خطای بروزرسانی وردپرس و رفع آن

فهرست مطالب

خطای بروزرسانی وردپرس را مشاهده می کنید . ممکن است خطای به روزرسانی ناموفق یا انتشار را ببینید. این خطا هیچ سرنخی را نشان نمی دهد ، که این امر خصوصاً برای مبتدیان دشوار است. در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه به راحتی خطای ناموفق به روزرسانی وردپرس را برطرف کنید.
ما همچنین توضیح خواهیم داد که علت این مسئله چیست و چگونه می توان از این مسئله در آینده جلوگیری کرد.
 

 

چه عواملی باعث بروزرسانی ناموفق یا انتشار خطای بروزرسانی وردپرس می شود؟

عدم برقراری ارتباط با WordPress REST API باعث بروز خطای بروزرسانی وردپرس 'Update Failed' یا 'Publishing Failed' در وردپرس می شود. بروزرسانی failr یا خطای انتشار ناموفق در ویرایشگر پست وردپرس اساساً ، وردپرس گاهی اوقات از مجموعه API (روش های برنامه نویسی) به نام 'REST API' برای ارسال و دریافت درخواست بهپایگاه داده وردپرس استفاده می کند . اگر نتواند آن درخواست ها را ارسال و دریافت کند ، ممکن است برخی از بخشهای وب سایت وردپرس شما نتوانند کار کنند. این شامل ویرایشگر بلوک وردپرس است که از API برای ارسال درخواست های به روزرسانی و انتشار به وردپرس استفاده می کند. چرا وردپرس امکان استفاده از REST API را ندارد؟ حال ممکن است از خود بپرسید که اگر من هیچ تغییری در وب سایت خود ایجاد نکردم ، پس چرا REST API کار خود را متوقف کرد؟ تعدادی سناریو وجود دارد که ممکن است مانع استفاده وردپرس از REST API شود. به عنوان مثال ، ممکن است شما به اینترنت متصل نباشید یا اتصال خود را از دست داده باشید. دلایل دیگر خطای بروزرسانی وردپرس ممکن است کمی پیچیده تر باشد. به عنوان مثال ، ممکن است شما به طور تصادفی آدرس سایت را تغییر داده باشید ، ممکن است یک افزونه وردپرس باعث ایجاد این مشکل شده باشد یا سرویس شخص ثالثی تماس های API را مسدود کند. گفته شد ، بیایید نگاهی به نحوه عیب یابی و رفع خطای ناموفق به روزرسانی وردپرس بیندازیم.

مرحله 1. اتصال اینترنت و URL سایت خود را بررسی کنید

مهمترین دلیل بروزرسانی خطای ناموفق در وردپرس قطع ارتباط WiFi است. اگر هنگام نوشتن یک پست وبلاگ ، رایانه شما اتصال به اینترنت را قطع کند ، وردپرس در ذخیره تغییرات شما موفق نخواهد شد. با مراجعه به وب سایت های دیگر در یک برگه مرورگر جدید ، مطمئن شوید که به اینترنت متصل هستید. اگر اینترنت شما خوب کار می کند ، مورد بعدی که می خواهید بررسی کنید تنظیم URL سایت وردپرس شماست. کافی است به تنظیمات » صفحه عمومی بروید و از صحت گزینه های آدرس سایت و آدرس وردپرس اطمینان حاصل کنید. برای اکثر وب سایت ها ، باید URL های یکسان در هر دو زمینه داشته باشید. تنظیم URL سایت وردپرس اگر تنظیمات URL سایت شما خوب به نظر برسد و به اینترنت متصل باشید ، می توانید به سراغ عیب یابی بیشتر برای خطای بروزرسانی وردپرس بروید.

مرحله 2. با استفاده از WordPress Site Health وضعیت REST API را بررسی کنید

وردپرس دارای یک ابزار داخلی برای سلامتی سایت است که اطلاعات مهمی در مورد امنیت و عملکرد سایت شما را نشان می دهد. برای مشاهده گزارش کافیست به صفحه Tools »Site Health بروید . اگر REST API کار نمی کند ، پس از آن با بهبود توصیه شده مشاهده خواهید کرد زیرا "REST API با یک نتیجه غیر منتظره روبرو شد" . خطای REST API در WordPress Site Health همچنین ممکن است برخی از اطلاعات رفع اشکال را به شما نشان دهد که ممکن است توضیح دهد چه اتفاقی افتاده است که وردپرس با REST API تماس برقرار کرده است. مطالعه این موضوع ممکن است به شما نشان دهد که پلاگین یا سرویس شخص ثالث چه مشکلی برای شما ایجاد می کند. با این حال ، اگر هیچ سرنخی به شما نمی دهد ، می توانید برای پیگیری خطای بروزرسانی وردپرس به مرحله بعدی بروید.

