خوراک RSS وردپرس

خوراک RSS وردپرس – چگونه خطاهای آن را برطرف کنیم

فهرست مطالب

آیا در سایت وردپرس خود با خطاهای خوراک RSS مواجه هستید؟ فیدهای RSS به کاربران کمک می کند تا با استفاده از برنامه های خبرخوان مانند Feedly در وبلاگ شما مشترک شوند. از آنجا که فیدهای RSS به زبان نشانه گذاری XML منتشر می شوند ، یک اشتباه کوچک در فید می تواند آن را غیرقابل خواندن کند و کاربران قادر به دیدن محتوای جدید در فیدهای خبری خود نخواهند بود. برنامه های دیگر همچنین به دریافت به روزرسانی مطالب از RSS وردپرس شما متکی هستند. به عنوان مثال ، اگر از IFTTT برای به اشتراک گذاری خودکار پست های جدید خود استفاده می کنید ، این کار نیز متوقف می شود. در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه به راحتی خطاهای خوراک RSS را در وردپرس برطرف کنید. ما همچنین در مورد علت ایجاد این خطاها و چگونگی جلوگیری از آنها در آینده صحبت خواهیم کرد. رفع خطاهای خوراک RSS وردپرس

رایج ترین خطاهای خوراک RSS وردپرس

بیشتر خطاهای خوراک RSS وردپرس به دلیل قالب بندی ضعیف ایجاد می شود. وردپرس خوراک RSS را با XML که یک زبان نشانه گذاری دقیق است ، خروجی می دهد. قطع خط یا یک برگه اضافی می تواند خوراک RSS شما را خراب کند. پیام خطای RSS چیزی شبیه به این است:

XML Parsing Error: XML or text declaration not at start of entity Location: http://example.com/feed :Line Number 2, Column 1

بسته به نوع مرورگری که استفاده می کنید ، پیام خطای خوراک RSS شما ممکن است متفاوت باشد. همچنین می توانید هنگام بازدید از خبرمایه خود در یک مرورگر ، این پیام خطا را مشاهده کنید.

Warning: Cannot modify header information – headers already sent by (output started at /home/username/example.com/wp-content/themes/twentysixteen/functions.php:433) in /home/username/example.com/wp-includes/pluggable.php on line 1228

اگر از FeedBurner استفاده می کنید ، ممکن است خطاهای شما متفاوت به نظر برسد. با گفتن این موارد ، بیایید نگاهی بیندازیم که چه عواملی باعث بروز این خطاهای خوراک RSS شده و چگونه آنها را برطرف می کنیم.

رفع خطاهای خوراک RSS وردپرس به صورت دستی

محتمل ترین دلیل برای نشان دادن خطاهای خوراک RSS ، قالب بندی ضعیف است. این قالب بندی ضعیف می تواند به دلیل وجود فضای خالی پس از بستن برچسب PHP در یک پلاگین یا در پرونده functions.php موضوع شما ایجاد شود. اگر به تازگی قطعه کد را به پرونده funksion.php طرح زمینه یا طرح زمینه کودک خود اضافه کرده اید . سپس باید پرونده توابع خود را ویرایش کنید. اگر برچسب بسته PHP در انتهای پرونده عملکردهای شما وجود دارد ، پس باید اطمینان حاصل کنید که بعد از آن فضای اضافی یا خط قطع نشود. در حالت ایده آل ، برچسب بسته شدن PHP در انتهای پرونده لازم نیست. به همین دلیل بهتر است که برچسب php بسته را به طور کامل حذف کنید. این باید در اکثر موارد مشکل را برطرف کند. با این حال ، اگر خطای خوراک RSS شما رفع نشد ، به خواندن ادامه دهید.

افزونه های مرتبط با RSS Feed را غیرفعال کنید

اگر از افزونه وردپرس استفاده می کنید که خوراک RSS وب سایت شما را اصلاح می کند یا پلاگین جدیدی ایجاد می کند ، پس باید آن افزونه را غیرفعال کنید. اگر مطمئن نیستید ، می توانید به طور موقت تمام افزونه های وردپرس را غیرفعال کنید . تمام افزونه های وردپرس را غیرفعال کنید در مرحله بعد ، RSS خود را از نظر وجود خطا بررسی کنید. اگر خطا از بین رفت ، این بدان معنی است که یکی از افزونه های نصب شده در وب سایت شما مقصر بوده است. اکنون می توانید افزونه های نصب شده خود را یکی یکی فعال کرده و پس از فعال سازی هر افزونه ، خوراک RSS خود را بررسی کنید. به این ترتیب می توانید دقیقاً بفهمید کدام پلاگین باعث بروز این مشکل شده است. وقتی پلاگین را پیدا کردید ، می توانید با پشتیبانی پلاگین برای به روزرسانی تماس بگیرید یا یک پلاگین جایگزین پیدا کنید که همان کار را انجام دهد.

به طور موقت به طرح زمینه پیش فرض بروید

گاهی اوقات ، عملکرد تم وردپرس با کد نادرست نیز می تواند بر خوراک RSS وردپرس شما تأثیر بگذارد. برای دیدن اینکه آیا مشکل توسط قالب وردپرس شما ایجاد شده است ، باید به طور موقت به یک قالب پیش فرض وردپرس بروید. به سادگی به صفحه Appearance »Themes بروید و اگر قبلاً یک تم پیش فرض نصب کرده اید ، آن را فعال کنید. قالب پیش فرض وردپرس را فعال کنید مضامین پیش فرض شامل بیست و نوزده ، بیست هفده ، بیست و شانزده و غیره است. اگر یکی از آنها را در وب سایت خود نصب نکرده اید ، می توانید بر روی دکمه افزودن جدید کلیک کنید تا نصب و فعال شود. به راهنمای ما در مورد نحوه نصب قالب وردپرس برای دستورالعمل های گام به گام مراجعه کنید. تم پیش فرض وردپرس را نصب و فعال کنید پس از تغییر به موضوع پیش فرض ، خوراک وردپرس خود را از نظر خطا بررسی کنید. می توانید از فید خود در پنجره مرورگر بازدید کرده و یا با استفاده از یک ابزار تأیید کننده خبرمایه ، آن را آزمایش کنید . اگر خطا از بین رفت ، این بدان معنی است که موضوع وردپرس شما را به وجود آورده است. می توانید برای پشتیبانی با نویسنده قالب تماس بگیرید یا یک موضوع جدید مناسب برای وب سایت خود پیدا کنید. امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند تا خطاهای خوراک RSS وردپرس را در سایت خود برطرف کنید.