صفحه سفید مرگ وردپرس , نحوه اصلاح

فهرست مطالب

صفحه سفید مرگ وردپرس یکی از رایج ترین خطاهای وردپرس است . همچنین یکی از ناامیدکننده ترین پیام هاست زیرا هیچ پیغام خطایی وجود ندارد و شما در وردپرس قفل شده اید.
مشکل دیگر در صفحه سفید خطای مرگ این است که گاهی اوقات فقط قسمت خاصی از وب سایت شما را تحت تأثیر قرار می دهد. به عنوان مثال ، شما ممکن است فقط صفحه سفید مرگ را در قسمت مدیریت وردپرس مشاهده کنید ، در حالی که همه موارد دیگر خوب است. در موارد دیگر ، شما فقط می توانید آن را در یک پست خاص مشاهده کنید در حالی که همه موارد دیگر خوب است. در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه با جستجوی راه حل های مختلف صفحه سفید مرگ وردپرس را اصلاح کنید.
توجه: قبل از اینکه تغییری در سایت خود ایجاد کنید ، مطمئن شوید که از سایت وردپرس خود نسخه پشتیبان تهیه کرده اید .

چرا صفحه سفید مرگ را در وردپرس مشاهده می کنید؟

بیشتر اوقات وقتی صفحه سفید مرگ را مشاهده می کنید ، به این معنی است که یک اسکریپت در وب سایت شما محدودیت حافظه را از بین می برد. این اسکریپت بی پاسخ یا توسط سرور میزبان وردپرس شما کشته می شود ، یا به راحتی تمام می شود. به همین دلیل هیچ پیام خطایی واقعی ایجاد نمی شود و شما یک صفحه سفید ساده مشاهده می کنید. نمایش صفحه سفید بعضی اوقات ممکن است به جای یک صفحه سفید ساده ، یک پیام خطای حیاتی ببینید. صفحه سفید مرگ وردپرس چه یک صفحه خالی را مشاهده می کنید ، چه پیام "There has been a critical error on your website" ، همان خطا است. این خطا همچنین می تواند به دلیل تم یا پلاگین کدگذاری نشده روی سایت شما رخ دهد. در صورت بروز مشکلی در سرور میزبانی وب شما ، ممکن است این اتفاق بیفتد. از آنجا که خطای صفحه سفید می تواند ناشی از موارد مختلفی باشد ، برای رفع آن نیاز به عیب یابی روشمند است.

آیا این مشکل در سایت های دیگر شما وجود دارد؟

اگر سایت های وردپرس دیگری را روی همان حساب میزبانی نصب کرده اید ، می خواهید با بررسی اینکه آیا این مشکل در سایت های دیگر نیز وجود دارد ، شروع کنید. اگر چنین باشد ، پس این یک شاخص قوی است که نشان می دهد مشکلی در سرویس میزبانی وردپرس شما وجود ندارد. این می تواند مسئله ای موقتی باشد که خدمات آنها را تحت تأثیر قرار می دهد و برای کمک بیشتر باید به پشتیبانی آنها بپردازید. از طرف دیگر ، اگر مسئله فقط مربوط به یک وب سایت یا قسمت خاصی از آن سایت باشد ، پس می دانید که مشکل از آن وب سایت خاص است.

