دکمه های اشتراک اجتماعی در وردپرس , نحوه افزودن

فهرست مطالب

دکمه های اشتراک اجتماعی را در وردپرس اضافه کنید ، وب سایت های رسانه های اجتماعی جایی هستند که افراد وقت زیادی را در اینترنت می گذرانند. شما می توانید از رسانه های اجتماعی برای ایجاد تعامل با کاربران و آوردن کاربران جدید به وب سایت خود استفاده کنید. ساده ترین راه برای انجام این کار افزودن دکمه های اشتراک اجتماعی به پست ها و صفحات وردپرس است. در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه به راحتی دکمه های اشتراک اجتماعی را اضافه کنید و تعداد اشتراک ها را در وردپرس نمایش دهید. ما چندین روش مختلف برای انجام این کار را پوشش خواهیم داد ، بنابراین می توانید دکمه های اجتماعی را در بالا و پایین محتوای پست اضافه کنید یا یک نوار اشتراک شناور ایجاد کنید ..

چرا باید دکمه های اشتراک اجتماعی را در وردپرس اضافه کنید؟

بازاریابی در شبکه های اجتماعی اکنون بخشی اساسی در استراتژی رشد هر مشاغل است. اگر می خواهید به مشتریان بالقوه بیشتری دسترسی پیدا کنید ، سیستم عامل های رسانه های اجتماعی کانال های بسیار موثری برای برقراری ارتباط با آنها هستند. مشکل این است که وقتی محتوای خود را در پروفایل های رسانه های اجتماعی خود به اشتراک می گذارید ، فقط به تعداد محدودی از دنبال کنندگان خود می رسد. بهترین راه برای دستیابی به افرادی که در شبکه های اجتماعی تجارت شما را دنبال نمی کنند ، افزودن دکمه های اشتراک اجتماعی به سایت وردپرس شماست. دکمه های اشتراک اجتماعی بازدیدکنندگان وب سایت شما را ترغیب می کند تا محتوای شما را در جدول زمانی شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارند. این اجازه می دهد تا محتوای شما توسط دوستان و دنبال کنندگان آنها مشاهده شود ، سپس می توانند نظراتی را اضافه کنند ، مانند آنها را لایک کنند و دوباره آنها را به اشتراک بگذارند. افزودن دکمه های اشتراک اجتماعی به وب سایت شما می تواند به شما کمک کند:
  • بازدید بیشتری از وب سایت خود داشته باشید
  • دنبال کردن شبکه های اجتماعی خود را افزایش دهید
  • تولید و فروش بیشتر
  • اثبات اجتماعی و شناخت برند ایجاد کنید
با گفتن این موارد ، بیایید ببینیم چگونه می توان به راحتی دکمه های اشتراک اجتماعی را در وردپرس اضافه کرد.

افزودن دکمه های اشتراک اجتماعی در وردپرس

برای این آموزش ، ما از پلاگین Shared Counts استفاده خواهیم کرد. با استفاده از این افزونه می توانید به راحتی دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی را در پست های وردپرس خود اضافه کنید و همچنین تعداد اشتراک ها را نمایش دهید. بهترین قسمت این است که برای عملکرد بهینه شده و سرعت وب سایت شما را کم نمی کند. برخلاف سایر افزونه های اشتراک گذاری اجتماعی ، تعداد به اشتراک گذاشته شده از یک روش ذخیره منحصر به فرد استفاده می کند تا کمترین تأثیر را در سرعت و عملکرد وب سایت شما بگذارد . اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی افزونه Shared Counts است. شمارش مشترک منوی وردپرس بعد ، باید به بخش "نمایش" بروید و دکمه های اشتراک گذاری را که می خواهید نمایش دهید انتخاب کنید. به طور پیش فرض ، سه دکمه (Facebook ، Twitter و Pinterest) انتخاب می شوند. پلاگین Shared Counts - دکمه های اشتراک اجتماعی را انتخاب کنید برای افزودن دکمه های اشتراکی اضافی که می خواهید ، می توانید روی قسمت سفید در قسمت مورد نظر کلیک کنید. دکمه های اشتراک اجتماعی را در تعداد اشتراک گذاری شده اضافه کنید در مرحله بعدی ، می توانید سبک دکمه اشتراک گذاری را از منوی کشویی با عنوان "سبک دکمه اشتراک گذاری" انتخاب کنید. افزونه Shared Counts با 8 سبک دکمه زیبا ارائه می شود. تعداد دفعات به اشتراک گذاشته شده سبک های دکمه را به اشتراک می گذارد پس از آن ، باید مکان تم را انتخاب کنید که می خواهید دکمه های اشتراک اجتماعی را در آن نمایش دهید. شما می توانید از بین 3 گزینه قبل از محتوا ، بعد از محتوا و قبل و بعد از محتوا انتخاب کنید. مکان های تم برای دکمه های اشتراک اجتماعی در آخر ، شما باید انواع پست های پشتیبانی شده را انتخاب کنید. این "پست" به طور پیش فرض انتخاب شده است. اگر می خواهید دکمه های اشتراک گذاری را در صفحات و انواع دیگر پست های خود نمایش دهید ، می توانید کادر کنار گزینه صفحه را علامت بزنید. تعداد پست های پشتیبانی شده تعداد مشترک فراموش نکنید که برای ذخیره تنظیمات خود بر روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک کنید. پس از اتمام کار ، می توانید از هر پستی در وب سایت خود دیدن کنید تا دکمه های اشتراک اجتماعی را در عمل مشاهده کنید. در اینجا نحوه نمایش وب سایت نمایشی ما با سبک دکمه "کلاسیک" در موضوع پیش فرض بیست و نوزده وجود دارد. دکمه های اشتراک اجتماعی توسط تعداد به اشتراک گذاشته شده

