طراحی صفحه ورود وردپرس

طراحی صفحه ورود وردپرس – آموزش

فهرست مطالب

طراحی صفحه ورود وردپرس- وردپرس یک پلت فرم بسیار قدرتمند است که با راه حل های آماده زیادی برای وب سایت شما همراه است. اگرچه کاملا کاربردی است ، اما این راه حل ها همیشه ایده آل نیستند. این فقط در مورد قابلیت ورود به سیستم پیش فرض وردپرس وجود دارد. هنگامی که ناگهان به قسمت مدیریت وردپرس هدایت می شوند ، می تواند برای بازدیدکنندگان گیج کننده باشد. بنابراین ، مگر اینکه بازدید کنندگان شما در قسمت سرپرستی کاری برای انجام کار داشته باشند ، دوست دارند یک پست بنویسند یا برخی از مطالب را به اشتراک بگذارند ، ارسال آنها پس از ورود به آنجا چندان منطقی نیست. بنابراین ، امکان بازدیدکنندگان برای ورود مستقیم به سایت شما از قسمت جلویی می تواند تجربه کاربری رضایت بخشی بیشتری را ایجاد کند.

چرا داشتن صفحه ورود به سیستم Front-End بهتر است؟

قبل از اینکه به شما نشان دهیم چگونه می توانید  صفحه ورود وردپرس ایجاد کنید ، بیایید چند دلیل برای اینکه این می تواند برای شما مفید باشد را ذکر کنید:
  • صفحه ورود وردپرس به سیستم با آرم و مارک تجاری شخصی شما معمولاً نمای حرفه ای تری نسبت به یک صفحه ورود به سیستم پیش فرض می دهد که هیچ شباهتی به وب سایت شما ندارد. به علاوه ، می تواند به تقویت نام تجاری شما کمک کند.
  • بسیاری از کاربران ، به خصوص اگر یک سایت عضویت دارید ، به سادگی نیازی به دسترسی به قسمت مدیریت ندارند. این فقط باعث سردرگمی آنها می شود و همین امر ممکن است منجر به از دست دادن علاقه آنها در وهله اول به سایت شما شود.
  • اگر اجازه دادن به ورود کاربران به قسمت مدیریت غیرضروری باشد ، اجازه دسترسی به آنها ممکن است خطرناک باشد زیرا ممکن است ناخواسته چیزی را در سایت شما ویرایش یا تغییر دهند. بنابراین ، برای جلوگیری از انجام هر کاری که نباید در سایت شما انجام دهند ، راه حل بهتری است که بازدیدکنندگان خود را از منطقه مدیر خارج کنید.
صادقانه بگویم ، اگر صفحه ورود وردپرس پیش فرض ورود به سیستم نباشد که بارها دیده ایم ، هر نوع وب سایتی احساس بهتری ایجاد می کند. یک صفحه ورود به سیستم جلویی سفارشی به سادگی نشان می دهد که شما تلاش می کنید تجربه کاربری بهتری برای بازدیدکنندگان خود فراهم کنید ، به نام تجاری خود اهمیت دهید و به همه جزئیات فکر کنید. و با توجه به این که به راحتی می توانید صفحه ورود به سیستم جلوی خود را به راحتی به سایت وردپرس خود اضافه کنید ، دلایل زیادی برای انجام این کار وجود ندارد. امروز ، ما می خواهیم به شما نشان دهیم که اجرای صفحه ورود به سیستم با استفاده از پلاگین Theme My Login ساده است. این واقعیت که افزونه Theme My Login بیش از 100000 نصب فعال دارد ، به خودی خود در مورد قابلیت اطمینان و کارایی آن است. دلیل اینکه ما این پلاگین را از برخی افزونه های دیگر انتخاب کرده ایم این است که استفاده از آن فوق العاده ساده است ، برای ساخت صفحه ورود به سیستم سفارشی نیازی به پیکربندی ندارد و کاملاً رایگان است. این پلاگین تضمین می کند که صفحات با موضوع فعلی شما مطابقت دارند ، آنها از قلم و رنگ های مشابه موضوعی که شما استفاده می کنید برخوردار خواهند بود. این درست خارج از جعبه کار می کند ، بدون نیاز به سفارشی کردن تنظیمات. به علاوه ، این افزونه یک ابزارک جدید به سایت شما اضافه می کند که می توانید آن را در نوار کناری ، پاورقی یا هدر خود قرار دهید و ورود به سیستم یا ثبت نام را به راحتی در دسترس قرار دهید.

