افزونه های بکاپ گیری در وردپرس

فهرست مطالب

افزونه های بکاپ گیری رایگان و پولی وردپرس وجود دارند و استفاده از اکثر آنها نسبتاً آسان است.در این مقاله ، ما 7 بهترین افزونه بکاپ (backup) برای وردپرس را به اشتراک خواهیم گذاشت.
بکاپ منظم از وردپرس بهترین کاری است که می توانید برای امنیت وب سایت خود انجام دهید. بکاپ به شما آرامش می دهد و می تواند شما را در موقعیت های فاجعه باری از جمله وقتی سایت شما هک می شود یا به طور تصادفی قفل نمی شوید ، شما را نجات می دهد.
مهم: در حالی که بسیاری از ارائه دهندگان میزبانی وردپرس خدمات پشتیبان محدودی را ارائه می دهند ، ما همیشه به کاربران خود توصیه می کنیم که فقط به آنها اعتماد نکنند. در پایان روز ، مسئولیت حفظ پشتیبان گیری منظم از وب سایت خود به عهده شما است. اگر قبلاً از وب سایت وردپرس خود پشتیبان تهیه نکرده اید ، باید یکی از این 7 افزونه بکاپ گیری از وردپرس را انتخاب کرده و بلافاصله از آن استفاده کنید.

1. UpdraftPlus

بهترین افزونه پشتیبان گیری از وردپرس UpdraftPlus UpdraftPlus محبوب ترین افزونه بکاپ گیری رایگان وردپرس است که در اینترنت موجود است. بیش از 2 میلیون وب سایت از آن استفاده می کنند. UpdraftPlus به شما امکان می دهد از سایت وردپرس خود یک نسخه پشتیبان تهیه کنید و آن را در فضای ابری ذخیره کنید یا در رایانه بارگیری کنید. این افزونه از نسخه پشتیبان تهیه شده برنامه ریزی شده و همچنین پشتیبان های درخواستی پشتیبانی می کند. شما همچنین می توانید انتخاب کنید که از کدام پرونده ها می خواهید پشتیبان تهیه کنید. این می تواند بکاپ گیری شما را به صورت خودکار در Dropbox ، Google Drive ، S3 ، Rackspace ، FTP ، SFTP ، ایمیل و چندین سرویس ذخیره سازی دیگر ابر بارگذاری کند. علاوه بر بکاپ گیری از هر وب سایت وردپرس ، UpdraftPlus همچنین به شما امکان می دهد بکاپ گیری را به راحتی از پنل مدیریت وردپرس خود به راحتی بازیابی کنید. UpdraftPlus همچنین دارای یک نسخه برتر با افزونه ها برای مهاجرت یا شبیه سازی وب سایت ها ، جستجو و جایگزینی پایگاه داده ، پشتیبانی چند سایته و چندین ویژگی دیگر است. نسخه برتر همچنین به شما امکان پشتیبانی از پشتیبانی اولویت دار را می دهد. قیمت گذاری: رایگان (UpdraftPremium Personal با قیمت 70 دلار) مرور: UpdratPlus محبوب ترین افزونه بکاپ گیری از وردپرس در بازار است. بیش از 2 میلیون نصب فعال و 4.9 از میانگین امتیاز 5 ستاره دارد. در حالی که نسخه رایگان دارای بسیاری از ویژگی ها است ، ما توصیه می کنیم برای باز کردن قفل همه ویژگی های قدرتمند بکاپ گیری ، به Premium UpdraftPlus ارتقا دهید.