رفع خطای صفحه سفید با حالت بازیابی وردپرس

اگر صفحه سفید خطای مرگ توسط یک افزونه یا طرح زمینه وردپرس ایجاد شده باشد ، وردپرس ممکن است قادر به گرفتن آن باشد. گاهی اوقات خطا را دریافت می کنید ، بنابراین ممکن است حتی یک صفحه سفید مشاهده نکنید. در عوض ، پیامی مشاهده خواهید کرد که سایت دارای مشکلات فنی است. مشکلات فنی صفحه سفید وردپرس شما همچنین می توانید یک پیام ایمیل در آدرس ایمیل مدیر خود با عنوان "Your Site is Having a Technical Issue" دریافت کنید. ایمیل مسئله فنی به مدیر ارسال شد این پیام ایمیل به افزونه ایجاد کننده خطا اشاره می کند و همچنین حاوی یک پیوند ویژه است. این لینک به شما امکان می دهد وارد حالت بازیابی وردپرس شوید و پلاگین معیوب را غیرفعال کنید. حالت بازیابی وردپرس با این حال ، اگر صفحه سفیده سفید ساده و بدون گزینه ایمیل یا حالت بازیابی را مشاهده می کنید ، باید خطا را به صورت دستی برطرف کنید.

افزایش حافظه

معمولاً این خطا اتفاق می افتد زیرا اسکریپتی حافظه را خسته کرده و در وسط آن را ترک کرده است. برای رفع این مشکل ، باید حافظه PHP موجود در وردپرس را افزایش دهید. این اجازه می دهد تا اسکریپت از حافظه بیشتری برای اتمام کاری که قرار بود انجام دهد استفاده کند. می توانید دستورالعمل های آموزش ما را در مورد نحوه افزایش حافظه PHP در وردپرس دنبال کنید .

غیرفعال کردن همه افزونه ها

اگر افزایش حافظه کمکی نکرد ، یا اگر حافظه بالایی مانند 256M یا 512M دارید ، پس باید عیب یابی را شروع کنید. در تجربه عیب یابی این مسئله ، ما همیشه دریافته ایم که این مسئله یا با یک پلاگین خاص یا یک موضوع است. بیایید جلو برویم و همه پلاگین ها را غیرفعال کنیم. اگر هنوز می توانید به قسمت مدیریت وردپرس دسترسی پیدا کنید ، می توانید به سادگی به صفحه Plugins » Installed Plugins بروید . تمام افزونه های نصب شده را انتخاب کنید و سپس "Deactivate" را در بخش "Bulk Actions" انتخاب کنید. افزونه های وردپرس با این حال ، اگر به قسمت مدیریت وردپرس دسترسی ندارید ، باید تمام افزونه ها را از طریق FTP غیرفعال کنید . ابتدا با استفاده از سرویس گیرنده FTP به سایت وردپرس خود متصل شوید . پس از اتصال ، به پوشه wp-content بروید که در آن پوشه 'plugins' را مشاهده خواهید کرد. پوشه پلاگین ها را تغییر نام دهید تا همه افزونه ها غیرفعال شوند اکنون ، باید بر روی پوشه plugins کلیک راست کرده و سپس تغییر نام را انتخاب کنید. می توانید پوشه پلاگین ها را به غیرفعال سازی افزونه ها تغییر نام دهید. پلاگین ها غیرفعال شدند سرویس گیرنده FTP شما اکنون پوشه پلاگین ها را تغییر نام می دهد. وردپرس به دنبال پوشه ای به نام پلاگین ها برای بارگذاری همه افزونه ها است. هنگامی که نمی تواند پوشه را پیدا کند ، به سادگی تمام پلاگین ها را غیرفعال می کند. اگر با این کار مشکلی برطرف شد ، یکبار یک افزونه را فعال کنید تا به انتهای مسئله برسید. پس از یافتن پلاگین ایجادکننده مشکل ، می توانید آن را با گزینه دیگری جایگزین کنید یا موضوع را به نویسندگان افزونه گزارش دهید.

