خطای رایج خروج از سیستم در وردپرس

خطای خروج از مدیریت در وردپرس

فهرست مطالب

خطای خروج از مدیریت در وردپرس_در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه از مشکل وقت وردپرس ،" خطای خروج از مدیریت در وردپرس " خارج شوید.

خطای رایج خروج از سیستم در وردپرسچرا وردپرس از سیستم خارج می شود؟

برای درک اینکه چرا وردپرس شما را از سیستم خارج می کند ، باید نحوه کار با ورود به وردپرس را بفهمید. وردپرس یک کوکی را در مرورگر شما تنظیم می کند تا جلسه ورود به سیستم را تأیید کند. این کوکی برای URL وردپرس ذخیره شده در قسمت تنظیمات شما تنظیم شده است. اگر از یک URL در دسترس هستید که با آن در تنظیمات وردپرس شما مطابقت ندارد ، وردپرس نمی تواند جلسه شما را تأیید کند. تنظیمات URL وردپرس نادرست است همانطور که در تصویر تنظیمات بالا مشاهده می کنید ، URL وردپرس و آدرس سایت دو URL مختلف هستند (توجه داشته باشید یکی دارای www است و دیگری نه).

رفع مشکل ورود به سیستم

یک راه حل ساده برای این مسئله ورود به سیستم این است که مطمئن شوید در تنظیمات وردپرس خود آدرس URL یکسانی را در قسمت آدرس سایت و آدرس وردپرس دارید. این بدان معنی است که شما باید در هر دو قسمت یا www یا یک URL غیر www را انتخاب کنید. وارد داشبورد وردپرس خود شوید و به Settings » General بروید . تنظیمات URL وردپرس را درست کنید اگر نمی توانید به قسمت مدیر دسترسی پیدا کنید ، می توانید با ویرایش پرونده wp-config.php این قسمت ها را به روز کنید. با استفاده از سرویس گیرنده FTP به وب سایت خود متصل شوید و فایل wp-config.php را در فهرست ریشه سایت خود قرار دهید. شما باید این فایل را در دسکتاپ خود بارگیری کنید و آن را در یک ویرایشگر متن مانند Notepad باز کنید. این کد را دقیقاً بالای خط اضافه کنید.
define('WP_HOME','http://example.com');
define('WP_SITEURL','http://example.com');
اگر ترجیح می دهید از www در URL استفاده کنید ، به جای آن از این کد استفاده کنید.
define('WP_HOME','http://www.example.com');
define('WP_SITEURL','http://www.example.com');
فراموش نکنید که example.com را با نام دامنه خود جایگزین کنید.

چرا این راه حل کار می کند؟

از نظر فنی www خود یک زیر دامنه است. این بدان معنی است که URL ها با www و بدون آن در واقع دو دامنه متفاوت هستند. با تغییر و به روزرسانی URL ها به همان آدرس ، این مشکل برطرف می شود. توضیحات فنی دقیق تر در مورد دامنه برهنه www در اینجا است . همچنین توجه به این نکته مهم است که تنظیمات نادرست در قسمتهای آدرس وردپرس و آدرس سایت ممکن است منجر به تغییر مسیر زیادی در وردپرس شود. امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند تا مشکل وقت وردپرس را برای رفع مشکل حذف کنید و از خطای خروج از مدیریت در وردپرس راحت شوید.