صفحه خصوصی وردپرس

صفحه خصوصی وردپرس چیست؟

فهرست مطالب

صفحه خصوصی وردپرس

صفحه خصوصی وردپرس و پست ها برای عموم قابل مشاهده نیست. به عبارت دیگر ، بازدید کنندگان نمی توانند محتوا را ببینند حتی اگر URL را بدانند. این فقط برای کاربران مجاز است که به داشبورد وارد شده اند.

این ممکن است برای عملکرد اصلی وردپرس - انتشار محتوا متناقض به نظر برسد. اما برخی از چیزها به معنای نمایش عمومی نیستند. بگذارید بگوییم شما مدیر هستید و می خواهید پرسنل خود را آموزش دهید. به اشتراک گذاری هرگونه اطلاعات یا اطلاعات داخلی ممکن است بهترین کار نباشد. بیایید بیشتر به این موضوع بپردازیم ، اینطور است؟ توجه : برای ساده کردن توضیح ، هنگام مراجعه به "صفحه" و "پست" از اصطلاح "پست" استفاده خواهیم کرد.

چرا و چه زمانی از پست های خصوصی استفاده می کنید؟

به زبان ساده ، یک صفحه خصوصی وردپرس قابلیت مشاهده برای کاربران خاص را محدود می کند. قبل از ادامه کار ، به نقش های کاربر وردپرس در زیر نگاهی بیندازید :
 • مدیر . این مالک سایت است . آنها می توانند پست را تغییر دهند (اضافه ، حذف ، ویرایش ، انتشار) ، افزودن یا حذف کاربران ، نصب افزونه ها و تغییر تنظیمات داشبورد.
 • ویرایشگر . سرپرست به آنها اجازه می دهد تا هر پستی را در داشبورد اصلاح کنند. با این وجود نصب افزونه ها و تغییر تنظیمات امکان پذیر نیست.
 • نویسنده . آنها فقط می توانند پست های خود را اصلاح کنند . آنها به هیچ پست نوشته شده توسط نویسندگان دیگر دسترسی ندارند.
 • مولف . آنها می توانند پست های خود را اصلاح کنند. با این وجود ، پس از انتشار ، دسترسی به کنترل های ویرایش از دست می روند. آنها همچنین نمی توانند تصاویر را به پست های خود اضافه کنند.
 • مشترک . آنها قبل از اینکه بتوانند مطالب شما را ببینند باید وارد سایت شما شوند. هیچ عملکرد دیگری در دسترس نیست.
فقط سرپرست و ویرایشگر می توانند صفحات خصوصی وردپرس را مشاهده کنند ، با مجوز اولیه اجازه اولیه. این ویژگی به ویژه در صورت تمایل به رعایت حریم خصوصی درباره محتوای خود بسیار مفید است. هنوز هم خیلی مبهم به نظر می رسد؟ نگاهی به نمونه های بیشتر در زیر:
 • وبلاگ خبری . می توانید نقش های مختلفی را به ویراستاران و نویسندگان محتوا اختصاص دهید - همه چیز را پیچیده تر کنید.
 • وبلاگ خصوصی . هر چیزی را که می خواهید ارسال کنید و آن را برای خود نگه دارید! همچنین می توانید اعضای خانواده و دوستان را به گرامی داشتن لحظات کنار هم دعوت کنید.
 • انجمن اختصاصی . افرادی که علاقه مشترک خاصی دارند می توانند از این تنظیمات برای تبادل محتوای اختصاصی استفاده کنند. در حالت ایده آل ، یک نفر به عنوان ناظر عمل خواهد کرد.
 • منطقه توسعه . ممکن است بخواهید قبل از انتشار عمومی پست خود ، ببینید که چگونه به نظر می رسد. همچنین می توانید افراد دیگر را به طور موقت برای جمع آوری بازخورد دعوت کنید.
 • منطقه آزمایشی . اگر درباره وردپرس مطالب زیادی می نویسید ، به احتمال زیاد عکس های صفحه مربوط به وردپرس را گرفته اید. از این تنظیم استفاده کنید و محتوای آزمایشی خود را خصوصی نگه دارید.
این لیست ادامه دارد. یک یادداشت ویژه برای دارندگان سایت - به خاطر داشته باشید که سردبیران کنترل کاملی بر محتوای شما دارند. به اشتراک گذاری اطلاعات حساس در یک صفحه خصوصی وردپرس بنابراین توصیه نمی شود.

