایو توسط شما ، کد مشکوک شبیه درپشتی وردپرس ، کرم ، تروجان ، iframes ، اسکریپت ها و پرونده های مشکوک را اسکن می کند.

10.WordPress Vulnerability Scanner

WordPress Vulnerability Scanner آسیب پذیری وردپرس سایت وردپرس شما را از نظر شاخص های معمول آسیب پذیری وب سایت آزمایش می کند. این نسخه از وردپرس ، پلاگین و تم های نصب شده شما را اسکن می کند ، پلاگین هایی را با آسیب پذیری های شناخته شده بررسی می کند. این وب سایت همچنین چندین ابزار اسکن دیگر را برای کاربران پیشرفته فراهم می کند که می تواند در شناسایی یک وب سایت با امنیت آسیب دیده مفید باشد.

11. UpGuard Cloud Scanner

UpGuard Cloud Scanner UpGuard Cloud Scanner یکی دیگر از ابزارهای آنلاین برای اسکن سایت وردپرس شما از نظر خطرات امنیتی است. ابتدا سوابق دامنه ، DNS ، پورت های باز و تنظیمات نامه شما را بررسی می کند. دامنه و هک های مبتنی بر سرور می توانند نام دامنه شما را ربوده و یا برای ارسال هرزنامه یا بدافزار از آن سو mis استفاده کنند. پس از آن ، به دنبال کد مخرب شناخته شده ، الگوهای بدافزار ، پیوندهای مشکوک و تلاش های فیشینگ می رود. نتیجه اسکن در یک قالب خوب و آسان برای درک نمایش داده می شود.

12. urlquery URL Scanner

urlquery URL Scanner یک روش معمول که توسط هکرها و بدافزارها استفاده می شود هدایت بازدیدکنندگان وب سایت شما به یک وب سایت هرزنامه است. این هک ها فقط به کاربران غیرفعال شده هدایت می شوند که به آنها امکان می دهد برای مدت طولانی بدون توجه باقی بمانند. urlquery URL scanner به سادگی یک URL داده شده را بررسی می کند تا تشخیص دهد که آیا کاربران به سایت خود هدایت می شوند ، بارگیری بدافزار را شروع می کند ، کوکی ها را تنظیم می کند و موارد دیگر. این اطلاعات می تواند برای تجزیه و تحلیل بیشتر وضعیت امنیتی وب سایت شما استفاده شود.

13. VirusTotal

VirusTotal VirusTotal روش دیگری برای اسکن سریع URL برای آسیب پذیری های امنیتی و بدافزار است. این آدرس URL وب سایت های شما را در ده ها پایگاه داده بدافزار بررسی می کند و گزارش مفصلی ارائه می دهد. همچنین از طریق هدایت و کد مشکوک در هدر وب سایت اسکن می شود.

14. Norton Safe Web

Norton Safe Web Norton Safe Web یکی دیگر از ابزارهای مفید برای اسکن سایت وردپرس شما از نظر تهدیدات امنیتی است. از فن آوری های پیشرفته تشخیص سیمانتک برای جستجوی بدافزارهای رایج ، فیشینگ و الگوهای هرزنامه استفاده می کند. نتایج تهدیدات رایانه ای را نشان می دهد ، تهدیدات را شناسایی می کند و عوامل آزار دهنده را نشان می دهد. یک وب سایت تمیز در هر سه اسکن 0 بدست می آورد. اگر وب سایت شما ناامن باشد ، تهدیدهای شناسایی شده را به شما نشان می دهد که می تواند به شما در بررسی و رفع مشکل بیشتر کمک کند. امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا بهترین اسکنرهای آسیب پذیری وردپرس را به صورت آنلاین پیدا کنید.