wordpress

فرمت های ارسال در وردپرس چیست؟ معرفی

فهرست مطالب

wordpressفرمت های ارسال در وردپرس - قالب های ارسال یک ارزش اختیاری است که به پست های وردپرس اضافه می شود و به توسعه دهندگان قالب اجازه می دهد تا نمایش بصری یک پست را تعریف کنند. توسعه دهندگان قالب می توانند با پشتیبانی از قالب های پست ،قالب ایجاد کنند. تعدادی از قالب های ارسال موجود است ، اما امکان ارائه قالب های پست سفارشی برای تم ها یا پلاگین ها وجود ندارد. لازم نیست توسعه دهندگان قالب از همه قالب های ارسال پشتیبانی کنند.
  • استاندارد - قالب پیش فرض ارسال
  • کنار - یادداشتی مانند پست ، معمولاً بدون عنوان سبک می شود.
  • گالری - گالری تصاویر.
  • پیوند - پیوند به سایت دیگری.
  • تصویر - تصویر یا عکس
  • نقل قول - نقل قول.
  • وضعیت - توییتر مانند بروزرسانی وضعیت کوتاه است
  • ویدئو - پستی حاوی ویدئو
  • صوتی - یک فایل صوتی.
  • چت - متن چت
ارسال قالب ها در وردپرس

قالب ارسال استاندارد

Standard قالب پیش فرض ارسال در وردپرس است. این می تواند یک مقاله ، یک پست وبلاگ یا هر چیزی که کاربر می خواهد باشد. یک پست استاندارد همچنین می تواند هر یک از قالب های دیگر پست باشد. به عنوان مثال ، یک پست استاندارد می تواند یک گالری یا یک ویدیو داشته باشد. کاربر می تواند تصمیم بگیرد که آیا می خواهد از طرح زمینه ساخته شده برای پشتیبانی از قالب بندی و نمایش یک قالب پست خاص استفاده کند یا ترجیح می دهد از قالب استاندارد پست استفاده کند.

Aside

Aside اطلاعات اضافی است که ممکن است یک وبلاگ نویس بخواهد بدون نوشتن یک پست استاندارد در مورد آن ، در اختیار خوانندگان خود قرار دهد. این می تواند یک پیوند خارجی ، اشاره به بحثی باشد که در جاهای دیگر وب انجام شده است یا اطلاعات جالبی است که در دامنه منظم پست های وبلاگ نمی گنجد. aside در وردپرس یکی از قالب های ارسال شده پشتیبانی شده است. توسعه دهندگان تم می توانند برای تعریف نمایش تصویری آن ، پشتیبانی از قالب پست را انتخاب كنند.

گالری

ویژگی گالری به شما امکان می دهد چندین عکس را در یک پست یا صفحه وردپرس اضافه کنید. می توانید چندین گالری را در یک پست اضافه کنید. گالری همچنین یکی از قالب های ارسال شده پشتیبانی شده است ، بنابراین توسعه دهندگان تم می توانند پشتیبانی از آن را اضافه کرده و نمایش گالری را در طرح زمینه خود تعریف کنند. گالری تصاویر در وردپرس را می توان با استفاده از دکمه Add Media وارد کرده و سپس روی برگه "ایجاد گالری" کلیک کرد. یک گالری با استفاده از کد کوتاه در پست درج می شود . idsشناسه تصاویر در رسانه های وردپرس، اجازه می دهد تا کاربران به راحتی شامل تصاویر به گالری.

ارتباط دادن

قالب ارسال پیوند حاوی پیوندی به یک مکان وب است. در حالت ایده آل ، این مورد زمانی به کار می رود که کاربر به جای نوشتن پست فقط می خواهد پیوندی را به اشتراک بگذارد. آنها فقط می توانند عنوان پیوند و URL را اضافه کنند یا به صورت اختیاری تفسیر خود را برای لینک اضافه کنند.

تصویر

قالب ارسال عکس در وردپرس برای نمایش یک تصویر یا عکس منفرد استفاده می شود.

قالب ارسال را نقل قول کنید

Quote یکی از قالب های ارسال شده است که توسط وردپرس پشتیبانی می شود. این برای نقل قول ها استفاده می شود ، به ویژه هنگامی که یک کاربر بخواهد فقط یک نقل قول را که در یک پست یا مقاله استاندارد نیست به اشتراک بگذارد. یک کاربر ممکن است تصمیم بگیرد که نقل قول را <blockquote>برچسب HTML اضافه یا بسته بندی کند.

قالب ارسال وضعیت

وضعیت یکی از قالب های ارسال است که توسط وردپرس پشتیبانی می شود. وضعیت معمولاً به روزرسانی وضعیتی کوتاه ، شبیه به توییتر است. با این حال ، لازم نیست که یک وضعیت کوتاه باشد. یک کاربر ممکن است انتخاب کند که به روزرسانی های وضعیت طولانی تری بنویسد.

قالب ارسال ویدیو

ویدئو یکی از قالب های ارسال است که توسط سیستم قالب های ارسال وردپرس پشتیبانی می شود. یک پست در قالب ارسال ویدیو معمولاً شامل یک ویدیو است که یا از سرویس میزبانی فیلم شخص ثالث استفاده شده باشد یا مستقیماً از وردپرس بارگذاری و پخش می شود. از آنجا که وردپرس نسخه 3.6 پشتیبانی از آپلود و پخش فیلم محلی را دارد.

قالب ارسال صوتی

Audio یکی از قالبهای ارسال شده پشتیبانی شده در سیستم قالبهای ارسال WordPress است. پستی با نوع پست صوتی معمولاً شامل یک فایل صوتی است که از سرویس میزبانی شخص ثالث تعبیه شده یا مستقیماً از طریق آپلود کننده رسانه وردپرس بارگذاری می شود.

گپ زدن

چت یکی از قالب های ارسال است که توسط وردپرس پشتیبانی می شود. برای نمایش متن چت استفاده می شود.