مرحله 3. همه افزونه های وردپرس خود را غیرفعال کنید

اگر یک افزونه وردپرس باعث بد رفتاری REST API شده باشد ، ساده ترین راه برای یافتن آن غیرفعال کردن تمام افزونه های وردپرس است. می توانید به صفحه افزونه ها >> افزونه های نصب شده بروید و کادر انتخاب همه افزونه ها را علامت بزنید. پس از آن ، از لیست کشویی Bulk Actions برای غیرفعال کردن تمام افزونه ها استفاده کنید. تمام افزونه های وردپرس را غیرفعال کنید پس از آن ، می توانید به صفحه ویرایش پست بروید و سعی کنید آن را به روز کنید. اگر خطای Updating Failed از بین رفت ، این بدان معناست که یکی از افزونه های شما باعث بروز این مشکل شده است. اکنون می توانید افزونه های وردپرس خود را یکی یکی فعال کنید و سعی کنید خطا را بازتولید کنید. هنگامی که پلاگین را برای ایجاد مشکل پیدا کردید ، می توانید از نویسنده افزونه پشتیبانی بگیرید یا یک پلاگین جایگزین پیدا کنید. از طرف دیگر ، اگر غیرفعال کردن تمام افزونه های وردپرس خطایی را برطرف نکرد ، به مرحله بعدی ادامه دهید.

مرحله 4. سرویس فایروال وب سایت را بررسی کنید

اگر از سرویس فایروال وب سایت مانند Sucuri یا Cloudflare استفاده می کنید ، این احتمال وجود دارد که این سرویس ها درخواست های REST API را مسدود کنند. اگر فیلترهای فایروال آنها آدرس IP شما را مشکوک بدانند ، این اتفاق می افتد. اگر وب سایت شما در معرض حمله DDOS باشد ، ممکن است آنها درخواست های REST API را مسدود کنند . اگر از Cloudflare استفاده می کنید ، می توانید Cloudflare را موقتاً غیرفعال کنید تا ببینید آیا این مسئله مشکل شما را برطرف می کند. اگر از Sucuri استفاده می کنید ، می توانید با تیم پشتیبانی آنها تماس بگیرید و آنها می توانند آدرس IP شما را در لیست سفید قرار دهند یا به شما اطلاع دهند که چه چیزی باعث بروز این مشکل شده است. افزونه ها و خدمات فایروال رایج ترین دلیل بروزرسانی خطای ناموفق هستند. با این حال ، اگر هنوز خطا را مشاهده می کنید ، چند کار دیگر وجود دارد که می توانید انجام دهید.

مرحله 5. ورود به سیستم اشکالزدایی وردپرس را فعال و مرور کنید

وردپرس با ویژگی داخلی برای ثبت تمام خطاهای وردپرس همراه است. خطاهای REST API را ثبت نمی کند ، اما به شما کمک می کند مشکلات دیگری را که باعث ایجاد خطای بروزرسانی وردپرس می شوند را ببینید. به سادگی خطوط زیر را به پرونده wp-config.php خود اضافه کنید.
// Change WP_DEBUG to true

define( 'WP_DEBUG', true );

// Keep a log of WordPress errors

define( 'WP_DEBUG_LOG', true );
فراموش نکنید که تغییرات خود را ذخیره کرده و پرونده را دوباره به سرور خود بارگذاری کنید. اکنون می توانید برای تولید مجدد خطا ، پستی را در وردپرس منتشر یا به روز کنید. پس از آن ، می توانید با استفاده از سرویس گیرنده FTP یا به حساب میزبانی وردپرس خود متصل شوید و به / wp-content / پوشه بروید. از اینجا می توانید فایل debug.log را در رایانه خود بارگیری کنید. اشکال زدایی پرونده ورود به سیستم در وردپرس می توانید فایل اشکال زدایی را در یک ویرایشگر متن ساده مانند Notepad باز کنید. این ممکن است حاوی چند خطا ، هشدار یا اخطار باشد که توسط وردپرس هنگام کار در سایت خود یا بازدید یک کاربر از آن گرفته شده است. اشکال زدایی فایل ورود به سیستم نشان دادن خطاهای PHP در وردپرس اگر موردی را مشاهده کردید که شما را به سمت یک پلاگین یا پرونده تم سوق می دهد ، این می تواند یک نکته مفید باشد. سپس می توانید هنگام درخواست پشتیبانی در بخشهای WordPress.org یا ارائه دهنده میزبانی خود ، این خطا را ذکر کنید.

مرحله 6. به طور موقت به ویرایشگر کلاسیک وردپرس بروید

یک راه حل موقتی برای این خطا فعال کردن ویرایشگر کلاسیک است. این ویرایشگر قدیمی وردپرس است که برای به روزرسانی و انتشار محتوا به REST API اعتماد نمی کند. با نصب و فعال سازی افزونه Classic Editor می توانید آن را فعال کنید. پس از فعال سازی ، می توانید پستی را که کار می کردید به سادگی ویرایش کنید. بدون دیدن خطای بروزرسانی یا انتشار ناموفق در وردپرس ، می توانید آن را ذخیره و منتشر کنید. ویرایشگر کلاسیک

مرحله نهایی: درخواست پشتیبانی کنید

اگر همه راه های دیگر به شکست منجر شد ، ممکن است لازم باشد درخواست پشتیبانی کنید. می توانید با تماس مستقیم با ارائه دهنده میزبانی خود شروع کنید. آنها دسترسی به گزارش های سرور و ابزارهای اضافی دارند. همچنین می تواند توسط یک سرور با پیکربندی اشتباه تنظیم شده باشد یا در انتهای آنها دچار اشکال شود. برای جزئیات بیشتر ، به مقاله ما در مورد چگونگی درخواست صحیح پشتیبانی از وردپرس و دریافت آن مراجعه کنید. امیدواریم این مقاله به شما کمک کند خطای بروزرسانی وردپرس یا انتشار ناموفق وردپرس را به روز کنید.