چگونه می توان تعداد اشتراکات اجتماعی را در وردپرس نمایش داد؟

همانطور که از نام آن مشخص است ، افزونه Shared Counts همچنین می تواند تعداد اشتراک اجتماعی شما را بدون کند کردن سرعت وب سایت شما نشان دهد. برای فعال کردن تعداد اشتراکات اجتماعی ، باید به تنظیمات تعداد اشتراک گذاری رفته و منبع تعداد اشتراک را تنظیم کنید. در پنجره تنظیمات تعداد مشترک ، تنظیمات "اشتراک تعداد" را در بالا مشاهده خواهید کرد. به طور پیش فرض ، گزینه None را برای "Count Source" انتخاب شده مشاهده خواهید کرد ، این بدان معناست که تعداد اشتراک ها بازیابی و نمایش داده نمی شوند. تعداد شمارش سهم هیچ کدام تعداد مشترک به اشتراک گذاشته نشده است برای نشان دادن تعداد اشتراکات اجتماعی ، می توانید از دو منبع انتخاب کنید. اشتراک گزینه های منبع را می شمارد SharedCount.com گزینه پیشنهادی افزونه است. اگر این گزینه را انتخاب کنید ، شمارش از API سرویس SharedCount بازیابی می شود. این امکان را می دهد تا همه شمارش ها را فقط با 2 تماس API انجام دهید که بهترین عملکرد است. اگر گزینه "بومی" را انتخاب کنید ، تعداد اشتراکات از خدمات اجتماعی مربوطه بازیابی می شود ، مانند Facebook API برای تعداد Facebook ، Pinterest API برای تعداد Pin. این روش می تواند سرعت سایت شما را کم کند زیرا به چندین تماس API نیاز دارد. ما توصیه می کنیم SharedCount.com را به عنوان منبع شمارش خود انتخاب کنید. در مرحله بعد ، فیلدی را برای کلید SharedCount API مشاهده خواهید کرد. قسمت API تعداد مشترک با ثبت نام در یک حساب کاربری رایگان در وب سایت SharedCount.com می توانید API SharedCount را دریافت کنید. برای SharedCounts com ثبت نام کنید آدرس ایمیل و رمز ورود خود را وارد کنید. سپس روی ایجاد حساب کلیک کنید. حساب SharedCounts.com ایجاد کنید اکنون وب سایت پیوند تأیید را به آدرس ایمیل شما ارسال می کند. برای تأیید باید روی پیوند کلیک کنید. حساب SharedCounts.com تأیید شد پس از تأیید ایمیل ، باید وارد حساب SharedCount خود شوید و به حساب خود در سمت راست و بالای صفحه بروید. در آنجا آدرس ایمیل خود و یک نماد کشویی را در کنار آن مشاهده خواهید کرد. حساب SharedCounts.com بعد ، باید روی منوی کشویی کلیک کنید و "تنظیمات" را انتخاب کنید. از اینجا کلید SharedCount API خود را پیدا خواهید کرد. کلید API SharedCounts.com باید کلید API را کپی کرده و به صفحه تنظیمات افزونه خود در سایت وردپرس خود برگردید. اکنون ، ادامه دهید و کلید API را در قسمت "SharedCount API Key" جایگذاری کنید. کلید API SharedCounts را وارد کنید در زیر آن ، برخی تنظیمات دیگر مربوط به تعداد اشتراک اجتماعی را مشاهده خواهید کرد. در صورت تمایل می توانید آنها را بررسی و تغییر دهید. اگر می خواهید تعداد کل شمارش ها را نشان دهید ، می توانید کادر کنار گزینه "Count Total Only" را علامت بزنید. ما همچنین توصیه می کنیم کادر را علامت بزنید تا به جای نمایش صفر (0) ، تعداد خالی پنهان شود. گزینه های تعداد اشتراک در ادامه ، قسمت جدید "تعداد کل" را در بخش نمایش مشاهده خواهید کرد. با این کار می توانید تعداد کل اشتراک ها را در کنار دکمه های اشتراک خود نشان دهید. افزودن دکمه تعداد کل افزونه شمارش مشترک فراموش نکنید که برای ذخیره تنظیمات خود بر روی دکمه "ذخیره تغییرات" کلیک کنید. اکنون می توانید برای دیدن دکمه های اشتراک اجتماعی با تعداد اشتراک برای هر پست وبلاگ به وب سایت خود مراجعه کنید.

