افزودن کاربر جدید وردپرس

فهرست مطالب

افزودن کاربر جدید وردپرس یا وب سایت خود ، اگر می خواهید تعداد کمی از افراد را به وب سایت خود اضافه کنید ، انجام این کار با سیستم مدیریت کاربر داخلی WordPress آسان است.

شما به سادگی باید به قسمت Users »Add New صفحه در قسمت مدیریت وردپرس خود بروید. بعد ، شما فقط باید فرم را پر کنید تا یک کاربر جدید ایجاد کنید. فرم را پر کنید تا کاربر جدیدی به وب سایت خود اضافه کنید در فرم ، ابتدا باید یک نام کاربری وارد کنید. کاربر می تواند از این آدرس یا آدرس ایمیل خود برای ورود به سیستم استفاده کند. نکته: نام کاربری وردپرس بعداً به راحتی قابل تغییر نیست ، اما همه جزئیات دیگر می توانند تغییر کنند. بعد ، آدرس ایمیل کاربر را وارد کنید. دوبار بررسی کنید که از آدرس ایمیل صحیح استفاده می کنید. کاربران برای بازنشانی گذرواژه های خود و دریافت اعلان های ایمیل به این امر نیاز دارند. پس از آن ، می توانید نام ، نام خانوادگی و URL وب سایت را وارد کنید. از آنجا که اینها زمینه های اختیاری هستند ، می توانید آنها را نیز خالی بگذارید. کاربران می توانند پروفایل های خود را ویرایش کنند تا بعداً این قسمت ها را تکمیل کنند. در مرحله بعدی برای افزودن کاربر جدید در وردپرس، باید گذرواژه انتخاب کنید. برای این منظور توصیه می کنیم از یک مولد رمز عبور قوی آنلاین استفاده کنید. نکته: برای ایجاد خودکار گذرواژه قوی می توانید از دکمه Generate password یا "ایجاد رمز عبور" استفاده کنید. در زیر قسمت گذرواژه ، یک کادر تأیید برای ارسال ایمیل به کاربر مشاهده خواهید کرد. اگر این مورد را بررسی کنید ، کاربر ایمیلی دریافت می کند که به وی اطلاع می دهد چگونه وارد سیستم شود. این نیز دارای پیوند است ، بنابراین در صورت تمایل می توانند رمز عبور دیگری تنظیم کنند. آخرین گزینه در صفحه انتخاب نقش کاربر وردپرس از لیست کشویی است. لیست کشویی نقش های پیش فرض کاربر در وردپرس هر نقش کاربر یا نویسنده جدید در وردپرس با مجموعه ای از قابلیت های متفاوت همراه است. مشترک کمترین نقش را دارد ، و مدیر قدرت ترین نقش است. شما باید بسته به وظایفی که کاربر در وب سایت شما انجام می دهد ، نقشی را انتخاب کنید. ممکن است از قبل بدانید که می خواهید چه نقشی به کاربر خود بدهید. در این صورت ، نقش را انتخاب کنید ، سپس بر روی دکمه Add New User یا "افزودن کاربر جدید" در پایین صفحه کلیک کنید. وارد کردن مشخصات کاربر جدید خود در وردپرس اگر از نقش مطمئن نیستید ، نگران نباشید. ما در بخش بعدی این مقاله توضیح مفصلی درباره نقش های افزودن نویسنده جدید در وردپرس داریم. نکته: برخی از افزونه ها نقش های اضافی را برای افزودن کاربر جدید در وردپرس را ایجاد می کنند. به عنوان مثال ، WooCommerce نقش های "مشتری" و "مدیر فروشگاه" را اضافه می کند. All in One SEO نقش های «مدیر SEO» و «ویرایشگر SEO» را اضافه می کند. به سادگی اسناد پلاگین را بررسی کنید تا از نقش های اضافی که در این لیست مشاهده می کنید ، مطلع شوید. نقش های اضافی کاربر ایجاد شده توسط WooCommerce و All in One SEO

