دکمه افزودن رسانه در وردپرس کار نمی کند

فهرست مطالب

افزودن رسانه در سایت وردپرس به طور ناگهانی متوقف شده است... این مشکل هیچ خطا یا هشدار را نشان نمی دهد که باعث می شود کاربران از این که چرا دکمه "افزودن رسانه" آنها کار نمی کند بی خبر باشند. در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه به راحتی دکمه "افزودن رسانه" را که در وردپرس کار نمی کند برطرف کنید. رفع دکمه add media که در وردپرس کار نمی کند

چه عواملی باعث می شود که دکمه "افزودن رسانه" وردپرس متوقف شود؟

این مشکل معمولاً توسط اسکریپت ها یا صفحه سبک های متناقضی که توسط پلاگین ها یا مضامین نصب شده در سایت شما بارگیری می شوند ، ایجاد می شود. رفتار پیش فرض وردپرس بارگیری همه اسکریپت ها و صفحه های سبک مورد نیاز با ترکیب درخواست ها است. این کار معمولاً برای بهبود عملکرد و سرعت در قسمت مدیریت وردپرس انجام می شود . ویرایشگر پست وردپرس از JavaScript برای همه دکمه های روی صفحه از جمله دکمه add media استفاده می کند. یک درگیری می تواند JavaScript را متوقف کند که دکمه "افزودن رسانه" را غیرفعال می کند. دکمه افزودن رسانه در وردپرس متوقف شد بیایید نگاهی به نحوه عیب یابی و رفع دکمه "افزودن رسانه" که در وردپرس کار نمی کند ، بیاندازیم.

رفع مشکل Add Media Button که در وردپرس کار نمی کند

راه حل سریع این است که کد زیر را به پرونده wp-config.php خود اضافه کنید. این کار را می توانید با ویرایش پرونده wp-config.php و افزودن این کد دقیقاً قبل از خطی که می گوید 'That’s all, stop editing.
define('CONCATENATE_SCRIPTS', false );
این کد به سادگی به وردپرس می گوید که هر اسکریپت را جداگانه بارگیری کند ، این امر به شما کمک می کند تا از ایجاد تعارض JavaScript با اسکریپت های اشکال آور و ویژگی های اصلی وردپرس جلوگیری کنید. بعد از اینکه کد را اضافه کردید ، به صفحه ویرایش پست بازدید بروید و ببینید آیا دکمه افزودن رسانه مطابق انتظار کار می کند یا خیر. توجه: افزودن این کد یک راه حل مناسب طولانی مدت نیست زیرا هنوز اسکریپتی دارید که باعث بروز این مشکل می شود. یک روش آسان تر برای یافتن منبع مشکل ، استفاده از ابزار بازرسی است . این به شما خطاهای کنسول را نشان می دهد که می تواند شما را به منبع درگیری هدایت کند. اگر می خواهید برای مدت طولانی این مشکل را برطرف کنید ، باید نکات اساسی عیب یابی وردپرس را انجام دهید تا بفهمید کدام افزونه یا موضوع ممکن است باعث بروز این مشکل شود. با غیرفعال کردن تمام افزونه های وردپرس خود شروع کرده و سپس بررسی کنید که آیا دکمه "افزودن رسانه" را ثابت کرده است یا خیر. اگر اینگونه باشد ، این بدان معناست که یکی از افزونه ها باعث بروز مشکل شده است. همه افزونه ها را غیرفعال کنید اکنون می توانید افزونه ها را یکی یکی فعال کرده و پس از فعال کردن افزونه ، دکمه "افزودن رسانه" را علامت بزنید. این به شما کمک می کند تا بدانید کدام افزونه باعث بروز این مشکل شده است. بعد از اینکه مشکل را پیدا کردید ، می توانید پلاگین دیگری را جایگزین آن کنید یا از نویسنده افزونه کمک بخواهید . اگر با غیرفعال سازی افزونه ها مشکلی حل نشد ، مرحله بعدی تغییر موقتی یک قالب پیش فرض وردپرس مانند Twenty Seventeen است. به طرح زمینه پیش فرض وردپرس بروید اگر با تغییر دادن طرح زمینه پیش فرض ، مشکل برای شما حل شد ، این بدان معنی است که موضوع شما باعث ایجاد تضاد می شود. می توانید از طراح قالب وب درخواست پشتیبانی کنید یا به یک طرح زمینه دیگر وردپرس بروید. هنگامی که منبع مشکل را در سایت صحنه سازی خود پیدا کردید ، می توانید این مشکل را در سایت وردپرس زنده خود اعمال کنید. امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا یاد بگیرید چگونه دکمه add media را که در وردپرس کار نمی کند اصلاح کنید. همچنین ممکن است بخواهید لیست رایج ترین خطاهای وردپرس و نحوه رفع آنها را مشاهده کنید.