حذف تاریخ URL های وردپرس

فهرست مطالب

حذف تاریخ URL های وردپرس ، این شامل چندین قالب پیوند از جمله یکی است که تاریخ ها را به URL های ارسال وردپرس شما اضافه می کند.
در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه تاریخ را به راحتی از URL های وردپرس خود حذف کنید.
ابتدا باید یک نسخه پشتیبان کامل از وردپرس از وب سایت خود قبل از حذف تاریخ URL ایجاد کنید. درصورتی که شرایط مطابق انتظار شما پیش نرود ، به شما امکان می دهد وب سایت خود را به مرحله اولیه برگردانید. پس از آن ، باید به صفحه تنظیمات »پیوندهای ثابت بروید و" نام "را به عنوان گزینه پیوند ثابت خود انتخاب کنید. تغییر لینکهای ثابت فراموش نکنید که برای ذخیره تغییرات خود بر روی دکمه "ذخیره تغییرات" کلیک کنید. وردپرس اکنون تاریخ را از URL های وردپرس شما حذف کرده و از ساختار URL مبتنی بر نام استفاده می کند.

تنظیم Redirects برای حفظ رتبه بندی SEO

اکنون که حذف تاریخ URL های وردپرس خود را انجام داده اید. شما باید مسیرهای هدایت مناسب را تنظیم کنید. تغییر مسیرها بدون نشان دادن خطای 404 به URL های به روز شده ارسال می شود. این همچنین به موتورهای جستجو کمک می کند تا درک کنند که URL های قدیمی اکنون به این URL های جدید منتقل شده اند. ابتدا باید افزونه Redirection را نصب و فعال کنید. برای جزئیات بیشتر ، به راهنمای گام به گام نحوه نصب افزونه وردپرس مراجعه کنید . پس از فعال سازی ، باید به صفحه Tools و Redirection مراجعه کرده و بر روی دکمه "Start setup" کلیک کنید. راه اندازی تغییر مسیر را شروع کنید سپس این افزونه چند گزینه را به شما نشان می دهد. در صورت تغییر URL ارسال ها ، می تواند به طور خودکار شما را شناسایی کرده و به شما هشدار دهد و سوابق هدایت ها را حفظ کند. همچنین می توانید هر دو گزینه را علامت نزده و به سادگی بر روی دکمه "ادامه تنظیم" کلیک کنید. راه اندازی را ادامه دهید سپس این پلاگین تست هایی را اجرا می کند و اگر همه چیز خوب به نظر می رسد می توانید بر روی دکمه Finish setup کلیک کنید. پس از آن ، تنظیمات افزونه را در پایگاه داده وردپرس ذخیره می کند. پس از اتمام ، صفحه تنظیمات افزونه را مشاهده خواهید کرد. از اینجا ، باید روی دکمه "افزودن جدید" در بالا کلیک کنید یا به بخش "افزودن تغییر مسیر جدید" بروید. قسمت جدید هدایت اضافه کنید یک فرم با قسمتهای Source و Target خواهید دید. "Source" فیلدی است که در آن ساختار URL قدیمی خود را توصیف می کنید و "Target" محل URL جدید است. اگر از URL های "روز و نام" استفاده می کنید ، مقادیر زیر را در مبدأ و قسمتهای هدف وارد خواهید کرد: سورس: / (\ d *) / (\ d *) / (\ d *) / ([A-Za-z0-9- *]) هدف: / 4 دلار قوانین را برای آدرس های اینترنتی روز و نام تغییر مسیر دهید اگر از URL های "ماه و نام" استفاده می کنید ، مقادیر زیر را وارد خواهید کرد: سورس: / (\ d *) / (\ d *) / ([A-Za-z0-9- *]) هدف : / 3 دلار نام ماه هدایت می شود فراموش نکنید که Regex را انتخاب کرده و بر روی دکمه "افزودن تغییر مسیر" کلیک کنید تا تغییرات شما ذخیره شود. اکنون این افزونه کاربران را به آدرس های اینترنتی جدید مبتنی بر نام شما هدایت می کند . امیدواریم این مقاله به شما کمک کند حذف تاریخ URL را فرا بگیرید.