خطای Another Update in Process در وردپرس

فهرست مطالب

 خطای Another Update in Process را در وردپرس مشاهده می کنید. این خطا شما را از بروزرسانی وردپرس متوقف می کند. به طور معمول ، باید به طور خودکار از بین برود. اما اگر اینطور نباشد ، پس یک راه حل آسان برای آن وجود دارد. در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه خطای Another Update in Process را در وردپرس رفع کنید.

چرا خطای Another Update in Process رخ می دهد؟

پیام خطای Another Update in Process معمولاً هنگامی ظاهر می شود که به روزرسانی اصلی وردپرس در پس زمینه اجرا می شود و کاربر سعی می کند روند بروزرسانی دیگری را آغاز کند. در طی فرآیند بروزرسانی اصلی ، وردپرس به طور خودکار گزینه قفل به روزرسانی را در پایگاه داده تنظیم می کند . این گزینه پایگاه داده از اجرای به روزرسانی همزمان در وب سایت شما جلوگیری می کند. به روزرسانی دیگر در پیام پردازش تنظیم شده است که این پیام در 15 دقیقه یا هنگامی که روند به روزرسانی وردپرس به پایان می رسد ، به طور خودکار ناپدید شود. با این حال ، اگر به آن پیام گیر کرده اید یا نمی خواهید منتظر بمانید ، می توانید آن را به صورت دستی بازنشانی کنید. بیایید نگاهی به نحوه رفع خطای Another Update in Process در وردپرس بیندازیم.

رفع بروزرسانی دیگر در خطای روند

برای خلاص شدن سریع ازخطای another update in process ، باید گزینه core_updater.lock را از پایگاه داده وردپرس خود حذف کنید. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه این کار را با استفاده از دو روش مختلف انجام دهید. شما می توانید یکی را انتخاب کنید که برای شما مناسب باشد. روش 1: یک بروزرسانی دیگر را در خطای پردازش با استفاده از یک پلاگین اصلاح کنید اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی پلاگین Fix Another Update In Progress است. برای جزئیات بیشتر ، به راهنمای نحوه نصب افزونه وردپرس مراجعه کنید . پس از فعال سازی ، باید به صفحه Settings » Fix Another Update In Progress بروید. اگر به روزرسانی ها در وب سایت شما قفل شده باشد ، پیامی با یک دکمه برای رفع آن مشاهده خواهید کرد: قفل به روزرسانی وردپرس را برطرف کنید برای ادامه کافی است بر روی دکمه 'Fix WordPress Update Lock' کلیک کنید. این افزونه گزینه قفل به روزرسانی هسته وردپرس را از پایگاه داده شما حذف می کند و شما یک پیام موفقیت مانند این خواهید دید: قفل به روزرسانی وردپرس رفع شد روش 2. به صورت دستی یک به روزرسانی دیگر را در حال پردازش برطرف کنید این روش شما را ملزم می کند تا از phpMyAdmin برای اجرای مستقیم پرس و جو در پایگاه داده وردپرس خود استفاده کنید. ابتدا باید از داشبورد cPanel حساب میزبانی وردپرس خود بازدید کنید. در بخش پایگاه داده ، روی نماد phpMyAdmin کلیک کنید. phpMyAdmin بعد باید پایگاه داده وردپرس خود را در phpMyAdmin انتخاب کنید. این به شما تمام جداول موجود در پایگاه داده وردپرس شما را نشان می دهد. باید روی دکمه Browse در کنار جدول گزینه های وردپرس کلیک کنید (wp_options). جدول گزینه های وردپرس با این کار تمام ردیف های داخل جدول گزینه ها نمایش داده می شود. باید ردیف را با نام گزینه "core_updater.lock" پیدا کنید و روی دکمه حذف در کنار آن کلیک کنید. قفل اصلی به روزرسانی PhpMyAdmin اکنون ردیف را از پایگاه داده وردپرس شما حذف می کند. می توانید به وب سایت وردپرس خود برگردید و به روزرسانی وب سایت وردپرس خود را ادامه دهید. امیدواریم این مقاله به شما کمک کند خطای Another Update in Process در سایت وردپرس خود رفع کنید.