افزودن دکمه های اشتراک اجتماعی در صفحات انتخاب شده

به طور معمول دکمه های اشتراک اجتماعی معمولاً به صفحات وردپرس اضافه نمی شوند ، اما گاهی اوقات ممکن است بخواهید آنها را در برخی از صفحات خاص فعال کنید. اگر چنین است ، می توانید از کد کوتاه تعداد مشترک استفاده کنید: [shared_counts]. برای نمایش دکمه های اشتراک می توانید این کد کوتاه را در هر کجای وب سایت خود اضافه کنید. برای افزودن کد کوتاه در وردپرس ، یک بلوک کد کوتاه در ویرایشگر بلوک وردپرس وجود دارد . بلوک کد کوتاه در ویرایشگر گوتنبرگ می توانید به سادگی بلوک را به قسمت محتوای خود اضافه کنید و سپس کد کوتاه Shared Counts را جای گذاری کنید. درج کد کوتاه تعداد به اشتراک گذاشته شده با استفاده از کد کوتاه ، می توانید دکمه های اشتراک اجتماعی را واقعاً در هر کجای سایت خود اضافه کنید.

افزودن نوار اشتراک اجتماعی شناور در وردپرس

افزونه Shared Counts به شما امکان می دهد دکمه های اشتراک اجتماعی را بالاتر از محتوا ، زیر محتوا یا هر دو بالا و پایین محتوا اضافه کنید. این دکمه های اشتراکی ساکن هستند و تمام مدت قابل مشاهده نیستند. روش محبوب دیگر برای نمایش دکمه های اشتراک اجتماعی ، افزودن نوار اشتراک اجتماعی شناور است. این یک منوی اشتراک اجتماعی است که با پایین رفتن صفحه کاربران روی صفحه می ماند. برخلاف دکمه های اشتراک گذاری استاندارد ، نوار اشتراک اجتماعی شناور در تمام مدت مطالعه کاربر توسط کاربر مشاهده می شود. ایجاد توجه بیشتر در آنها و کمک به شما در افزایش اشتراک اجتماعی. برخی از کارشناسان تجربه کاربر استدلال می کنند که با پر کردن فضای سفید ، وب سایت شما را بد جلوه می دهد. با این حال ، اگر می توانید آن را تمیز نگه دارید ، پس می تواند بسیار مفید باشد. برای دکمه های شناور اشتراکی اجتماعی ، باید پلاگین Sassy Social Share را نصب و فعال کنید. پس از فعال شدن ، این افزونه مورد جدیدی از منو با عنوان "Sassy Social Share" را به نوار کناری مدیر وردپرس شما اضافه می کند. با کلیک بر روی آن به صفحه تنظیمات افزونه منتقل می شوید. سبک دکمه خود را انتخاب کنید ابتدا باید سبک آیکون را انتخاب کنید. این افزونه دارای دکمه های مربع ، گرد و مستطیل است. می توانید سبک ها را برای نوار اشتراک اجتماعی شناور و نوار اشتراک استاندارد انتخاب کنید. بعد ، باید به برگه "رابط استاندارد" بروید. از اینجا می توانید دکمه های استاندارد استاتیک اشتراک اجتماعی را فعال یا غیرفعال کنید. دکمه های اشتراک استاندارد ما توصیه می کنیم از دکمه های اجتماعی شناور یا ثابت استفاده کنید. استفاده از هر دوی آنها یک کار اضافی خواهد بود و ممکن است یک تجربه کاربری بد ایجاد کند. در مرحله بعدی ، باید به برگه "Floating Interface" بروید و کادر کنار گزینه "Enable Floating sharing interface" را علامت بزنید. تنظیمات پلاگین اشتراک اجتماعی شناور پس از آن ، شما باید وب سایت های رسانه های اجتماعی را که می خواهید نمایش دهید انتخاب کنید. می توانید دکمه ها را اضافه یا حذف کرده و با کشیدن و رها کردن ساده آنها را مرتب کنید. پس از پایان کار ، روی دکمه "ذخیره تغییرات" کلیک کنید تا تنظیمات شما ذخیره شود. اکنون می توانید به وب سایت خود مراجعه کنید تا دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی شناور را در حالت عملیاتی مشاهده کنید. نحوه نمایش آن در وب سایت نمایشی ما در اینجا است. دکمه های اشتراک اجتماعی شناور امیدواریم این مقاله به شما کمک کند یاد بگیرید چگونه می توانید دکمه های اشتراک اجتماعی را در وردپرس اضافه کنید.