2. VaultPress (پشتیبان گیری Jetpack)

پشتیبان گیری Jetpack Jetpack Backups . این افزونه در ابتدا با نام VaultPress راه اندازی شد ، اما اکنون دوباره طراحی و به عنوان Jetpack Backups تغییر نام یافته است. ما شروع به تغییر چندین وب سایت خود به پلت فرم بکاپ گیری جدید Jetpack کرده ایم زیرا به روزتر است. افزونه پشتیبان Jetpack راه حل بکاپ گیری ابری بصورت خودکار و روزانه را ارائه می دهد بدون اینکه سرعت سایت شما کم شود. می توانید به راحتی بکاپ گیری Jetpack را تنظیم کرده و از چند نسخه پشتیبان تهیه کنید. برنامه های بالاتر Jetpack نیز اسکن های امنیتی و چندین ویژگی قدرتمند دیگر را ارائه می دهد. چند نکته منفی در استفاده از نسخه پشتیبان تهیه Jetpack برای مبتدیان وجود دارد. اول ، این یک هزینه مکرر است که اگر چندین سایت وردپرس داشته باشید می تواند جمع شود زیرا در هر سایت پرداخت می کنید. دوم ، جریان خرید کاملاً پیچیده است و آنها شما را مجبور می کنند که برای خرید اشتراک پلاگین Jetpack را نصب کنید. خبر خوب این است که شما می توانید به صورت دستی همه ویژگی های غیرضروری Jetpack را غیر از نسخه های بکاپ غیرفعال کنید ، بنابراین سرعت سایت شما را کم نمی کنند. قیمت گذاری: از 9.95 دلار در ماه برای برنامه بکاپ گیری روزانه یا 49.95 دلار در ماه برای برنامه بکاپ گیری در زمان واقعی. نقد و بررسی: Jetpack Backup یک سرویس بکاپ برتر با قیمت مناسب است. اگر قبلاً از JetPack برای سایر ویژگی ها مانند JetPack CDN برای عکس ، تبلیغات رسانه های اجتماعی ، جستجوی الاستیک و غیره استفاده کرده اید ، ارزش خرید بسته نرم افزاری Complete plan آنها برای بهترین ارزش است.

3. BackupBuddy

افزونه BackupBuddy WordPress Backup BackupBuddy یکی از محبوب ترین افزونه های بکاپ گیری وردپرس ممتاز است که بیش از نیم میلیون سایت وردپرسی از آن استفاده می کنند. به شما امکان می دهد به راحتی پشتیبان گیری روزانه ، هفتگی و ماهانه را برنامه ریزی کنید. با BackupBuddy ، می توانید بکاپ گیری خود را به صورت خودکار در سرویس های ذخیره سازی ابری مانند Dropbox ، Amazon S3 ، Rackspace Cloud ، FTP ، Stash (سرویس ابری آنها) ذخیره کنید و حتی آن را برای خود ایمیل کنید. اگر از سرویس Stash آنها استفاده می کنید ، همچنین توانایی انجام بکاپ گیری در زمان واقعی را نیز دارید. بزرگترین مزیت استفاده از BackupBuddy این است که این یک سرویس مبتنی بر اشتراک نیست ، بنابراین هیچ هزینه ماهانه ای وجود ندارد. می توانید از پلاگین در تعداد وب سایت های ذکر شده در طرح خود استفاده کنید. همچنین برای ذخیره بکاپ های خود به انجمن های پشتیبانی برتر ، به روزرسانی های منظم و 1 گیگابایت فضای ذخیره سازی BackupBuddy Stash دسترسی پیدا می کنید. علاوه بر این ، ویژگی iThemes Sync آنها به شما امکان می دهد تا 10 سایت وردپرس را از یک داشبورد مدیریت کنید. حتی می توانید از BackupBuddy برای تکثیر ، مهاجرت و بازیابی وب سایت ها استفاده کنید. قیمت گذاری: 80 دلار برای Blogger Plan (1 مجوز سایت) مرور: BackupBuddy یک راه حل مقرون به صرفه برای تهیه نسخه پشتیبان از وردپرس است. این مجموعه از ویژگی های کاملی است که برای تهیه نسخه پشتیبان ، بازیابی و انتقال یک سایت وردپرس نیاز دارید. به طور خلاصه ، این یک گزینه قدرتمند UpdraftPlus و VaultPress است که می توانید از آن استفاده کنید.

