خرابی وردپرس با افزونه

خرابی وردپرس با افزونه – معرفی راه حل

فهرست مطالب

خرابی وردپرس با افزونه

از آنجا که شما یک وب سایت وردپرس دارید ، حتماً افزونه های وردپرس زیادی را بارگیری کرده اید ، اما آیا از واقعیت آگاه هستید که به محض افزودن یک افزونه جدید به وب سایت خود ، به خرابی وردپرس با افزونه خود نزدیکتر می شوید. پلاگین ها برای افزایش عملکرد وب سایت شما مفید هستند و به شما کمک می کنند برخی از ویژگی های سفارشی را اضافه کنید. با این حال همه پلاگین ها برای استفاده ایمن نیستند. اگر می خواهید فاکتورهای خطر را کاهش دهید باید تعداد کمی پلاگین در وب سایت شما نصب شود. اما اگر یک پلاگین را با دقت کامل ادغام کنید ، وب سایت شما احتمال خرابی کمتری خواهد داشت. همانطور که ممکن است افزونه ای را که توسط کاربران مجاز ایجاد شده نصب کرده باشید. در هنگام نصب دقیق افزونه وردپرس ، برای جلوگیری از بروز پلاگین های وردپرس با مشکلاتی روبرو خواهید شد. حتی هنگام به روزرسانی ممکن است با برخی از این مشکلات روبرو شوید.
  • در هنگام به روزرسانی وردپرس ، برخی از افزونه های شما ممکن است کار نکنند ، یا ممکن است خطایی ایجاد کنند یا می تواند صفحه وب سایت شما را بشکند.

  • با کد منبع سفارشی شما ، پلاگین ها پشتیبانی نمی کنند که منجر به شکستن وب سایت می شود.

  • برخی از افزونه ها ممکن است بار سرور زیادی داشته باشند که سرعت وب سایت شما را به دلیل استفاده زیاد از منابع کاهش می دهد.

شناسایی یک پلاگین به درستی کار می کند یا باعث خراب شدن وب سایت شما می شود ، واقعاً کار سختی است. اما در این وبلاگ ، چند مرحله اضافه شده است که به شما یاد می دهد چگونه می توانید از افزونه های وردپرس جلوگیری کنید تا اینکه قربانی پلاگین های آسیب پذیر شوید.

قبل از نصب هر افزونه

  • کاربران فعال آن افزونه خاص را بررسی کنید.

  • آخرین پلاگین به روز شده را بررسی کنید.

  • تعداد کل اشکالاتی را که به توسعه دهنده یک پلاگین گفته اید بررسی کنید.

  • اگر ارائه دهنده میزبان شما یک محیط مرحله بندی را ارائه می دهد ، باید یک افزونه جدید در وب سایت مرحله بندی نصب کنید.

اما اگر محیط صحنه سازی برای شما فراهم نیست ، وبلاگ را بخوانید زیرا در اینجا شما یک راه حل جایگزین برای این مشکل پیدا خواهید کرد و اطمینان حاصل می کند وب سایت شما خراب نمی شود. اگر یک افزونه پیدا کرده اید که تعداد زیادی نصب فعال دارد و به طور مرتب به روز می شود ، می توانید بگویید که این افزونه خاص قابل اعتماد و بدون اشکال است. اما تضمین نمی شود که مشکل بوجود آید. بنابراین مسئولیت شماست که دائماً وضعیت آن را بررسی کنید و اطمینان حاصل کنید که وردپرس به روز است.

1. افزونه های معتبر باید نصب شوند

هنگام نصب افزونه ، مطمئن شوید که تعداد کاربران فعال ، آخرین به روزرسانی و بررسی های مثبت و منفی را بررسی می کنید. می توانید آن افزونه ای را که تعداد بیشتری نظر مثبت دارد ترجیح دهید و از افزونه ای که دارای نظرات منفی بیشتری است چشم پوشی کنید. نشانه یک افزونه خوب این است که اگر اخیراً به روز شده و کاربران فعال زیادی دارد.

2. تعداد افزونه ها را محدود کنید

یکی از دلایل متداول خراب شدن وب سایت شما این است که ممکن است از افزونه های بیش از حد استفاده کنید. افزونه های زیادی در وب سایت شما باعث اختلال در عملکرد می شود به علاوه کد منبع یک موضوع وردپرس یا یک پلاگین به دلیل کد نادرست نوشته شده در تضاد است. از بین بردن داده هایی که استفاده نمی شود مطمئناً احتمال خرابی وب سایت را کاهش می دهد اما همچنین مدیریت پلاگین ها را آسان می کند.

