عوامل رتبه بندی گوگل در سال 2021

عوامل رتبه بندی گوگل در سال 2021

فهرست مطالب

عوامل رتبه بندی گوگل در سال 2021عوامل رتبه بندی گوگل - SEO به طور مداوم در حال تغییر است. اگر می خواهیم رتبه بندی وب سایت خود را بالا ببریم ، بازاریابی اینترنتی کنیم، تولید محتوا کنیم و یا وبلاگ نویسی کنیم باید مراقب عوامل رتبه بندی Google باشیم. گوگل بیش از 200 فاکتور رتبه بندی دارد که تصمیم می گیرد صفحه شما شایسته است یا خیر. اما ابتدا باید بدانیم که این فاکتورهای رتبه بندی موتور جستجو در وب سایت به طور کلی چیست و این عوامل رتبه بندی Google در سال 2021 چه تاثیری دارند.

عوامل رتبه بندی گوگل چیست؟

به طور خلاصه ، الگوریتم گوگل هنگام تصمیم گیری در مورد رتبه بندی وب سایت و در چه موقعیتی قرار گیرد از فاکتورهای بسیاری استفاده می کند. این عوامل موتور جستجو موقعیت وب سایت شما یا یک صفحه را در رتبه بندی بسیار تحت تأثیر قرار می دهد و حتی می تواند تعیین کند که آیا شرکت شما موفق است یا نه. باید بپذیرید که بهینه سازی یک وب سایت برای پیروی از همه فاکتورهای 200+ بسیار دشوار است و خوشبختانه با استفاده از قانون 80/20 ، ما فقط باید 10 فاکتور برتر رتبه بندی SEO را برای سال 2021 بهینه کنیم.

مهمترین فاکتورهای موتور جستجو برای دانستن در سال 2021 کدامند؟

1 محتوای با کیفیت بالا

بله ، محتوا در سال 2021 هنوز پیشتاز است و هیچ چیزی نمی تواند محتوای منحصر به فرد ، ارزشمند و تازه را که از ساختار خوبی برخوردار باشد ، شکست دهد. انتشار مطالب ، بازاریابی دیجیتال و اغلب اوقات ، تجارت الکترونیکی است. داشتن ترافیک جستجوی ارگانیک برای دیدن ، خواندن یا خرید محتوا یا محصولات خود در راس همه رسانه های اجتماعی و کمپین های تبلیغاتی پولی قرار دارد.

بک لینک2 بک لینک با کیفیت

با انتشار محتوای با کیفیت بالا که خوانندگان شما را به خود جلب می کند ، بک لینک با کیفیت نیز دریافت خواهید کرد. این امر ممکن است به ویژه در آغاز روند کندتری داشته باشد. اشتباه نکنید ، بک لینک ها هنوز هم یک فاکتور درجه بندی بسیار مهم هستند و هرچه بک لینک با کیفیت بیشتری داشته باشید ، موفقیت وب سایت و تجارت شما بیشتر خواهد بود.

3 محتوای مرتبط با جست و جوی کاربران

نوشتن در مورد گربه های ناز هیچ فایده ای ندارد اگر تمام نتایج صفحه اول عکس ، فیلم و لینک گربه های ناز باشد. واضح است که هیچ کس نمی خواهد در مورد گربه های ناز بخواند - آنها می خواهند آنها را ببینند. به همین دلیل گوگل فقط نشانه های بصری را به مردم ارائه می دهد. اطمینان حاصل کنید که درک درستی از قصد جستجوگران برای رتبه بندی پست ها و صفحات خود دارید.

4 سرعت بارگذاری وب سایت: عوامل رتبه بندی موتور جستجو

اگر وب سایت شما به اندازه کافی سریع بارگیری نمی شود ، آنها دیگر از بین رفته اند. فقط به این فکر کنید که آخرین باری که در یک وب سایت با بارگذاری آهسته قرار گرفتید چه زمانی بود.

5 موبایل دوستی

سازگاری با موبایل بسیار نزدیک به سرعت بارگذاری است و ناشران اینترنتی باید اطمینان حاصل کنند که وب سایت آنها و تمام صفحات آن سازگار با موبایل و پاسخگو هستند . این شامل همه عکس ها ، فیلم ها ، پلاگین ها و تبلیغات است. بیشتر قالب ها موجود در بازار از قابلیت پاسخگویی به تلفن همراه برخوردار نیستند.