4. BlogVault

BlogVault بهترین سرویس پشتیبان گیری برای وردپرس BlogVault یکی دیگر از سرویس های محبوب بکاپ گیری از وردپرس برای وردپرس است. این یک نرم افزار به عنوان سرویس (SaaS) راه حل است تا فقط یک افزونه وردپرس. این کار بکاپ گیری خارج از سایت را به طور مستقل در سرورهای BlogVault ایجاد می کند ، بنابراین بار سرور شما صفر است. BlogVault به طور روزانه از وب سایت شما بکاپ گیری خودکار ایجاد می کند و همچنین به شما امکان می دهد پشتیبان های نامحدود درخواستی را به صورت دستی ایجاد کنید. این بکاپ گیری افزایشی هوشمند است که فقط تغییرات افزایشی را برای حداقل بار سرور همگام سازی می کند. این عملکرد بهینه سایت شما را تضمین می کند. علاوه بر بکاپ گیری ، به شما کمک می کند وب سایت خود را به راحتی بازیابی کنید. می توانید بایگانی پشتیبان 90 روزه را در برنامه های پایین تر ، و آرشیو پشتیبان 365 روزه را در برنامه بالاتر ذخیره کنید ، بنابراین می توانید سایت خود را از هر گونه خطا بازیابی کنید. همچنین دارای یک ویژگی داخلی در صحنه سازی است که به شما امکان می دهد وب سایت خود را به راحتی آزمایش کنید. بعلاوه ، آنها گزینه کوچکی را برای انتقال وب سایت شما به میزبان دیگری فراهم می کنند . ویژگی های BlogVault برای مشاغل کوچک بسیار امیدوارکننده است و برنامه بکاپ گیری در زمان واقعی آنها در مقایسه با نسخه های پشتیبان Jetpack (نیمی از قیمت) کاملاً مقرون به صرفه است. اما اگر آن را با افزونه های خود میزبان مانند Updraft یا BackupBuddy مقایسه کنید ، هزینه هر سایت گران تر است. قیمت گذاری: 89 دلار در سال برای Personal Plan 1 مجوز سایت برای بکاپ گیری روزانه. 249 دلار در سال برای پشتیبان گیری در زمان واقعی. مرور: BlogVault یک راه حل آسان برای استفاده از نسخه پشتیبان وردپرس است. پشتیبان گیری خارج از سایت ایجاد می کند ، بنابراین سرور وب سایت شما با نسخه پشتیبان تهیه نمی شود. به نظر می رسد قیمت گذاری برای مشاغل کوچک که خواهان تهیه نسخه پشتیبان از زمان واقعی هستند اما نمی خواهند قیمت حق بیمه پشتیبان های Jetpack را پرداخت کنند بسیار مقرون به صرفه است.

5. پشتیبان گیری BoldGrid

افزونه BoldGrid Backup WordPress BoldGrid Backup یک راه حل خودکار بکاپ گیری از وردپرس توسط BoldGrid است ، که یک وب سایت ساز با پشتیبانی وردپرس است. به شما امکان می دهد به راحتی بکاپ گیری از وب سایت خود را ایجاد کنید ، پس از خراب شدن سایت خود را بازیابی کنید و حتی می توانید هنگام تعویض میزبان از آن برای انتقال سایت خود استفاده کنید. می توانید پشتیبان گیری خودکار را تنظیم کنید یا با یک کلیک پشتیبان تهیه کنید. BoldGrid Backup دارای یک ویژگی محافظت از خطا خودکار است که به طور خودکار بکاپ  از سایت شما قبل از به روزرسانی ایجاد می کند.در صورت عدم موفقیت در بروزرسانی ، سایت وردپرس شما به صورت خودکار تا آخرین نسخه پشتیبان تهیه می شود. این یک ویژگی عالی است که شما را در برابر خطاهای بروزرسانی محافظت می کند. با BoldGrid Backup ، می توانید حداکثر 10 بایگانی پشتیبان را در داشبورد خود و بیشتر در مکان های ذخیره سازی از راه دور مانند Amazon S3 ، FTP یا SFTP ذخیره کنید. قیمت گذاری: 60 دلار در سال (شامل کلیه ابزارها و خدمات BoldGrid Premium) مرور: BoldGrid Backup یک افزونه بکاپ گیری ساده از وردپرس است که می توانید از آن برای ایجاد بکاپ از وب سایت خود استفاده کنید. مزیت استفاده از این افزونه مجموعه ابزارهای قدرتمند دیگری است که با خرید این افزونه به دست خواهید آورد.

