خطای 429 Too Many Requests در وردپرس

فهرست مطالب

خطای 429 Too Many Requests در وردپرس را مشاهده می کنید؟ خطای 429 می تواند بسیار ناامید کننده باشد زیرا دشوار است فهمید که چه چیزی باعث آن شده است. در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه به راحتی خطای 429 Too Many Requests در وردپرس را برطرف کنید.

 

چه عاملی باعث ایجاد خطای بیش از حد درخواست وردپرس 429 می شود؟

رایج ترین دلیل خطای درخواست بیش از حد 429 زمانی است که کاربر ، ربات یا یک اسکریپت می خواهد درخواست های زیادی از سرورها ارائه دهد. این اقدامی برای جلوگیری از حملات DDOS به وب سایت ها است. اما اگر به درستی پیکربندی نشده باشد ، ممکن است در نتیجه از عملکرد صحیح موتورهای جستجو یا سایر API ها جلوگیری کند. این امر باعث ایجاد رفتار غیر منتظره در وب سایت شما می شود. دلایل خطای 429 در وردپرس گاهی اوقات خطای 429 هنگامی ایجاد می شود که اسکریپت در وب سایت شما با استفاده از API بیش از حد از وب سایت یا سرویس دیگری درخواست می کند. در این صورت ، API با کد خطای 429 پاسخ می دهد. گفته شد ، بیایید نگاهی به چگونگی عیب یابی و رفع خطای درخواست بیش از حد 429 در وردپرس بیندازیم.

رفع خطای 429 Too Many Requests در وردپرس

این خطا می تواند توسط عوامل مختلفی ایجاد شود. ما چندین روش برای عیب یابی و رفع خطای 429 Too Many Requests به شما نشان خواهیم داد. افزونه مقصر را پیدا و غیرفعال کنید معمولاً مقصر خطای 429 معمولاً یک افزونه نامناسب در وب سایت شماست. گاهی اوقات افزونه ها می توانند درخواست های بعدی را به وب سایت شما ارسال کنند که ممکن است توسط سرور با کد خطای 429 رد شود. اولین کاری که باید انجام دهید غیرفعال کردن تمام افزونه های وردپرس در وب سایت خود است. با مراجعه به صفحه افزونه ها در قسمت مدیریت وردپرس و انتخاب همه افزونه ها می توانید این کار را انجام دهید. پس از آن ، "غیرفعال کردن" را در زیر کادر انبوه اقدامات انتخاب کنید و روی اعمال کلیک کنید. تمام افزونه های وردپرس را غیرفعال کنید اگر نمی توانید به قسمت مدیریت وردپرس دسترسی پیدا کنید. اکنون وب سایت خود را دوباره بررسی کنید تا ببینید آیا می توانید خطای درخواست بیش از حد 429 را دوباره تولید کنید. اگر نمی توانید ، پس این به این معنی است که یک پلاگین باعث خطای 429 Too Many Requests شده است. اکنون می توانید افزونه های خود را یکی یکی فعال کرده و پس از فعال سازی هر افزونه وب سایت خود را بررسی کنید. به این ترتیب می توانید افزونه ایجاد کننده خطا را پیدا کنید. پس از یافتن افزونه ایجاد کننده خطا ، می توانید آن را با یک پلاگین جایگزین کنید یا با نویسنده پلاگین تماس بگیرید تا به آنها در مورد خطا اطلاع دهد. به یک قالب پیش فرض وردپرس بروید تم های بیشتر وردپرس شامل عملکردی هستند که به طور معمول با افزونه ها ارائه می شوند. چنین مضامین نیز ممکن است باعث ایجاد خطای 429 در درخواست های وب سایت شما شود. ساده ترین راه برای فهمیدن این است که به یک قالب پیش فرض وردپرس مانند Twenty Seventeen بروید. اگر با این کار مسئله خطای 429 Too Many Requests برطرف نشد ، می توانید یک تم وردپرس دیگر پیدا کنید یا مشکل را به توسعه دهنده قالب گزارش دهید و آنها ممکن است بتوانند آن را برطرف کنند. از ارائه دهنده میزبانی خود سوال کنید در بسیاری از مواقع ، در سرویس های شخص ثالث که نیاز به دسترسی به وب سایت شما دارند ، خطای 429 مشاهده خواهید کرد. این می تواند موتورهای جستجو ، خزنده ها و سایر برنامه های وب باشد. اگر در کنسول جستجوی Google یا هر سرویس شخص ثالث خطایی را مشاهده می کنید ، به احتمال زیاد آنها درخواست های زیادی را به وب سایت شما ارسال می کنند. در این صورت ، باید از ارائه دهنده میزبانی وردپرس خود بخواهید که این درخواست ها را مسدود نکند. امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا خطای 429 Too Many Requests را در درخواست های وب سایت خود برطرف کنید.