خطاهای PHP دروردپرس

خطاهای PHP در وردپرس را خاموش کنیم

فهرست مطالب

خطاهای PHP در وردپرس را خاموش کنیم؟ خطاهای PHP در وردپرس به توسعه دهندگان کمک می کند تا با کد خود اشکال زدایی کنند. با این وجود که خطاهای PHP  وقتی برای همه بازدیدکنندگان وب سایت شما قابل مشاهده باشد بسیار غیرحرفه ای به نظر می رسد. در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه به راحتی خطاهای PHP را در وردپرس خاموش کنید. php errors

چرا و چه زمانی باید خطاهای PHP را در وردپرس خاموش کنید؟

خطاهای PHP که می توانید در سایت خود مشاهده کنید معمولاً هشدارها و اخطارها هستند. این موارد مانند خطاهای داخلی سرور ، خطاهای نحوی یا خطاهای مهلک نیستند ، که بارگیری وب سایت شما را متوقف می کند. اخطارها و هشدارها نوعی خطا هستند که مانع بارگیری وب سایت شما توسط وردپرس نمی شوند. برای جزئیات بیشتر ببینید که چگونه وردپرس در واقع در پشت صحنه کار می کند. خطاهای PHP در قسمت مدیریت وردپرس هدف از این خطاها کمک به توسعه دهندگان است که با کد خود اشکال زدایی می کنند. توسعه دهندگان پلاگین و طرح زمینه برای بررسی سازگاری و بهترین روش ها به این اطلاعات نیاز دارند. با این حال ، اگر تم ، افزونه یا وب سایت سفارشی در دست ساخت ندارید ، این خطاها باید پنهان باشند. زیرا اگر در جلوی وب سایت شما برای همه بازدید کنندگان شما نمایش داده شود ، بسیار غیرحرفه ای به نظر می رسد. خطاهای هشدار وردپرس در صفحه اصلی اگر در سایت خود خطایی مانند بالا مشاهده کردید ، ممکن است بخواهید موضوع یا پلاگین مربوطه را به آن اطلاع دهید. آنها ممکن است اپدیتی را منتشر کنند که باعث می شود خطا برطرف شود. در همین حال ، می توانید این خطاها را نیز خاموش کنید. بیایید نگاهی بیندازیم چگونه می توان به راحتی خطاها ، اعلان ها و هشدارهای PHP را در وردپرس خاموش کرد.

خاموش کردن خطاهای PHP در وردپرس

برای این قسمت ، شما باید پرونده wp-config.php را ویرایش کنید. در داخل فایل wp-config.php ، به دنبال خط زیر باشید:
1
define('WP_DEBUG', true);
  همچنین ممکن است که این خط از قبل روی false تنظیم شده باشد. در این صورت ، کد زیر را مشاهده خواهید کرد:
1
define('WP_DEBUG', false);
  در هر صورت ، باید این خط را با کد زیر جایگزین کنید:
ini_set('display_errors','Off');
ini_set('error_reporting', E_ALL );
define('WP_DEBUG', false);
define('WP_DEBUG_DISPLAY', false);
  فراموش نکنید که تغییرات خود را ذخیره کرده و پرونده wp-config.php خود را به سرور بارگذاری کنید. اکنون می توانید به وب سایت خود مراجعه کنید تا تأیید کنید خطاهای PHP در وردپرس از وب سایت شما ناپدید شده اند.

روشن کردن خطاهای PHP در وردپرس

اگر در حال کار بر روی وب سایتی در سرور محلی یا محل برگزاری هستید ، ممکن است بخواهید گزارش خطا را روشن کنید. در این صورت شما باید فایل wp-config.php خود را ویرایش کنید و کدی را که قبلاً اضافه کرده اید با کد زیر جایگزین کنید:
1
2
define('WP_DEBUG', true);
define('WP_DEBUG_DISPLAY', true);

این کد به وردپرس اجازه می دهد تا دوباره خطاهای PHP ، هشدارها و اعلان ها را نمایش دهد ، امیدواریم این مقاله به شما کمک کند یاد بگیرید چگونه خطاهای PHP در وردپرس را خاموش کنید.

همچنین ممکن است بخواهید لیست رایج ترین خطاهای وردپرس و نحوه رفع آنها را مشاهده کنید.