رمز عبور در وردپرس

رمز عبور در وردپرس و نحوه رفع خطای کلید بازنشانی

فهرست مطالب

 رمز عبور در وردپرس و نحوه حل خطای کلید تنظیم مجدد
آیا در حال مشاهده خطای 'Could not save password reset key to database' در وردپرس است؟
این خطا معمولاً هنگامی رخ می دهد که می خواهید وارد سایت وردپرس خود شوید. در واقع این خطای کلیدی شما را از سایت وردپرس خودتان قفل می کند.

چرا خطای "WordPress Could not Save Reset Password Reset" رخ می دهد؟

اولین نشانه این خطا این است که شما قادر به ورود به سایت وردپرس خود نخواهید بود. این به راحتی صفحه ورود به سیستم را تازه می کند. اکنون اگر می خواهید رمز عبور در وردپرس را مجدداً تنظیم کنید ، پیغام خطایی را مشاهده خواهید کرد: "Could not save password reset key to database". خطای کلید بازیابی رمز عبور قابل تنظیم نیست اگر این پیام خطا را نمی بینید ، ممکن است مشکلات ورود به سیستم شما ناشی از مشکلات دیگر باشد. این پیام خطای خاص نشان می دهد که وردپرس قادر به نوشتن اطلاعات جدید در پایگاه داده وردپرس نیست. این امر زمانی ایجاد می شود که حساب میزبانی وردپرس شما از تمام فضای دیسک اختصاص یافته به حساب شما استفاده کرده باشد. اندازه پایگاه داده وردپرس شما نیز بخشی از فضای دیسک اختصاص یافته برای حساب کاربری شما است. از آنجا که قبلاً از فضا استفاده کرده اید ، دیگر نمی توانید داده دیگری اضافه کنید.

رفع وردپرس خطای کلیدی در بازنشانی رمز ورود ذخیره نشد

برای رفع این خطا ، باید به سادگی با استفاده از سرویس گیرنده FTP یا File Manager در cPanel به وب سایت خود متصل شوید . بعد ، به پوشه / wp-content / uploads / خود بروید و چند فایل تصویری بزرگ را حذف کنید تا فضای خالی آزاد شود. قبل از حذف آنها ، حتماً آنها را به عنوان پشتیبان در رایانه بارگیری کنید. برای خالی کردن فضا ، پرونده ها را حذف کنید پس از آن ، می توانید به وب سایت وردپرس خود مراجعه کرده و دوباره سعی کنید وارد سیستم شوید. پس از ورود به سیستم ، می توانید فایل های وردپرس خود را بررسی کنید و ببینید آیا پرونده هایی وجود دارد که غیرضروری هستند و فضای زیادی را از آنها می گیرند. معمولاً این پرونده ها در پوشه / wp-content / یا / wp-content / uploads / ذخیره می شوند. بسیاری از کاربران وردپرس افزونه های حافظه پنهان خود را به گونه ای تنظیم می کنند که از پاکسازی پرونده های ذخیره شده جلوگیری می کند . این پرونده ها می توانند فضای دیسک اختصاص داده شده به حساب میزبانی وردپرس شما را کم کنند. مقصر مشترک دیگر می تواند افزونه های پشتیبان گیری از وردپرس شما باشد . اگر پرونده های پشتیبان گیری وردپرس را در سرور خود ذخیره می کنید ، تمام نسخه های پشتیبان ذخیره شده فضای غیرضروری در حساب میزبانی شما را اشغال می کنند. شما همیشه باید فایل های پشتیبان وردپرس خود را در سرویس ذخیره سازی ابر شخص ثالث مانند Google Drive یا Dropbox ذخیره کنید. اگر دیگر نمی توانید فضای خالی را پاک کنید ، شاید زمان آن رسیده باشد که به یک میزبان VPS یا حتی یک حساب میزبانی وردپرس مدیریت شده ارتقا یابید . امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند تا رمز عبور در وردپرس و نحوه رفع خطای کلید بازنشانی را فرابگیرید.