missing a temporary folder.

خطای Missing a Temporary Folder در وردپرس

فهرست مطالب

خطای Missing a Temporary Folder در وردپرس ، این خطای آپلود تصاویر ، به روزرسانی مضامین و افزونه ها یا به روزرسانی هسته وردپرس را غیر ممکن می کند. در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه به راحتی خطای "از دست رفتن یک پوشه موقت" را در وردپرس برطرف کنید.
missing a temporary folder.چه عواملی باعث خطای Missing a Temporary Folder در وردپرس می شود؟ خطای Missing a Temporary Folder یا خطای آپلود تصاویر به دلیل تنظیمات نادرست PHP در محیط میزبانی وردپرس شما ایجاد می شود. یک تنظیم خاص PHP وجود دارد که یک پوشه موقت را تعریف می کند که باید توسط برنامه هایی مانند WordPress برای ذخیره موقت داده ها قبل از ذخیره در مکان مورد نظر استفاده شود. هنگام آپلود تصاویر ، نصب یا به روزرسانی یک موضوع یا پلاگین ، یا به روزرسانی هسته وردپرس ، وردپرس به این پوشه موقت نیاز دارد. اگر مکان این پوشه در پیکربندی PHP سرور شما مشخص نشده باشد ، وردپرس قادر به انجام هیچ یک از این موارد نیست و خطای آپلود تصاویر را به شما نشان می دهد. خطای پوشه موقت وجود ندارد با گفتن این موارد ، بیایید ببینیم چگونه می توان به راحتی خطای Missing a temporary folder را در وردپرس رفع کرد.

رفع خطای Missing a temporary folder در وردپرس

برای این آموزش ، باید فایل wp-config.php را در وردپرس ویرایش کنید. اگر قبلاً این کار را انجام نداده اید ، لطفاً به راهنمای ما در مورد نحوه ویرایش پرونده wp-config.php در وردپرس مراجعه کنید . ابتدا باید با استفاده از سرویس گیرنده FTP یا File Manager در داشبورد cPanel حساب میزبانی خود به وب سایت خود متصل شوید. در مرحله بعدی ، باید فایل wp-config.php را پیدا کرده و آن را ویرایش کنید. ویرایش پرونده wp-config.php با استفاده از سرویس گیرنده FTP شما باید این کد را دقیقاً قبل از خطی که می گوید"That’s all, stop editing! Happy blogging"در فایل پیست کنید .
define('WP_TEMP_DIR', dirname(__FILE__) . '/wp-content/temp/');
تغییرات خود را ذخیره کرده و فایل wp-config.php را به وب سایت خود بارگذاری کنید. بعد ، شما باید به /wp-content/ پوشه بروید و یک پوشه جدید در داخل آن ایجاد کنید. شما باید این پوشه جدید را نامگذاری کنید temp. ایجاد پوشه temp شما هم اکنون می توانید از منطقه مدیر وردپرس خود بازدید کنید و یک تصویر را بارگذاری کنید.

عیب یابی

اگر این روش برای خطای آپلود تصاویر کار نکرد ، مجوزهای پوشه wp-content خود را بررسی کنید. توجه: این خطا ناشی از محیط میزبان با پیکربندی نامناسب است. راه حلی که در بالا توضیح داده شد فقط یک راه حل است. هنوز باید از ارائه دهنده خدمات میزبانی خود بخواهید تا این مشکل را برطرف کند اگر این کار را نکرد ، باید به یکی از این شرکت های برتر میزبانی وردپرس بروید . امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد تا خطای آپلود تصاویر را در وردپرس برطرف نکنید.