طرح زمینه را با تم پیش فرض جایگزین کنید

اگر با عیب یابی پلاگین مشکلی برطرف نشد ، پس باید سعی کنید طرح زمینه فعلی خود را با طرح زمینه پیش فرض جایگزین کنید. ابتدا با استفاده از سرویس گیرنده FTP به وب سایت خود متصل شوید و به پوشه / wp-content / themes / بروید. این شامل تمام تم های نصب شده در وب سایت شما است. برای انتخاب قالب کنونی وردپرس کلیک راست کرده و آن را به عنوان پشتیبان در رایانه بارگیری کنید. تم فعلی را به عنوان پشتیبان بارگیری کنید در مرحله بعدی ، باید موضوع فعلی خود را از وب سایت خود حذف کنید. روی پوشه طرح زمینه خود راست کلیک کرده و گزینه "Delete" را انتخاب کنید. سرویس گیرنده FTP شما اکنون موضوع را از وب سایت شما حذف می کند. طرح زمینه فعلی را حذف کنید حال اگر یک تم وردپرس پیش فرض مانند (wenty Eighteen or Twenty Nineteen) در وب سایت خود نصب کرده باشید ، وردپرس به طور خودکار شروع به استفاده از آن به عنوان تم پیش فرض می کند. با این حال ، اگر یک تم پیش فرض نصب ندارید ، پس باید آن را با استفاده از FTP به صورت دستی نصب کنید . اگر با این کار مشکلی برطرف شد ، باید به فایل functions.php موضوع خود نگاه کنید اگر در پایین پرونده فضای اضافی وجود دارد ، باید این موارد را حذف کنید و گاهی اوقات این مسئله برطرف می شود. اگر از یک عملکرد ضعیف کدگذاری شده در پرونده functions.php قالب خود استفاده می کنید ، این امر می تواند باعث ایجاد صفحه سفید خطای مرگ نیز شود. در نظر داشته باشید یک نسخه جدید از تم خود را از منبع آن بارگیری کنید و سپس آن را نصب کنید.

حالت اشکال زدایی را برای گرفتن خطاها در وردپرس فعال کنید

اگر تاکنون هیچ کمکی نکرده است ، مرحله بعدی روشن کردن اشکال زدایی در وردپرس است. به شما این امکان را می دهد که ببینید چه نوع خطایی در حال خروجی است. به سادگی ، کد زیر را به پرونده wp-config.php خود اضافه کنید .
define( 'WP_DEBUG', true);
define( 'WP_DEBUG_LOG', true );
به محض اضافه کردن این ، صفحه خالی اکنون دارای خطا ، اخطار و اعلان خواهد بود. این موارد ممکن است در تعیین علت اصلی به شما کمک کنند. اگر خطایی مشاهده نکردید ، ممکن است هنوز بخواهید گزارش اشکال زدایی را بررسی کنید. با استفاده از سرویس گیرنده FTP به سادگی از پوشه wp-content در وب سایت خود بازدید کنید. در آنجا یک فایل debug.log جدید پیدا خواهید کرد که شامل یک گزارش از تمام خطاها ، اخطارها و هشدارها است. گزارش اشکال زدایی

پاک کردن حافظه پنهان وردپرس

بعضی اوقات ، ممکن است به قسمت باطن دسترسی داشته باشید ، اما قسمت جلویی سایت دارای صفحه سفید مرگ است. این ممکن است به دلیل داشتن یک افزونه caching رخ دهد . به راحتی حافظه نهان خود را خالی کنید.

رفع مقالات طولانی تر

اگر فقط روی یک پست یا صفحه بسیار طولانی صفحه سفید مرگ دارید ، ممکن است این ترفند کوچک جواب دهد. این ترفند اساساً با افزایش حد بازگشت و بازگشت ، قابلیت پردازش متن PHP را افزایش می دهد. می توانید کد زیر را در پرونده wp-config.php خود جای گذاری کنید.
/** Trick for long posts */
ini_set('pcre.recursion_limit',20000000);
ini_set('pcre.backtrack_limit',10000000);
ما می فهمیم که این یک خطای بسیار ناامیدکننده است و امیدواریم که یکی از ترفندهای فوق موضوع را برای شما حل کند. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای عیب یابی وردپرس ما را مشاهده کنید که مراحلی را که باید برای برداشتن و رفع مشکلات وردپرس توسط خودتان انجام دهید آموزش می دهد.