Maximum Execution Time Exceeded in WordPress

خطای Maximum execution time exceeded در وردپرس

فهرست مطالب

خطای Maximum execution time of 30 seconds exceeded(بیش از حداکثر زمان اجرا در وردپرس) را روی صفحه خود مشاهده می کنید؟
آیا به هنگام تلاش برای به روزرسانی یک افزونه یا قالب وردپرس این خطا را دریافت می کنید؟
به طور معمول این مشکل زمانی اتفاق می افتد که اجرای یک کد PHP در وردپرس مدت زمان زیادی طول می کشد و به حداکثر زمان تعیین شده توسط سرور میزبان وردپرس شما می رسد. محدودیت زمانی مهم است زیرا به جلوگیری از سو the استفاده از منابع سرور کمک می کند. در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه Maximum execution time exceeded را برطرف کنید(بیش از حداکثر زمان اجرا در وردپرس).

Maximum Execution Time Exceeded in WordPressچرا حداکثر زمان اعدام بیش از خطا رخ می دهد؟

وردپرس به طور عمده در زبان برنامه نویسی PHP کدگذاری می شود. برای محافظت از سرورهای وب در برابر سو استفاده و محدودیت زمانی برای مدت زمان اجرا یک اسکریپت PHP تعیین شده است. محدودیت زمانی واقعی در شرکتهای میزبان متفاوت است ، با این وجود باز در بیشتر مواقع حداکثر زمان اجرا بین 30 تا 60 ثانیه تنظیم می شود. زیرا این معمولاً برای اجرای یک اسکریپت PHP خوب کافی است. هنگامی که یک اسکریپت به حداکثر زمان اجرای زمان می رسد ، منجر به خطای Maximum execution time of 30 seconds exceeded یا بیش از حداکثر زمان اجرا می شود. حداکثر زمان اجرای 30 ثانیه بیش از خطا در وردپرس

رفع خطای Maximum execution time of 30 seconds exceeded

اگرچه خطای Maximum Execution Time Overceded به عنوان "خطای مهلک" نامگذاری شده است ، اما یکی از رایج ترین خطاهای وردپرس است و شما به راحتی می توانید این مشکل را حل کنید. بسته به زمان و مکان ایجاد خطا ، وردپرس ممکن است پیام خطای زیر را به بازدید کنندگان وب سایت شما نشان دهد. مشکلات فنی همچنین ممکن است ایمیلی دریافت کنید که به شما بگوید کدام پلاگین (اگر افزونه ای باعث خطا شده باشد) باعث بروز این مشکل شده است. ایمیل مسئله فنی به مدیر ارسال شد این ایمیل همچنین دارای پیوند ویژه ای است که به شما اجازه می دهد با "Recovery mode" وارد وردپرس شوید. حالت بازیابی پس از حضور ، می توانید افزونه ایجاد کننده خطا را غیرفعال یا حذف کنید. با این حال ، اگر نمی خواهید افزونه را غیرفعال کنید ، می توانید علت اصلی ایجاد کننده خطا Maximum execution time exceeded را برطرف کنید. برای رفع خطا ، باید فایل .htaccess خود را به صورت دستی ویرایش کرده و یک خط کد ساده اضافه کنید. به سادگی با استفاده از سرویس گیرنده FTP به وب سایت خود متصل شوید . پرونده .htaccess شما در همان پوشه پوشه های / wp-content / و / wp-admin / شما قرار دارد. اگر نمی توانید آن را پیدا کنید ، به مقاله ما نگاه کنید که چرا نمی توانید فایل .htaccess را پیدا کنید و چگونه می توانید آن را پیدا کنید . به عنوان مثال ، اگر از FileZilla به عنوان سرویس گیرنده FTP خود استفاده می کنید ، می توانید آن را در بخش "Remote Site" در ستون سمت راست پیدا کنید. وردپرس .htaccess پرونده در Filezilla پس از یافتن فایل .htaccess ، کلیک راست کرده و گزینه "View / Edit" را باز کنید. این پرونده با یک ویرایشگر متن باز می شود. مشاهده و ویرایش فایل .htaccess در وردپرس بعد ، باید این خط را در پایین پرونده .htaccess خود اضافه کنید:
php_value max_execution_time 300
اگر از Notepad به عنوان ویرایشگر متن خود استفاده می کنید ، در اینجا نحوه ظاهر آن نشان داده می شود. افزودن کد به .htaccess File WordPress پس از اتمام ، پرونده خود را ذخیره کنید. این کد به سادگی مقدار حداکثر زمان اجرا را روی 300 ثانیه (5 دقیقه) تنظیم می کند. اکنون می توانید به وب سایت خود مراجعه کنید تا ببینید آیا خطا برطرف شده است. اگر هنوز خطا دریافت کردید ، سعی کنید مقدار را به 600 برسانید. روش دیگر برای رفع خطای بیش از حد مجاز اجرا در وردپرس ، اصلاح فایل php.ini است. فایل php.ini یک فایل پیکربندی است که تنظیمات PHP را در سرور شما تعریف می کند. در بسیاری از سیستم عامل های میزبانی وردپرس ، ممکن است آن را در داخل پوشه وردپرس خود مشاهده نکنید. در این صورت ، می توانید یک فایل جدید php.ini در داخل پوشه ریشه وردپرس خود ایجاد کنید. پس از آن ، پرونده php.ini را ویرایش کرده و خط زیر را اضافه کنید.
max_execution_time = 60
فراموش نکنید که تغییرات خود را دوباره ذخیره و بارگذاری کنید. اکنون می توانید به وب سایت خود مراجعه کرده و ببینید آیا خطای Maximum execution time of 30 seconds exceeded از بین رفته است یا خیر.در بیشتر موارد ، افزایش حداکثر زمان اجرا با استفاده از هر یک از این دو روش خطا را برطرف می کند. اگر اینطور نیست ، پس برای کمک به شما نیاز دارد تا با ارائه دهنده میزبانی وردپرس خود تماس بگیرید. امیدواریم این مقاله در رفع خطای Maximum execution time exceeded به شما کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما را در مورد چگونگی رفع خطای ایجاد اتصال پایگاه داده در وردپرس مشاهده کنید .