نحوه طراحی صفحه ورود وردپرس Front-End با تم پلاگین ورود به سیستم من

ما تصور خواهیم کرد که شما از قبل می دانید که چگونه پلاگین وردپرس را نصب کنید ، بنابراین از این مرحله صرف نظر خواهیم کرد. Theme My Login پس از نصب و فعال سازی افزونه ، نوبت به راه اندازی آن می رسد. بیایید نگاهی بیندازیم به تنظیمات Theme My Loginبیندازیم.

تنظیم پلاگین ورود به سیستم من

این افزونه بلافاصله پس از فعال سازی ، پنج صفحه جدید ایجاد می کند. صفحه ورود به سیستم ، ورود به سیستم ، ثبت نام ، رمز عبور خود را از دست داده و تنظیم مجدد رمز عبور را پیدا خواهید کرد. آنها فوراً فعال هستند و به طور پیش فرض جایگزین صفحه ورود به سیستم باطن می شوند. صفحه ورود به سیستم در مورد ما به این شکل است ، پلاگین به طور خودکار آن را با قلم و رنگهایی که از سبک موضوع ما پیروی می کند ایجاد می کند: LogIn برای تنظیم تنظیمات این صفحات بر روی Theme My Login در مدیر وردپرس خود کلیک کنید و سپس گزینه General را انتخاب کنید. Theme My Login General در اینجا تنظیماتی برای سفارشی سازی هر یک از پنج صفحه و همچنین پیوندهایی که به آنها منتهی می شوند ، پیدا خواهید کرد. تنظیمات به سه بخش ورود ، ثبت نام و Slugs تقسیم می شوند.
  • تنظیمات طراحی صفحه ورود وردپرس
در تنظیمات ورود به سیستم ، شما انتخاب می کنید که آیا بازدید کنندگان می خواهند اعتبار پیش فرض مانند نام کاربری یا ایمیل ، فقط نام کاربری یا فقط ایمیل را هنگام ورود به سیستم وارد کنند. این شما هستید که باید نوع تنظیماتی را که برای سایت شما بهترین کار را دارند ، انتخاب کنید. General Log In
  • تنظیمات ثبت نام
در تنظیمات ثبت نام ، شما تعیین می کنید که کاربر برای ثبت نام در سایت شما چه داده هایی را باید وارد کند. برای درخواست نام کاربری و ایمیل می توانید از بین گزینه پیش فرض یکی را انتخاب کنید ، یا می توانید فقط ایمیل یا فقط نام کاربری را درخواست کنید. اما ، به خاطر داشته باشید که تنظیمات ثبت نام باید با تنظیمات ورود به سیستم مطابقت داشته باشند. اگر در گزینه های ورود به سیستم ، تصمیم گرفتید کاربران را به ورود با نام کاربری محدود کنید ، در اینجا باید اطمینان حاصل کنید که آنها نیز هنگام ثبت نام مجبور به ایجاد آن نام کاربری هستند. در اینجا همچنین گزینه های بیشتری دارید که به طور پیش فرض غیرفعال هستند اما در صورت تمایل می توانید آنها را فعال کنید. مورد اول به کاربران اجازه می دهد رمز عبور خود را تنظیم کنند و مورد دوم پس از ثبت نام به طور خودکار در کاربران وارد می شود. Registration  
  • تنظیم Slugs
Slug یک شناسه منحصر به فرد برای هر صفحه در صفحه ورود وردپرس شماست. این بخشی از URL است که بعد از دامنه شما قرار می گیرد و تعیین می کند کاربر چه صفحه ای را مشاهده کند. پلاگین Theme My Login برای هر یک از صفحاتی که ایجاد می کند یک حلقه حلقه ساده ایجاد می کند. به طور کلی ، وقتی صحبت از حلزون حرکت می شود ، آنها باید به وضوح مشخص کنند که صفحه برای چه منظور شده است. در این حالت ، حلزونهای خودکار پلاگین در واقع ایده آل هستند. البته در صورت لزوم می توانید آنها را تغییر دهید. فقط از فضاهای خالی در حلزونها مراقب باشید زیرا آنها با علامت "٪ 20" جایگزین می شوند ، که به این ترتیب می توان حلزونهای حلقوی شما را فاقد صلاحیت دانست. می توانید به جای آن از یک خط تیره استفاده کنید (به عنوان مثال "صفحه ورود" به جای "صفحه-ورود"). Slugs چگونه قالب ویجت ورود من را به سایت خود اضافه کنیم همانطور که اشاره کردیم ، این افزونه دارای یک ابزارک مفید است که می توانید آن را به نوار کناری یا پاورقی اضافه کنید. برای دسترسی به آن ، به بخش Appearance> Widgets بروید و ابزارک Theme My plugin را انتخاب کنید. با کلیک بر روی آن ، یک منوی کشویی باز می شود و شما می توانید انتخاب کنید که ویجت را در کدام قسمت ویجت قرار دهید. Theme My Login Add Widget وقتی ویجت را به یک منطقه ویجت اضافه می کنید ، می توانید شخصی سازی آن را شروع کنید. برای انجام این کار ، منطقه ویجت مناسب را در سمت راست صفحه پیدا کرده و آن را باز کنید. در داخل ، باید ابزارک Theme My Login را مشاهده کنید. پس از باز کردن این گزینه ، می توانید انتخاب کنید که آیا می خواهید ورود به سیستم ، ثبت نام یا بازیابی قابلیت رمزعبور از دست رفته آن را داشته باشد. Theme My Login Widget Added می توانید حداکثر سه ابزارک به مناطق ابزارک خود اضافه کنید و در هر یک گزینه دیگری را انتخاب کنید. اما ، چون معمولاً فضای زیادی را اشغال می کنند ، توصیه نمی شود. برای دیدن ابزارک اضافه شده ، باید از حساب خود خارج شوید یا سایت را در یک مرورگر ناشناس باز کنید.

