عناوین فهرست وردپرس , صفحه بدون پیوند

فهرست مطالب

عناوین فهرست وردپرس بدون افزودن پیوند وجود دارد یا خیر؟! به طور پیش فرض ، منوی وردپرس به هر مورد منویی که به یک صفحه یا پیوند سفارشی مرتبط باشد نیاز دارد.
با این وجود هنگام ایجاد یک منوی کشویی ، ممکن است بخواهید عنوانی را برای زیر منوها اضافه کنید بدون اینکه آن را به صفحه خاصی پیوند دهید.
به عنوان مثال ، می توانید یک منوی کشویی دسته ها داشته باشید که می خواهید دسته های متن عنوان منو باشد.
در این مقاله ، ما به شما نحوه افزودن عناوین فهرست وردپرس بدون لینک دادن به یک صفحه را به شما نشان خواهیم داد.
ایجاد یک مورد منو بدون پیوند اولین کاری که باید برای ایجاد صفحه بدون پیوند در عناوین فهرست وردپرس انجام دهید افزودن مورد جدید منو در فهرست خود است. می توانید این کار را با رفتن به  Appearance » Menus "نمایش ، فهرست ها" انجام دهید. شما می خواهید یک پیوند سفارشی اضافه کنید بنابراین برچسب مورد نظر خود را به آن بدهید. در قسمت URL ، علامت # را وارد کنید. پس از اتمام ، بر روی دکمه افزودن به فهرست کلیک کنید. پس از افزودن این پیوند سفارشی به فهرست ، منوی خود را ذخیره کنید. افزودن پیوند سفارشی به فهرست بدون URL اکنون بر روی پیکان کشویی کنار این پیوند سفارشی کلیک کنید تا این مورد را ویرایش کنید. پیش بروید و علامت پوند را از قسمت URL حذف کرده و منوی خود را ذخیره کنید. اگر به وب سایت زنده خود بروید ، یک مورد منو بدون پیوند مشاهده خواهید کرد. می توانید منوهای فرعی را به این مورد منو اضافه کنید و آنها را به هر صفحه یا پیوند دلخواهی پیوند دهید. حذف # علامت و ایجاد یک منو بدون هیچ پیوندی امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند عناوین فهرست وردپرس را بدون پیوند دادن به یک صفحه یا هر URL در فهرست وب سایت خود اضافه کنید. اگر مطلب دیگری برای شما سوال شد ، آن را در بانک مقالات وردپرس پیدا کنید.