به روزرسانی افزونه های وردپرس

فهرست مطالب

به روزرسانی افزونه های وردپرس را در پیشخوان به طور خودکار را نشان می دهند. با این وجود اگر بلافاصله نیازمند آپدیت یک افزونه دارید ، روش های دیگری وجود دارد که می توانید به روزرسانی را در وردپرس مجبور کنید.

روش 1. استفاده از به روزرسانی های وردپرس داخلی

اگر فقط می خواهید وردپرس را بررسی کند که آیا به روزرسانی افزونه در دسترس است ، این ساده ترین راه برای انجام این کار است. به سادگی به Dashboard » Updates بروید و سپس بر روی دکمه بررسی مجدد کلیک کنید. به روزرسانی های وردپرس را بررسی کنید وردپرس اکنون صفحه را بارگیری کرده و تمام افزونه ها ، مضامین و نرم افزار اصلی وردپرس شما را برای به روزرسانی بررسی می کند. اگر به روزرسانی در دسترس باشد ، آن را در صفحه و به عنوان اعلان در نوار مدیر نشان می دهد. به روزرسانی افزونه وردپرس در دسترس است اکنون می توانید سر به کار شوید و به روزرسانی را نصب کنید.

روش 2. مدیریت به روزرسانی های وردپرس با استفاده از یک افزونه

اگر چندین وب سایت وردپرس را مدیریت می کنید ، به روز نگه داشتن تمام افزونه های وردپرس خود دشوار است. هر زمان که وارد یکی از وب سایت های خود می شوید ، متوجه می شوید که به روزرسانی هایی وجود دارد. همچنین متوجه خواهید شد که برخی از افزونه ها بیشتر از بقیه به روز می شوند. می توانید برخی از این افزونه ها را تنظیم کنید تا هر زمان نسخه جدیدی در دسترس باشد ، به طور خودکار به روز شوند. ابتدا باید افزونه Easy Updates Manager را نصب و فعال کنید. پس از فعال سازی ، برای راه اندازی افزونه باید به Dashboard » Updates Options مراجعه کنید. با این کار پنجره ای ظاهر می شود که مدیر Easy Updates از What you would like to do "شما می خواهید چه کاری انجام دهید؟" بپرسد. برای ادامه باید روی دکمه Configure manually 'دستی پیکربندی "کلیک کنید. پیکربندی دستی در مرحله بعدی ، باید بر روی تب General در زیر صفحه Manage Updates کلیک کرده و به پایین به گزینه "Automatic plugins updates" بروید. به روزرسانی خودکار پلاگین برای ذخیره تنظیمات خود ، روی گزینه "Select individually" کلیک کنید و سپس بر روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک کنید. در مرحله بعدی ، باید به برگه افزونه ها بروید و روی "فعال کردن به روزرسانی های خودکار" در زیر افزونه هایی که به آنها اعتماد دارید و می خواهید به طور خودکار به روز شوند ، کلیک کنید. افزونه های انتخاب خودکار را به روز کنید برای مجبور کردن به روزرسانی های خودکار ، باید به زبانه Advanced در صفحه Options Update بروید و بر روی دکمه "Force updates" کلیک کنید. به زور   امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا یاد بگیرید چگونه به روزرسانی افزونه وردپرس را مجبور کنید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای امنیتی وردپرس گام به گام نهایی را برای مبتدیان مشاهده کنید.