خطاهای Pluggable.php در وردپرس و نحوه رفع

فهرست مطالب

خطاهای Pluggable.php را در وردپرس خود مشاهده می کنید؟ گاهی اوقات وقتی یک قطعه کد را به سایت خود اضافه می کنید یا پلاگین جدیدی را فعال می کنید ، ممکن است خطای فایل pluggable.php دریافت کنید. در این مقاله ، ما به شما نحوه حل خطاهای فایل pluggable.php در وردپرس را نشان خواهیم داد.    

چه زمانی و چرا خطاهای Pluggable.php را مشاهده می کنید؟

وردپرس به کاربران و افزونه ها اجازه می دهد برخی عملکردهای اصلی را نادیده بگیرند. این توابع در پرونده pluggable.php قرار دارند. اگر یک افزونه وردپرس یا یک قطعه کد سفارشی نتواند یکی از این توابع را به درستی مدیریت کند ، خطایی مانند این را مشاهده خواهید کرد:

Warning: Cannot modify header information – headers already sent by (output started at /home/username/demosite/wp-content/themes/mytheme/functions.php:1035) in /home/username/demosite/wp-includes/pluggable.php on line 1179

نمونه ای از خطا در وردپرس با ذکر فایل pluggable.php بعضی اوقات ممکن است با این خطا یا خطای دیگری که هنوز در قسمت مدیریت وجود دارد ، بتوانید در سایت خود کار کنید. خطا در قسمت مدیریت وردپرس پس از گفتن اینها ، بیایید نگاهی به چگونگی رفع خطای pluggable.php در وردپرس بیندازیم.

رفع خطاهای Pluggable.php در وردپرس

فایل pluggable.php یک فایل اصلی وردپرس است. هرگز ایده خوبی نیست که فایل اصلی وردپرس را ویرایش کنید ، حتی اگر خطایی در اشاره به آنها وجود داشته باشد. به احتمال زیاد این خطا از مکانی دیگر در حال ایجاد است. برای رفع هرگونه خطا در ذکر فایل pluggable.php ، کافی است اولین مکان ذکر شده در خطا را مشاهده کنید.

Warning: Cannot modify header information – headers already sent by (output started at /home/username/demosite/wp-content/themes/mytheme/functions.php:1035) in /home/username/demosite/wp-includes/pluggable.php on line 1179

در مثال بالا ، این خطا در فایل functions.php موضوع در خط 1035 قرار دارد. این به این معنی است که شما باید فایل functions.php طرح زمینه خود را ویرایش کنید و کد ایجاد کننده این خطا را تغییر دهید یا حذف کنید. بعضی اوقات خطاهای هدرهایی که قبلاً ارسال شده اند به دلیل وجود فضای اضافی پس از بستن برچسب php ?> ایجاد می شوند ، بنابراین می توانید آن را حذف کنید و این مسئله برطرف خواهد شد. بیایید نگاهی به مثال دیگری بیندازیم:

Warning: Cannot modify header information – headers already sent by (output started at /home/username/demosite/wp-content/plugins/some-plugin-name/some-plugin.php:144) in /home/username/demosite/wp-includes/pluggable.php on line 1090

این پیام خطا به یک پلاگین در سایت وردپرس شما اشاره دارد که باعث بروز خطا می شود. می توانید پلاگین را غیرفعال کنید و خطا را به نویسنده پلاگین اطلاع دهید. تقریباً در همه موارد ، خطاهای ذکر شده فایل pluggable.php ناشی از خود فایل نیست. این خطاها معمولاً ناشی از قطعه کد سفارشی است که شما به فایل functions.php اضافه کرده اید ، یا یک پلاگین با کد ضعیف ، یا حتی قالب وردپرس شما . صرف حذف یا ویرایش کد یا غیرفعال کردن افزونه باعث از بین رفتن خطا می شود. امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا خطاهای Pluggable.php را در وردپرس برطرف کنید.