نحوه ایجاد صفحه خصوصی وردپرس

هم می توانید یک پست خصوصی جدید ایجاد کنید و هم پست قدیمی را ویرایش کنید. صرف نظر از این ، همه چیز با ویرایشگر بصری شروع می شود.
 1. به پست ها بروید > موارد جدید را اضافه کنید . برای ویرایش پست های قدیمی ، به قسمت Posts > All Posts بروید و پستی را که می خواهید ویرایش کنید پیدا کنید.
 2. پیدا کردن دید بخش خود را انتشار ماژول و کلیک بر روی ویرایش .گزینه visibility در ماژول انتشار
 3. را انتخاب کنید شخصی گزینه و ضربه OK .دکمه خصوصی در ماژول انتشار
 4. روی انتشار کلیک کنید . سپس در بخش وضعیت "خصوصی منتشر شده" نوشته خواهد شد. اگر در عوض یک پست قدیمی را ویرایش می کنید ، دکمه انتشار به عنوان بروزرسانی ظاهر می شود   - از جمله این پست ، زیرا چند ثانیه قبل منتشر شده است.وضعیت خصوصی ارسال شده برای پست خصوصی
 5. به پست تازه منتشر شده / به روز شده در قسمت انتهایی خود بروید . این بدان معنی است که شما باید به سایت خود بروید و پست را در آنجا پیدا کنید.
 6. در صورت انجام صحیح ، وردپرس برچسبی را اضافه می کند که در کنار عنوان پست شما "خصوصی" نوشته شده است. مطمئن شوید که به عنوان مدیر یا ویرایشگر وارد سیستم شده اید تا بتوانید آن را مشاهده کنید.نوشته های اضافی-برچسب-نشانگر-خصوصی
به عنوان یک گزینه جایگزین ، می توانید از گزینه محافظت شده با رمز عبور استفاده کنید. بازدیدکنندگان می توانند عنوان پست شما را ببینند ، اما نمی توانند به محتوا دسترسی داشته باشند مگر اینکه گذرواژه صحیح داشته باشند. مراحل به طور کلی یکسان است.
 1. گزینه Password protection را انتخاب کرده و OK را بزنید .
 2. رمز عبور خود را وارد کنید و آن را با اعلام OK .گزینه ای برای ایجاد پست های محافظت شده با رمز عبور
 3. روی انتشار یا به روز رسانی کلیک کنید و به پست خود در قسمت جلویی بروید .
 4. اگرچه وارد سیستم نشده اید ، اما همچنان می توانید پست موجود در بایگانی را مشاهده کنید. رمز ورود را وارد کنید تا به مطالب دسترسی پیدا کنید.برچسب اضافی برای هر پست محافظت شده با رمز عبور
نکته منفی این است که افراد ممکن است رمز ورود صفحه خصوصی وردپرس شما را بی پروا به اشتراک بگذارند و شرایط حریم خصوصی شما را خاتمه دهند. در هر صورت ، از تنظیمات متناسب استفاده کنید.

جمع بندی کنید

همه چیز در وب نباید عمومی باشد. خوشبختانه وردپرس این را می فهمد. چه برای یک انجمن اختصاصی یا سایر موارد خصوصی ، وردپرس مکانی عالی برای "پنهان کردن" است. می توانید نقش های مختلفی را به کاربران اختصاص دهید و حریم خصوصی خود را مدیریت کنید. با این حال ، هنگام اشتراک اطلاعات ظریف مراقب باشید. بالاخره اینترنت است. هیچ کس نمی تواند 100٪ ایمن بودن اطلاعات شما را تضمین کند.