6 اختیارات دامنه

به نظر می رسد Domain Authority یا DA شما هرگز به اندازه کافی بالا نیستند و در ابتدای سایت جدید به آرامی رشد می کنند. اگر بخواهید وب سایت خود را در سال 2021 و بعد از آن رتبه بندی کنید ، Domain Authority و صفحه صفحه فاکتورهای بسیار مهمی هستند. این سایت در ابتدا توسط Moz توسعه داده شده و پیش بینی می کند که یک وب سایت چقدر احتمال دارد رتبه بندی کند. دامنه آن از 0 تا 100 است و بدون پرداخت هزینه در Moz.com قابل بررسی است.

7 بهینه سازی کلمات کلیدی: عوامل رتبه بندی گوگل

بهینه سازی کلمات کلیدی یا تحقیقات کلمات کلیدی جایی است که همه چیز شروع می شود. اگر نمی خواهیم کورکورانه مقالاتی بنویسیم که هرگز رتبه بندی نخواهند کرد ، باید کلمات کلیدی مناسبی را پیدا کنیم که فرصتی برای رتبه بندی آنها داشته باشیم. بعضی اوقات این احساس به ما دست می دهد که هر کلمه کلیدی و اصطلاح زیر نور خورشید قبلاً توسط ده ها وب سایت و برای برخی از مواردی که بسیار نزدیک به حقیقت هستند ، پوشانده شده است. به همین دلیل ، مردم هر چه بیشتر به کلمات کلیدی طولانی تر روی می آورند و موفقیت های بزرگی کسب می کنند. اگر می خواهید موقعیت خود را در جایگاه خود پیدا کنید ، پیشنهاد من این است که قبل از گرفتن کلید واژه های محبوب تر و سخت تر ، رتبه بندی را برای کلمات کلیدی طولانی شروع کنید.

8 معماری وب سایت

یکی دیگر از فاکتورهای مهم رتبه بندی سایت در سال 2021 اطمینان از داشتن ساختار وب سایت مناسب است. اگر منوهایی نداریم که به درستی بالا بروند. تعداد زیادی صفحه یا پست یتیم وجود دارد. بنابراین ، هیچ سلسله مراتبی برای آنها وجود ندارد ، بازدیدکنندگان گیج میشوند.

9 تجربه کاربر: عوامل رتبه بندی موتور جستجو

گوگل می گوید که این تنها چیزی است که آنها در به دنبالش هستند. علاوه بر این ، در ماه مه سال 2021 ، Google Core Web Vital های خود را معرفی می کند. که هر وب سایتی باید از آن پیروی کرده و عبور کند تا در رتبه بندی افزایش یابد. اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما از آنها عبور می کند وگرنه دچار مشکل خواهید شد! مثل اینکه ما قبلاً به اندازه کافی مشکل نداریم .

10 امنیت وب سایت

در جهانی که هر روز یک وب سایت یا شرکت بزرگ هک می شود. علاوه بر این ، هرگز امنیت کافی وجود ندارد زیرا ما نمی خواهیم وب سایت ، داده ها ، اطلاعات مشتری و سایر موارد مهم در اختیار افراد بد باشد.

نتیجه گیری عوامل رتبه بندی گوگل

اکنون که با عوامل برتر رتبه بندی SEO برای سال 2021 و بعد از آن آشنا شدیم . بنابراین ، ما می توانیم به آرامی پیش برویم. من می دانم که چیزهای زیادی برای پذیرش وجود دارد. اما شما باید اعتراف کنید که 10 صدا بسیار بهتر از 200+ است. بنابراین ، حتی اگر برخی از عوامل رتبه بندی دیگر مانند EAT را فراموش نکنیم. طول محتوا ، محتوای تکراری ، بهینه سازی تصویر ، یا حتی آخرین بازده محتوا. محتوای تازه و اصلی که دارای برخی از لینک های با کیفیت بالا در یک وب سایت است. سایت شما بر روی تلفن همراه سریع و پاسخگو باشد. نکات فوق برای بهبود روند سئو وب سایت کاربردی خواهد بود.