افزونه جدول قیمت گذاری وردپرس

افزونه جدول قیمت گذاری وردپرس -بهترین افزونه ها

فهرست مطالب

افزونه جدول قیمت گذاری وردپرس- اگر شما هر نوع محصول یا خدماتی را می فروشید ، به احتمال زیاد می خواهید قیمت های خود را در وب سایت خود نشان دهید. بسته به نوع کالایی که می فروشید و استراتژی فروش شما ، ممکن است بخواهید قیمت های خود را به عنوان یک جدول قیمت گذاری یا یک جدول مقایسه نمایش دهید. این امر به ویژه در صورت فروش معاملات و برنامه های بسته ، یا خدمات یا محصولی که مشخصات دقیق آن نیاز به ورود به آن دارد ، بسیار مفید است.

در حالت ایده آل ، شما از یک ویژگی تم استفاده می کنید که به شما امکان می دهد قیمت های خود را به صورت جدول نمایش دهید. موضوعات ساخته شده به صورت حرفه ای با ویژگی جدول قیمت هیچ کمبودی ندارند. اما ممکن است شما قبلاً وب سایتی را با موضوعی اجرا کرده اید که فاقد این ویژگی است ، یا می خواهید از موضوعی استفاده کنید که بسیار آن را دوست دارید و از هر نظر دیگر ایده آل می دانید. این ، البته ، با یکجدول قیمت گذاری وردپرس اصلاح است و حدس بزنید کجا می توانید لیستی عالی از آن پیدا کنید؟

اما قبل از اینکه بیشتر به آن بپردازیم ، می خواهیم مدتی وقت بگذاریم که دقیقاً جدول قیمت گذاری چیست و چه زمانی ممکن است بخواهید از یک جدول قیمت گذاری وردپرس استفاده کنید.

چرا از افزونه جدول قیمت گذاری وردپرس استفاده می کنیم؟

اگر کالایی را می فروشید که دارای تعداد زیادی ویژگی مهم باشد ، مانند یک بسته بسته یا یک برنامه ، یک جدول قیمت گذاری - مروری بر ویژگی ها و قیمت کلیدی محصول یا خدمات - یک روش بسیار سریع تر برای تشریح هزینه و مزایایی برای خریداران شما. و اگر خریداران احتمالی شما نیاز به صرف مقدار زیادی متن برای یادگیری ویژگی های اساسی پیشنهاد شما دارند ، احتمال اینکه آنها حتی قبل از اینکه آن را در نظر بگیرند منصرف می شوند.

با یک افزونه جدول قیمت گذاری ، می توانید مهمترین ویژگی های یک جدول را مشخص کنید. اگر چندین طرح یا بسته یا نسخه های مختلفی از محصول خود را ارائه می دهید ، می توانید برای مقایسه آسان آنها را کنار هم قرار دهید و به بازدیدکنندگان خود اجازه دهید تصمیم بگیرند که برای آنها چه کاربردی دارد.

اگر آنها نتوانند نظر خود را از جدول مهمترین ویژگیها جلب کنند ، شما می توانید - و باید - هنوز اطلاعات عمیق را به آنها ارائه دهید ، اما حتی خریداران بالقوه خریداران نیز از یک مرور سریع قدردانی می کنند. و اگر آنها تصمیم خود را بگیرند - بهتر است. یک جدول قیمت گذاری معمولاً با یک دکمه تماس برای عمل همراه است که بازدیدکنندگان شما را مستقیماً به سمت خرید سوق می دهد.

بنابراین ، جدول قیمت گذاری روش مناسبی برای نمایش قیمت و گامی در جهت بهبود نرخ تبدیل شماست.

در اینجا افزونه جدول قیمت گذاری وردپرس مختلفی وجود دارد که در مورد آنها بحث خواهیم کرد:

Pricing Table by Supsystic

Pricing Table by Supsystic

Pricing Table by Supsystic یک افزونه رایگان است که به شما امکان می دهد تعداد نامحدودی از جدول قیمت ها ، ستون ها و ردیف ها را با استفاده از کشیدن و رها کردن ایجاد کنید. لازم نیست همه کارها را از ابتدا انجام دهید.

این افزونه همچنین الگوهایی را ارائه می دهد که می توانید خارج از جعبه استفاده کنید یا به عنوان یک نقطه شروع که می توانید بر روی آن ایجاد کنید. این افزونه طیف گسترده ای از گزینه های یک ظاهر طراحی شده را فراهم می کند ، به راحتی می توانید در هر وب سایت یا سبکی قرار بگیرید ، و جداولی که با استفاده از آن ایجاد می کنید از یک طراحی پاسخگو و آماده برای موبایل برخوردار هستند.

می توانید جداول افقی و عمودی را انتخاب کنید ، و تعداد نامحدود ستون ها و ردیف ها به این معنی است که محدودیتی در اندازه جدول قیمتی که می خواهید ایجاد کنید وجود ندارد. این افزونه همچنین از جداول مقایسه و ستون برنامه ریزی شده برای پیشنهادات محدود به زمان دیگر ، از جمله سایر ویژگی ها ، پشتیبانی می کند.

