خطای 413 Request Entity Too large در وردپرس

فهرست مطالب

خطای 413 Request Entity Too large در وردپرس را مشاهده می کنید ، خطای 413 معمولاً هنگامی رخ می دهد که می خواهید یک موضوع یا پرونده پلاگین را در وردپرس بارگذاری کنید. در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه به راحتی خطای 413 در وردپرس را برطرف کنید.

چه عواملی باعث می شود که خطای 413 Request Entity Too large رخ دهد؟

این خطا معمولاً هنگامی اتفاق می افتد که می خواهید فایلی را که از حداکثر حد بارگذاری پرونده در سایت وردپرس شما بیشتر است بارگذاری کنید. وب سرور شما قادر به بارگذاری پرونده نیست ، و صفحه خطای 413 Request Entity Too large مشاهده خواهید کرد. 413 به عنوان مثال خطای نهادی بسیار بزرگ درخواست می کند به طور معمول ، اکثر شرکت های میزبان وردپرس سرورهای خود را پیکربندی کرده اند ، به طوری که کاربران وردپرس می توانند تصاویر بزرگ و سایر رسانه ها را به راحتی بارگذاری کنند. با این حال ، گاهی اوقات این تنظیمات به اندازه کافی بالا نیست تا بتوانید پرونده های بزرگ یا تم های بزرگ را بارگذاری کنید. همچنین مانع از بارگذاری پرونده های بزرگ در کتابخانه رسانه می شود. در این صورت ، پیام متفاوتی مشاهده خواهید کرد که به وضوح بیان می کند اندازه پرونده از حداکثر حد مجاز فراتر رفته است. اندازه پرونده از حداکثر اندازه اندازه بارگذاری بیشتر است با این اوصاف ، بیایید نگاهی به نحوه رفع خطای 413 بیندازیم.

رفع خطای 413 Request Entity Too large در وردپرس

چندین روش برای رفع خطای 413 در وردپرس وجود دارد. ما تمام این روش ها را پوشش خواهیم داد ، و شما می توانید روشی را که برای شما بهتر است امتحان کنید. روش 1. افزایش اندازه بارگذاری پرونده از طریق پرونده توابع نگران نباشید ، کد زیر را به پرونده functions.php قالب خود یا یک پلاگین خاص سایت اضافه کنید .
@ini_set( 'upload_max_size' , '64M' );
@ini_set( 'post_max_size', '64M');
@ini_set( 'max_execution_time', '300' );
می توانید مقادیر را در upload_max_size و post_max_size افزایش دهید تا بیش از فایلی باشد که می خواهید بارگذاری کنید. همچنین باید max_execution_time را به زمانی که فکر می کنید بارگذاری فایل طول می کشد ، افزایش دهید. اگر مطمئن نیستید ، می توانید این مقدار را دو برابر کنید. روش 2. افزایش اندازه بارگذاری پرونده از طریق پرونده .htacces برای این روش ، باید فایل .htaccess را ویرایش کنید و کد زیر را در پایین اضافه کنید:
php_value upload_max_filesize 64M
php_value post_max_size 64M
php_value max_execution_time 300
php_value max_input_time 300
روش 3. بارگذاری دستی پرونده از طریق FTP اگر خطای 413 فقط هنگام بارگذاری یک فایل خاص رخ دهد ، ممکن است بخواهید پرونده را به صورت دستی از طریق FTP بارگذاری کنید . اگر می خواهید تم وردپرس را بارگذاری کنید ، راهنمای ما را در مورد نحوه نصب قالب WordPress مشاهده کنید و به بخش "Installing a WordPress theme using FTP" بروید. اگر می خواهید افزونه ای را بارگذاری کنید ، راهنمای ما را در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس مشاهده کنید و به بخش "Manually install a WordPress plugin using FTP" بروید. برای سایر پرونده ها ، به راهنمای ما در مورد نحوه بارگذاری دستی فایل های وردپرس با استفاده از FTP مراجعه کنید . امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا یاد بگیرید چگونه خطای 413 Request Entity Too large در وردپرس را برطرف کنید.