خطای Too Many Redirects در وردپرس

فهرست مطالب

خطای Too Many Redirectsدر وردپرس ؛ اجرای یک سایت وردپرس که خود میزبانی می شود فواید زیادی دارد ، اما گاهی اوقات برخی از خطاهای به راحتی قابل حل می توانند مبتدیان را اذیت کنند مثل تغییر مسیر در وردپرس ... .
در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه بسیاری از مشکلات تغییر مسیر در وردپرس را حل کنید.
در Firefox ، این خطا به این شکل نمایش داده می شود:

"The page isn’t redirecting properly. Firefox has detected that the server is redirecting the request for this address in a way that will never complete."

خطای تغییر مسیر وردپرس که در فایرفاکس نمایش داده شده است

چرا من در وردپرس خطاهای زیادی را دریافت می کنم؟

خطای Too Many Redirectsدر وردپرس معمولاً به دلیل مسئله تغییر مسیر در با تنظیمات اشتباه رخ می دهد. همانطور که می دانید وردپرس دارای ساختار URL دوستانه SEO است که از عملکرد تغییر مسیر استفاده می کند. چندین افزونه محبوب دیگر وردپرس نیز از قابلیت تغییر مسیر استفاده می کنند. به عنوان مثال ، افزونه SEO WordPress به شما این امکان را می دهد که با هدایت کاربران به یک URL بدون دسته بندی دسته ، دسته بندی را از URL های دسته بندی حذف کنید. افزونه های SSL و cache وردپرس نیز از تغییر مسیرها استفاده می کنند. به دلیل عدم پیکربندی اشتباه در هر یک از این ابزارهای تغییر مسیر ، سایت شما ممکن است در انتها کاربران را به یک URL هدایت کند که در واقع آنها را مجدداً به URL ارجاع می دهد. در این صورت مرورگر کاربر بین دو صفحه به دام افتاده است و از این رو خطا را مشاهده می کنید. همانطور که در Google Chrome نشان داده شده است ، هدایت بیش از حد زیاد است
چگونه بسیاری از خطای Too Many Redirects در وردپرس را برطرف کنیم؟
رایج ترین پیکربندی غلطی که به طور مکرر در راستای خطای Too Many Redirectsدر وردپرس با آن روبرو شده ایم ، این است که کاربر در تنظیمات آدرس وردپرس یا URL آدرس سایت نادرست باشد . تنظیمات وردپرس و آدرس سایت به عنوان مثال ، اجازه دهید فرض کنید آدرس اینترنتی سایت شماست http://www.example.comو به Settings » General بروید و آن را روی آن تنظیم کنید http://example.com. بیشتر میزبانان وب به شما اجازه می دهند انتخاب کنید آیا می خواهید پیشوند www را به نام دامنه خود اضافه کنید یا آن را بدون www داشته باشید. در صورتی که انتخاب کرده اید www را به URL خود اضافه کنید ، افزودن http://example.com در تنظیمات وردپرس باعث خطا می شود. یا اگر استفاده از دامنه خود را بدون پیشوند www انتخاب کرده اید ، افزودن آن با پیشوند www در تنظیمات وردپرس باعث این خطا می شود. هنگامی که یک کاربر به سیستم مراجعه می کند http://example.com، با پیکربندی سرور شما به http://www.example.com هدایت می شود و در آنجا http://example.comتوسط وردپرس مجدداً به آنجا هدایت می شود زیرا این همان چیزی است که شما در تنظیمات تنظیم کرده اید. اگر سایت شما خوب کار می کند و شما هیچ تغییری در آن تنظیمات ایجاد نکرده اید. سپس شما باید با میزبان وب خود تماس بگیرید ، زیرا احتمالاً در انتها مشکل پیکربندی است. با این حال ، اگر ارائه دهنده میزبانی قابل اعتماد وردپرس ندارید ، و آنها هرگونه مشکلی را انکار می کنند و یا از کمک به شما امتناع می ورزند ، پس باید تعویض میزبان وب را انجام دهید یا خودتان آن را برطرف کنید. برای رفع این مشکل ، باید آدرس وردپرس و آدرس سایت خود را تغییر دهید. به Settings » General ، وردپرس و آدرس سایت خود را تغییر دهید. اگر آدرس خود را با پیشوند www دارید ، آن را به URL غیر www تغییر دهید ، و اگر آن را با URL غیر www دارید پس پیشوند www را اضافه کنید. مهم : اطمینان حاصل کنید که در انتهای URL خود مانند قبل بریده بریده ای را ترک نکنیدhttp://www.example.com/