اگر نمایشی از محدوده افزونه می خواهید ، می توانید نسخه نمایشی توسعه دهندگان را بررسی کنید.

WRC Pricing Tables

WRC Pricing Tables

یک افزونه رایگان ، WRC Pricing Tables به شما امکان می دهد جداول قیمت گذاری جامعی را برای وب سایت خود به راحتی و بدون سر و صدا تنظیم کنید.

در تعداد ردیف ها و ستون ها محدودیتی ندارد و به شما امکان می دهد با استفاده از کنترل های کشیدن و رها کردن ، ردیف ها و ستون ها را به راحتی مرتب کنید. می توانید آنها را برای هر بسته یا محصول جداگانه تنظیم کنید یا به عنوان جدول مقایسه نمایش دهید.

این پلاگین دارای طیف وسیعی از گزینه های یک ظاهر طراحی شده و سفارشی سازی است و از انیمیشن روی شناور ، راهنمای ابزار (نکات روی شناور) ، موارد برجسته و سایه ، آیکون های تیک / ضربدر ، انتخاب رنگ و موارد دیگر پشتیبانی می کند. میزهایی که تولید می کنید دارای طراحی تمیز و مینیمالیستی بوده و کاملاً پاسخگو هستند.

برای مشاهده افزونه در عمل ، نسخه نمایشی توسعه دهندگان را بررسی کنید. نسخه ممتاز این افزونه با تعداد زیادی قالب آماده ، رتبه بندی ستاره و ویژگی های مفیدتر همراه است.

Pricing Table

Pricing Table

اگر به دنبال یک استخوان بدون استخوان و بدون پلاگین بدون حاشیه هستید که هنوز هم سریع راه اندازی نمی شود ، نگاهی به Pricing Table بیندازید. این افزونه دارای یک ویرایشگر ساده کشیدن و رها کردن است که می توانید برای تولید جداول قیمت گذاری به عنوان ستون ویژگی ها از آن استفاده کنید.

حتی اگر 5 پیشنهاد مشابه داشته باشید ، با 5 الگوی آماده ، پشتیبانی راهنمای ابزار و یک گزینه ساده شبیه سازی جدول ارائه می شود. هر یک از جداول ایجاد شده کد کوتاه دریافت می کند که می توانید در هر کجای وب سایت خود جاسازی کنید.

Responsive Pricing Table

Responsive Pricing Table

Responsive Pricing Tables ، یکی دیگر از افزونه های مبتنی بر کد کوتاه ، به شما امکان می دهد تعداد نامحدودی جدول با تعداد نامحدودی از ویژگی ها را اضافه کنید و سپس این جداول را در هر نقطه از وب سایت خود جاسازی کنید. تعداد مشخصی فیلد غیر ویژگی مانند عنوان ، زیرنویس ، توضیحات ، قیمت و غیره دریافت می کنید ، اما کلاسهای CSS سفارشی نیز پشتیبانی می شوند. همچنین می توانید با انتخاب کوچکی از تنظیمات مفید ، مانند برجسته کردن یک طرح خاص ، تعیین پیوند رفتار ، تغییر علامت ارز و سایر موارد.

نسخه حرفه ای این افزونه ویژگی های مفید دیگری مانند تنظیمات از پیش تنظیم شده و نکات مختلف ابزار را برای سهولت در رفت و آمد ارائه می دهد.

Pricing Tables WordPress Plugin – Easy Pricing Tables

Pricing Tables WordPress Plugin – Easy Pricing Tables

Pricing Tables WordPress Plugin – Easy Pricing Tables به شما امکان می دهد در کمترین زمان جداول قیمت گذاری ساده ای ایجاد کنید. آنها قابل تنظیم هستند ، از نظر تعداد ردیف نامحدود هستند و از نظر رنگ ، اندازه قلم و حاشیه ها قابل تنظیم هستند. در صورت تغییر نظر و تمایل به ویرایش جدول بعداً ، از یک رابط تولید بصری جدول و یک ویرایشگر کشیدن و رها کردن بهره می برد.

نسخه حرفه ای این افزونه دارای پشتیبانی از اولویت ، طرح بندی های اضافی و گزینه های یک ظاهر طراحی شده است ، اما مهمتر از همه ، با یکپارچه سازی Google Analytics ، به شما امکان می دهد نرخ کلیک را دنبال کنید و استراتژی خود را تنظیم کنید.

Pricing Table – Price List, Price Table, Easy Pricing Table

Pricing Table – Price List, Price Table, Easy Pricing Table

پشت نام طولانی  Pricing Table – Price List, Price Table, Easy Pricing Table یک افزونه رایگان کاربر پسند است که تولید جداول قیمت گذاری و جداول مقایسه را برای شما آسان و سریع می کند. این مدل مبتنی بر کد کوتاه است و دارای 4 الگوی آماده است که می توانید به صورت موجود استفاده کرده و یا متناسب با طرح و طرح کلی خود بهتر تنظیم کنید.

