ذخیره تصاویر وردپرس کجا یافت می شوند؟

فهرست مطالب

ذخیره تصاویر وردپرس کجا یافت می شوند؟ تصاویر در کجای وردپرس ذخیره می شوند ؟ برای ساماندهی موثرتر کتابخانه رسانه خود چه کاری می تواند انجام دهیم؟ در این مقاله ، نحوه ذخیره تصاویر توسط وردپرس در سایت شما را توضیح خواهیم داد. ذخیره تصاویر وردپرس کجا یافت می شوند؟

وردپرس چگونه تصاویر را ذخیره می کند؟

وردپرس دارای یک سیستم داخلی برای مدیریت بارگذاری های رسانه ای شما مانند تصاویر ، فیلم ها ، موسیقی ، اسناد و غیره است. این سیستم به شما امکان می دهد پرونده ها را از کتابخانه رسانه وردپرس خود بارگذاری ، مدیریت ، ویرایش و حذف کنید. نمای کتابخانه رسانه در منطقه مدیر وردپرس به طور پیش فرض ، ذخیره تصاویر و رسانه های بارگذاری شده شما را در پوشه / wp-content / uploads / در سرور خود ذخیره می کند. همه بارگذاری ها در پوشه های یک ماهه و یک ساله سازماندهی می شوند. به عنوان مثال ، تمام پرونده های رسانه ای شما که در مارس 2016 بارگذاری شده اند ، در این موارد ذخیره می شوند: /wp-content/uploads/2016/03/ با اتصال به سایت وردپرس خود با استفاده از دیتابیس پایگاه داده سرویس گیرنده FTP می توانید این پوشه ها را مشاهده کنید . نمای FTP فهرست بارگذاری های یک سایت وردپرسی وردپرس همچنین اطلاعات مربوط به بارگذاری تصاویر شما را در پایگاه داده اضافه می کند. اطلاعات مربوط به بارگذاری های شما در پایگاه داده به عنوان نوع پست پیوست در زیر جدول پست ها ذخیره می شود.  phpMyAdmin مشاهده می شود وردپرس هنگام وارد کردن تصاویر در پست ها / صفحه ها یا هر نوع پست سفارشی دیگر ، اطلاعات را در جدول متا پست ذخیره می کند. هنگامی که تصویر شاخص را که به عنوان ریز عکس نیز شناخته می شود تنظیم می کنید ، وردپرس این اطلاعات را به عنوان یک کلید متا _thumbnail_idذخیره می کند و آنها را در جدول postmeta پایگاه داده خود ذخیره می کند. postmeta حذف پرونده های خود از سرور با استفاده از سرویس گیرنده FTP ، آنها را از سرور شما حذف می کند ، اما آنها را از پایگاه داده وردپرس حذف نمی کند. این تصاویر همچنان در سایت وردپرس شما به عنوان تصاویر شکسته ظاهر می شوند. به همین ترتیب ، اگر منابع مربوط به بارگذاری تصاویر و رسانه های خود را از پایگاه داده حذف کنید ، وردپرس نمایش آنها را در کتابخانه رسانه متوقف می کند. حتی اگر تمام تصاویر شما دست نخورده و در سرور شما ذخیره شده باشد.

تغییر نحوه ذخیره تصاویر و آپلودهای رسانه توسط وردپرس

به طور پیش فرض ، وردپرس به شما اجازه نمی دهد مکان آپلودها را از قسمت مدیریت وردپرس تغییر دهید . تنها تغییری که می توانید ایجاد کنید غیرفعال کردن پوشه های ماه و سال با مراجعه به صفحه تنظیمات » رسانه است . ذخیره تصاویر وردپرس به سادگی کادر کنار گزینه "سازماندهی بارگذاری های من در پوشه های ماه و سال" را بردارید و تغییرات خود را ذخیره کنید. وردپرس شروع به ذخیره سازی پرونده های شما به طور مستقیم در پوشه / wp-content / uploads / می کند. کاربران پیشرفته وردپرس می توانند به جای مکان پیش فرض از یک فهرست بارگذاری سفارشی استفاده کنند. به راهنمای ما در مورد چگونگی تغییر مکان بارگذاری پیش فرض رسانه در وردپرس مراجعه کنید .

سازماندهی تصاویر خود در وردپرس

وردپرس به شما اجازه نمی دهد هنگام بارگذاری تصاویر خود از پوشه های سفارشی استفاده کنید. این امر باعث می شود تا کاربران نتوانند تصاویر خود را در یک ساختار مبتنی بر پوشه سازماندهی کنند. با این حال ، می توانید از برچسب گذاری تصویر برای سازماندهی بارگذاری رسانه های وردپرس خود استفاده کنید. افزونه های گالری وردپرس مانند Envira Gallery سازماندهی تصویر را با آلبوم ها و برچسب های تصویر آسان می کنند . امیدواریم این مقاله به شما کمک کند یاد بگیرید وردپرس تصاویر را در سایت شما کجا ذخیره می کند.