URL سایت را بدون دسترسی به Admin Area تغییر دهید

در صورت عدم دسترسی به بخش مدیریت وردپرس ، هنوز می توانید این تنظیمات را با تعریف آنها در پرونده wp-config.php به روز کنید. به سادگی با استفاده از سرویس گیرنده FTP به وب سایت خود متصل شوید . هنگامی که به سایت خود متصل شدید ، فایل wp-config.php را در فهرست ریشه سایت خود پیدا خواهید کرد. شما باید این فایل را با استفاده از یک ویرایشگر متن مانند Notepad بارگیری و ویرایش کنید. به سادگی این دو خط را به پرونده اضافه کنید و فراموش نکنید که example.com را با دامنه خود جایگزین کنید.
define('WP_HOME','http://example.com');
define('WP_SITEURL','http://example.com');
فایل را ذخیره کرده و مجدداً در وب سرور خود بارگذاری کنید. اکنون سعی کنید به سایت وردپرس خود دسترسی پیدا کنید. اگر هنوز نمی توانید به سایت خود دسترسی پیدا کنید ، پس سعی کنید دامنه خود را با پیشوند www اضافه کنید.

رفع سایر خطای Too Many Redirectsدر وردپرس ( تغییر مسیر در وردپرس)

اگر مرحله قبلی مشکل شما را حل نکرد ، احتمالاً مشکل افزونه ای در سایت شما وجود دارد. همانطور که قبلاً اشاره کردیم چندین پلاگین وردپرس از تکنیک های تغییر مسیر برای انجام کارهای مختلف استفاده می کنند. ما سعی خواهیم کرد تا به شما در عیب یابی کمک کنیم. ابتدا باید بفهمید کدام افزونه باعث بروز مشکل خطای Too Many Redirectsدر وردپرس شده است. آیا اخیراً درست قبل از وقوع این خطا افزونه جدیدی فعال کرده اید؟ آیا قبل از بروز این خطا ، افزونه ها را به روز کردید؟ اگر پاسخ هر یک از سوال های بالا بله است ، مشکل را تا آن افزونه محدود می کند. با حذف پوشه آن پلاگین از wp-content / plugins / می توانید به سادگی آن پلاگین را غیرفعال کنید. اگر نمی دانید کدام افزونه باعث بروز این مشکل شده است ، باید آزمایش و خطایی انجام دهید. سریعترین راه برای این کار غیرفعال کردن تمام افزونه ها است . پس از غیرفعال کردن تمام افزونه های سایت خود ، برای بارگیری فایل .htaccess به عنوان پشتیبان باید از FTP استفاده کنید. این فایل را می توانید در فهرست ریشه سایت خود پیدا کنید. پس از بارگیری فایل ، آن را از سرور خود حذف کنید. اکنون سعی کنید به سایت خود دسترسی پیدا کنید. این فرایند به سرور شما اجازه می دهد تا یک پرونده جدید .htaccess را بازسازی کند و از آنجا که هیچ افزونه ای فعال نشده است ، به احتمال زیاد این مشکل را برطرف می کند. اگر خطا اکنون از بین رفته باشد ، مطمئناً می دانید که این افزونه پلاگین ایجاد کننده این خطا بوده است. مرحله بعدی این است که بفهمید کدام افزونه مقصر بوده است. برای انجام این کار ، باید نسخه های جدید تمام افزونه های خود را بارگیری و نصب کنید. پلاگین ها را یک بار فعال کنید و پس از فعال کردن هر پلاگین ، سعی کنید چندین صفحه در سایت خود را با استفاده از یک مرورگر متفاوت به عنوان کاربر غیر ورود به سیستم مرور کنید. امیدوارم افزونه ای را پیدا کنید که باعث بروز این مشکل شده است. اینها همه راه حلهای ممکن است که ممکن است خطای Too Many Redirectsدر وردپرس را برطرف کند.