Easy Pricing Tables WordPress Plugin

Easy Pricing Tables WordPress Plugin

افزونه جدول قیمت گذاری برتر ، Easy Pricing Tables WordPress Plugin دارای مجموعه ای گسترده از گزینه ها برای ساخت و سبک بندی جداول قیمت گذاری است. این برنامه با 10 تم از پیش ساخته شده ، عناصر محتوای آماده ، چندین اثر شناور و تعداد زیادی روبان و آیکون ارائه می شود ، اما این فقط در سطح ظاهر است. جداول تولید شده کاملاً پاسخگو بوده و با استفاده از ویرایشگر کشیدن و رها کردن بصری به راحتی قابل تنظیم هستند و حتی این افزونه به شما امکان می دهد محتوای ویدئو را ادغام کنید. ویژگی جالب دیگر عنصر کد کوتاه است که به شما امکان می دهد هر نوع کد کوتاه را به جدول خود اضافه کنید. و همه اینها با یک پیش نمایش زنده ، بنابراین شما می دانید که دقیقاً جدول قیمت گذاری شما حتی هنگام ویرایش آن چگونه خواهد بود.

Go Pricing

Go Pricing

مملو از ویژگی های یک ظاهر طراحی شده ، Go Pricing یک افزونه برتر است که به شما امکان می دهد جداول قیمت گذاری را به سرعت و به راحتی ایجاد و ویرایش کنید. اما نه تنها می توانید یک جدول ایجاد کنید ، بلکه می توانید یک جدول را وارد یا صادر کنید و همچنین برای حداکثر استفاده مجدد یک جدول را شبیه سازی کنید. جداول شما در صورت تمایل به طور کامل پاسخگو خواهند بود ، با واکنش های قابل تنظیم و گزینه های نمایش بسته به دستگاهی که کاربر از وب سایت شما به آن دسترسی دارد. همچنین می توانید رسانه های مختلفی را در جداول خود وارد کنید: Go Priceing از صدا ، تصویر و نقشه پشتیبانی می کند. همچنین در این جدول جداول مقایسه و بازدیدکنندگان تیم گنجانده شده است.

CSS3 Responsive WordPress Compare Pricing Tables

CSS3 Responsive WordPress Compare Pricing Tables

CSS3 Responsive WordPress Compare Priceing Tables یک پلاگین برتر است که آنچه را که روی آن می گوید انجام می دهد: فقط با چند کلیک ماوس جداول قیمت گذاری پاسخگو را برای شما فراهم می کند. شما دارای تعداد زیادی گزینه استایل مانند نمادها ، روبان ، رنگ و غیره و همچنین ردیف های قابل انعطاف و جمع شدن ، ستون های کشویی و حالت های مختلف شناور هستید. همه اینها را می توانید با یک پنل مدیریت کاربر پسند با پیش نمایش زنده به دست آورید. و ایجاد یک جدول از ابتدا آسان است ، مجبور نیستید این کار را انجام دهید: این افزونه دارای 20 الگوی پیش ساخته است که می توانید از آنها به عنوان نقطه شروع جداول خود استفاده کنید.

ARPrice – WordPress Pricing Table Plugin

ARPrice – WordPress Pricing Table Plugin

در نتیجه

هر یک از این افزونه ها به شما کمک می کند تا جدول قیمت گذاری را در وب سایت وردپرس خود تنظیم کنید ، اما هر یک از آنها دارای مزایا و ویژگی های برجسته ای نیز هستند. اگر به دنبال یک پلاگین همه کاره اما رایگان هستید ، جدول قیمت گذاری توسط Supsystic ممکن است یک انتخاب عالی برای شما باشد. برای یک طراحی مینیمالیستی کم تر ، جداول قیمت گذاری WRC یا جدول قیمت گذاری را بررسی کنید. اگر جداول مقایسه برای شما مهم هستند ، ممکن است به جدول قیمت گذاری پاسخگو پاس بدهید. اگر یکپارچه سازی Google Analytics برای شما مهم است ، شاید نسخه حرفه ای Plugin WordPress Plugin WordPress Tables - جداول قیمت گذاری آسان را امتحان کنید. از طرف دیگر ، اگر ایده ویدئوی جاسازی شده واقعاً نظر شما را جلب می کند و شما مایلید هزینه بیشتری را برای یک افزونه ممتاز هزینه کنید ، چرا افزونه WordPress WordPress یا Go Priceing را برای Easy Priceing Tables امتحان نکنید؟ فروش املاک و مستغلات برای شما مهم است؟ Go Priceing و ARPrice می توانند نقشه ها را به راحتی در جدول های شما ادغام کنند. هر کاری انجام دهید ، پاسخ نیازهای شما در این لیست است.

افزونه جدول قیمت گذاری وردپرس 

بانک مقالات وردپرس