برنامه های افزودنی مفید برای Theme ورود به سیستم من

پلاگین Theme My Login از مجموعه گسترده ای از برنامه های افزودنی پشتیبانی می کند که بسیار مفید هستند اما رایگان نیستند. در لحظه نوشتن این مقاله ، این افزونه از 13 پسوند مختلف پشتیبانی می کند که شامل Mailchimp ، Avatar ، اعلان ها ، موارد دلخواه ، محدودیت ، Legacy Bundle و غیره می شود. در حالی که نسخه رایگان این پلاگین نیازهای اساسی شما را از لحاظ ورود به سیستم جلویی پوشش می دهد ، اگر به ویژگی های اضافی نیاز دارید ، این برنامه های افزودنی می توانند مفید باشند. Theme My Login Extensions

جمع بندی طراحی صفحه ورود وردپرس

ورود به سیستم چیزی نیست که بازدیدکنندگان به خصوص وقتی به سایت شما می آیند مشتاقانه منتظر آن هستند ، اما اگر قبلاً نوعی سایت را اجرا می کنید که نیاز به ورود به سیستم دارد ، چرا که آن را تا حد ممکن روان و آسان نمی کنید. با توجه به اینکه دنیای آنلاین چقدر می تواند رقابتی باشد ، هر جزئیاتی که کیفیت بیشتری را برای تجربه کاربر به ارمغان می آورد مهم است و طراحی صفحه ورود وردپرس جلوی آن چیزی است که می تواند به طور چشمگیری UX را بهبود بخشد و همچنین به شما در تقویت تصویر برند خود کمک کند. بانک مقالات وردپرس