6. BackWPup

افزونه پشتیبان گیری رایگان وردپرس BackWPup BackWPup یک افزونه رایگان است که به شما امکان می دهد بکاپ کامل از وردپرس را به صورت رایگان ایجاد کرده و در فضای ابری (Dropbox ، Amazon S3 ، Rackspace و غیره) ، FTP ، ایمیل یا رایانه خود ذخیره کنید. استفاده از آن بسیار آسان است و به شما امکان می دهد بکاپ خودکار را با توجه به فرکانس بروزرسانی سایت خود انجام دهید. بازیابی سایت وردپرس از نسخه پشتیبان نیز بسیار ساده است. نسخه BackWPup Pro با پشتیبانی از اولویت ، توانایی ذخیره پشتیبان گیری در Google Drive و برخی از ویژگی های جالب دیگر ارائه می شود. قیمت گذاری: رایگان (طرح حق بیمه نیز موجود است) بررسی: با استفاده از بیش از 600000 وب سایت ، BackWPup یک گزینه عالی برای سایر پلاگین های پشتیبان در لیست است. نسخه برتر این افزونه ویژگی های قدرتمندتری از جمله ترمیم آسان و سریع وب سایت را از قسمت پشتی با یک برنامه مستقل اضافه می کند.

7. دستگاه تکثیر

افزونه وردپرس Duplicator همانطور که از نامش پیداست ، Duplicator یک افزونه محبوب وردپرس است که برای مهاجرت سایت های وردپرس استفاده می شود . با این حال از ویژگی های پشتیبان نیز برخوردار است. به شما امکان ایجاد بکاپ برنامه ریزی شده خودکار را نمی دهد که باعث می شود راه حل اصلیبکاپ از وردپرس برای یک سایت مرتباً کمتر از ایده آل باشد. قیمت گذاری: رایگان بررسی: Duplicator به شما امکان می دهد از سایت وردپرس خود به راحتی نسخه پشتیبان تهیه کنید. اگر میزبان وب شما پشتیبان گیری منظم ایجاد می کند ، می توانید با استفاده از این افزونه نسخه پشتیبان تهیه کنید تا در محیط صحنه سازی استفاده شود. این یک افزونه عالی برای انتقال سایت است.

افکار نهایی

هر افزونه بکاپ از وردپرس در لیست ما دارای مزایا و معایب خود است ، اما همه آنها پشتیبان گیری کامل از فایل وردپرس و همچنین ویژگی های کامل پشتیبان گیری از پایگاه داده را ارائه می دهند. ما به دو دلیل اصلی از Jetpack Backup استفاده می کنیم . استفاده از آن بسیار آسان است و پشتیبان گیری افزایشی در زمان واقعی را ارائه می دهد. معنی این امر این است که به جای بکاپ از همه پرونده های شما هر روز یا هر ساعت ، فقط یک نسخه پشتیبان از آنچه به معنای واقعی کلمه در عرض چند دقیقه از به روزرسانی است ، ایجاد می کند. این برای یک وب سایت بزرگ مانند وب سایت ما ایده آل است زیرا به ما امکان می دهد از منابع سرور خود به طور موثر استفاده کنیم. با این حال ، اگر یک وب سایت کوچک و متوسط ​​دارید و از پرداخت هزینه ماهانه متنفر هستید ، پس ما پلاگین محبوب UpdraftPlus را به شما پیشنهاد می کنیم . این برنامه با تمام ویژگی های قدرتمند مانند رمزگذاری پشتیبان ، حمل و نقل پشتیبان رمزگذاری شده و تعداد زیادی گزینه ذخیره سازی ابری ارائه می شود. در پایان هر کدام از افزونه های بکاپ گیری از وردپرس را انتخاب کنید ، لطفاً نسخه پشتیبان خود را در همان سرور وب سایت خود ذخیره نکنید. با این کار ، شما تمام تخم های خود را در یک سبد قرار می دهید. اگر سخت افزار سرور شما خراب شود یا در بدترین حالت هک شوید ، پس یک نسخه پشتیبان تهیه نمی کنید که هدف از تنظیم نسخه پشتیبان منظم را شکست دهد. به همین دلیل است که ما به شدت توصیه می کنیم نسخه های پشتیبان خود را در یک سرویس ذخیره سازی شخص ثالث مانند Dropbox ، Amazon S3 ، Google Drive و غیره ذخیره کنید. همین. امیدواریم که این لیست به شما کمک کند بهترین افزونه بکاپ گیری وردپرس را برای سایت خود انتخاب کنید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای امنیتی وردپرس را مشاهده کنید .