3. یک موضوع قابل اعتماد و قابل اعتماد را انتخاب کنید

برای اطمینان از اینکه به طور مثر در وب سایت کار می کند ، یکپارچه سازی پلاگین بدون درز لازم است. در حالی که در انتخاب تم صحیح می توانید اطمینان حاصل کنید که کد منبع یک پلاگین و الگو بهم خورده نیست. با این حال ، اطمینان از به روزرسانی مضمونی که مرتباً انتخاب می کنید برای اطمینان از اینکه مضمون یا افزونه شما از جدیدترین فناوری استفاده می کند نیز بسیار مهم است.

4- از ویژگی ذخیره سازی استفاده کنید

حافظه پنهان حافظه ای است که اغلب داده های درخواستی را در آن ذخیره می کند تا بتواند با سرعت بیشتری در اختیار کاربر قرار گیرد. شعار اصلی حافظه پنهان صرفه جویی در وقت است. این اطمینان حاصل خواهد کرد که نمایش صفحات در تقاضای کاربر زمان کمتری خواهد داشت.

5. محتوای صفحات وب خود را فشرده کنید

در سطح سرور ، می توانید CSS ، صفحات وب و JavaScript را فشرده کنید تا سرعت وب سایت را افزایش داده و تجربه کاربر را ارتقا دهید. اگر بتوانید تصاویر را فشرده کنید ، کد منبع را بهینه کنید و وزن چارچوب را به حداقل برسانید ، وب سایت شما به راحتی و به راحتی کار خواهد کرد.

6. یک میزبان مطمئن انتخاب کنید

مهمترین نقش در عملکرد وب سایت شما میزبانی است که انتخاب می کنید. اگر یک میزبان امن ، سریع و قابل اعتماد انتخاب کرده باشید مقیاس پذیری بیشتری به شما ارائه می شود. هاستی را انتخاب نکنید که با هزینه کم و ارائه میزبانی اشتراکی در دسترس شما باشد زیرا ممکن است باعث ایجاد مشکل در ترافیک مشاغل شما شود و مشکل را در عملکرد وب سایت شما به وجود آورد. همیشه میزبان اختصاصی را انتخاب کنید زیرا به شما کمک می کند تا افزونه های وردپرس و وب سایت از تجربه وب تأثیر نگذارند. در صورت انتخاب هاست اختصاصی ، سرور کامل ارائه می شود. این یک کنترل کامل بر روی سرور ، سیستم امنیتی و نرم افزار فراهم می کند. در برخی موارد ، متوجه خواهید شد که برخی از شرکت ها با حداقل هزینه یک سرور اختصاصی نیز ارائه می دهند.

7. پشتیبان گیری بسیار مهم است و باید به طور منظم انجام شود

پشتیبان گیری بسیار مهم است که هرگز نباید نادیده گرفته شود. اگر نسخه پشتیبان تهیه نکرده باشید ، نمی توانید وب سایت خود را از بین ببرید. بنابراین تهیه نسخه پشتیبان به طور منظم بسیار مهم است. قبل از نصب هر نوع افزونه ، از تهیه نسخه پشتیبان اطمینان حاصل کنید. حتی اگر نیمی از کارهای توسعه خود را از دست داده باشید ، در صورت تهیه نسخه پشتیبان ، می توانید از آن بازیابی کنید.

8- علت حملات مخرب

اگر افزونه هایی که استفاده می کنید بدون ایجاد تمام اقدامات امنیتی ، وب سایت شما در معرض حمله و ویروس ها خواهد بود. این نوع پلاگین های ناامن به مهاجمان پیشنهاد می دهد اسکریپت های مخرب اضافه کنند. بیشتر افزونه ها بسته شده اند زیرا آنها قادر به حل مسئله امنیتی موجود در افزونه های خود نیستند. بنابراین بارگیری در آنها محدود شده است. با این حال ، برخی از مهاجمان هستند که به دنبال چنین فعالیت هایی هستند تا از طریق افزونه های خود به وب سایت شما حمله کنند. بنابراین برای جلوگیری از افزونه های وردپرس بررسی کنید که آیا اخیراً به روز شده است.

نتیجه:

با پیروی از روشهای ذکر شده در بانک مقالات وردپرس ، می توانید خطر خرابی وردپرس را کاهش دهید. بنابراین این مسئولیت شماست که بررسی کنید آیا پلاگین به روز شده و بدون اشکال را انتخاب می کنید یا خیر.