برگه در وردپرس چیست؟

برگه در وردپرس چیست؟ معرفی

فهرست مطالب

برگه در وردپرس چیست؟برگه در وردپرس معمولاً به نوع پست صفحه اشاره دارد. این یکی از انواع پیش فرض ارسال وردپرس است. وردپرس به عنوان یک ابزار ساده وبلاگ نویسی شروع به کار کرد که به کاربران امکان نوشتن پست را می داد. در سال 2005 ، صفحات در نسخه 1.5 وردپرس معرفی شد تا به کاربران امکان ایجاد صفحاتی ثابت را بدهد که بخشی از پست های وبلاگ آنها نبودند. به عنوان مثال ، Page درباره ما ، Page تماس با ما ، اطلاعات حقوقی و غیره برخی از تفاوتهای اصلی بین پستها و Page عبارتند از:
  • ارسال ها به موقع بخشی از مجموعه ای از پست ها در یک وبلاگ است. برگه ها از نوع استاتیک یکبار مصرف اسناد هستند که با ترتیب زمانی معکوس محتوای وبلاگ مرتبط نیستند
  • برگه ها می توانند سلسله مراتبی باشند ، به این معنی که یک Page می تواند دارای زیر صفحات باشد ، به عنوان مثال یک Page والد با عنوان "درباره ما" می تواند یک زیر Page به نام "تاریخ ما" داشته باشد. از طرف دیگر پست ها سلسله مراتبی نیستند.
  • پست های پیش فرض در وردپرس را می توان به طبقه بندی ها و برچسب ها طبقه بندی کرد. برگه ها دسته یا برچسب ندارند
  • برگه ها می توانند از الگوهای صفحه سفارشی استفاده کنند. پست ها به طور پیش فرض نمی توانند از این ویژگی در وردپرس استفاده کنند.
  • پست های وردپرس در فیدهای RSS نمایش داده می شوند در حالی که برگه ها از فیدها مستثنی هستند.
در تعداد ایجاد برگه ها در وردپرس محدودیتی وجود ندارد و ایجاد وب سایت فقط با برگه ها و بدون استفاده از پست امکان پذیر است. حتی اگر برگه ها دارای محتوای ساکن باشند ، اما این بدان معنا نیست که کاربران نمی توانند آنها را به روز کنند. برگه ها را می توان هر زمان که کاربر بخواهد آنها را به روز کند ، به روز کنید. همچنین کاربران می توانند با استفاده از یک Page به عنوان صفحه اول استاتیک وب سایت خود باشند و پست های وبلاگ خود را در صفحه دیگری از سایت نمایش دهند. برای انتخاب صفحه اول ایستا و صفحه وبلاگ ، کاربر باید صفحه اول ایستا را در تنظیمات »خواندن در گزینه " نمایش صفحه اول "فعال کنید.