درک نقش های کاربر در وردپرس

افزودن کاربر جدید در وردپرس با این نقش های پیش فرض کاربر همراه است:
  • مدیر
  • ویرایشگر
  • نویسنده
  • همکار
  • مشترک
مدیر یک مدیر می تواند همه وظایف را در سایت وردپرس شما انجام دهد. این نقش را فقط باید به کاربرانی اختصاص دهید که کاملاً به آنها اعتماد دارید. همچنین باید از مهارت های فنی آنها اطمینان داشته باشید. با نقش کاربر سرپرست ، کاربر می تواند افزونه ها را نصب کند ، مضامین را تغییر دهد ، محتوا را حذف کند و حتی سایر کاربران را حذف کند. این شامل سایر مدیران است. می توانید در اینجا درباره نقش مدیر اطلاعات بیشتری کسب کنید . ویرایشگر یک ویرایشگر می تواند پست های وردپرس خود را اضافه ، ویرایش ، منتشر و حذف کند. آنها همچنین می توانند همه این اقدامات را برای پست های سایر کاربران انجام دهند. آنها نمی توانند به تنظیمات وب سایت ، پلاگین ها ، طرح زمینه ها و سایر ویژگی های سرپرست دسترسی داشته باشند. این نقش در صورتی مفید است که برای سایت خود یک ویرایشگر داشته باشید که تیمی از نویسندگان را مدیریت کند و به طور منظم مطالب را منتشر کند. نویسنده نویسندگان می توانند پست های خود را اضافه ، ویرایش و منتشر کنند. آنها می توانند پرونده ها را نیز بارگذاری کنند. آنها نمی توانند پست های دیگران را ویرایش یا منتشر کنند یا به ویژگی هایی مانند پلاگین ها ، طرح زمینه ها ، تنظیمات و ابزار دسترسی پیدا کنند. همکار یک مشارکت کننده می تواند پست های خود را اضافه و ویرایش کند اما نمی تواند آنها را منتشر کند. با این حال ، آنها نمی توانند پست های کاربران دیگر را ویرایش کنند یا به ویژگی هایی مانند پلاگین ها ، طرح زمینه ها ، تنظیمات و ابزار دسترسی پیدا کنند. توجه به این نکته مهم است که مشارکت کنندگان نمی توانند پرونده های رسانه ای مانند تصاویر را بارگذاری کنند. ساده ترین راه برای دور زدن این مسئله این است که مشارکت کنندگان عکس (های) پست خود را از طریق فرم بارگذاری پرونده بارگذاری کنند . به این ترتیب می توان تصویر (های) را مستقیماً در کتابخانه رسانه وردپرس ذخیره کرد . این باعث می شود ویرایشگر یا مدیر بتواند آنها را به پست اضافه کند. مشترک نقش مشترک به هیچ وجه به کاربران اجازه نمی دهد پست ها را اضافه یا ویرایش کنند. با تنظیمات پیش فرض ، مشترکین می توانند نمایه ای ایجاد کرده و جزئیات خود را ذخیره کنند. با این کار می توانید هنگام ارسال نظر سریعتر وارد آنها شوند. مدیریت کاربران در وردپرس به عنوان سرپرست ، می توانید هر زمان که بخواهید کاربران را از سایت وردپرس خود اضافه و حذف کنید. پس از اضافه کردن کاربر ، می توانید نمایه وی را در هر زمان ویرایش کرده و هرگونه اطلاعات از جمله گذرواژه ها را تغییر دهید. برای رفتن به صفحه کاربر ، کافیست روی سربرگ Users در مدیر وردپرس خود کلیک کنید . در هر زمان می توانید یک کاربر را ویرایش یا حذف کنید. مدیریت کاربران در وردپرس برای تغییر رمز ورود ، تغییر نقش وی و موارد دیگر می توانید نمایه کاربر را ویرایش کنید. اگر می خواهید همزمان چندین کاربر را ارتقا دهید یا آن را تنزل دهید ، می توانید برای تغییر نقش آنها ، به صورت انبوه نیز ویرایش کنید. همچنین کاربران می توانند نمایه خود را با مراجعه به «نمایه کاربران» در داشبورد وردپرس ویرایش کنند . آنها می توانند یک عکس نمایه اضافه کنند و بیشتر جزئیات خود را تغییر دهند ، اما نمی توانند نقش خود را تغییر دهند.

سایت وردپرس خود را برای ثبت نام رایگان هر کسی باز کنید

اگر می خواهید به کاربران اجازه دهید در سایت خود به صورت رایگان ثبت نام کنند ، چه می کنید؟ افزودن کاربر جدید در وردپرس به صورت دستی کار زیادی خواهد بود. در عوض ، می توانید به آنها اجازه دهید حساب خود را ایجاد کنند. ابتدا باید به Settings » General  در مدیر وردپرس خود بروید و کادر Anyone can register یا «هر کسی می تواند ثبت نام کند» را علامت بزنید. فعال کردن ثبت نام عمومی برای وب سایت شما به طور پیش فرض ، نقش مشترک به کاربران جدید داده می شود. پیش بروید و این کار را با استفاده از کشویی به هر نقشی که می خواهید تغییر دهید. هشدار: ما فقط به کاربران اجازه می دهیم به عنوان مشترک یا مشارکت کننده ثبت نام کنند. اگر اجازه دهید کاربران به عنوان نویسنده ثبت نام کنند ، آنها می توانند یک پست را بدون تأیید منتشر کنند. هرگز از Administrator به عنوان تنظیمات پیش فرض استفاده نکنید.