قوانین سایت وب هاست 98خرید کردن از محصولات فروشگاه وب هاست 98 به منزله ی پذیرفتن شرایط و قوانین زیر می باشد:

لطفاً قبل از خرید از فعال بودن سورس گاردین روی هاست خود دقت حاصل نمایید و در صورت عدم پشتیبانی هاستینگ شما از سورس گاردین مسئولیتی برعهده ما نیست.

1. نحوه ارائه پشتیبانی

پشتیبانی تیم وب هاست 98 برای محصولات غیر رایگان بوده و تمامی قالب ها و افزونه های داخل سایت را در بر می گیرد.

پشتیبانی در زمینه طراحی و آموزش نمی باشد و فقط مشکلات احتمالی قالب ها و افزونه ها را شامل می شود.

لازم به ذکر است در صورتی که با ایجاد تغییرات در سایت وردپرسی ( قالب یا افزونه) توسط کاربر مشکلی ایجاد شود حل این مشکلات بر عهده پشتیبانی نمی باشد.

محصولاتی که در سایت منتشر میشود ، در صورت غیر ایرانی بودن سازنده جهت برطرف نمودن مشکل احتمالی ، با مکاتبه صورت میگیرد و این امر تا به نتیجه رسیدن کامل زمان بر خواهد بود.

تبصره 1 : محصولات  از نظر قانونی و شرعی برای یک دامنه قابل استفاده است.

بدین منظور در صورتی که به پشتیبانی برای دامنه های دیگر نیاز دارید باید مجدد همان محصول را برای آن دامنه خریداری نمایید.

لذا در صورت اثبات خلاف این موضوع برای کارشناسان پشتیبانی حساب کاربری مسدود می گردد.

تبصره 2 : محصولات آموزشی شامل پشتیبانی نمی باشند.

در بخش تیکت تنها مشکلات فنی قالب ها و افزونه ها پیگیری می شود و مباحث آموزشی را در بر نمی گیرد.

در واقع ما ارائه دهنده نسخه فارسی قالب ها و افزونه ها هستیم و آموزش آنها بر عهده ما نمی باشد.

تبصره 3 : در صورتی که محصولی باگ ساختاری داشته باشد باید توسط سازنده حل شود.

در صورتی که کاربری امکان صبر برای حل مشکلات از سمت سازنده را ندارد ( به دلیل تفاوت زمانی کشور ایران با سایر کشور ها چندین روز زمان می برد ) طبق قوانین وب هاست 98 مسئولیتی بر عهده ما نمی باشد و ما تنها فارسی ساز قالب ها و افزونه های وردپرسی هستیم و مشکلاتت ساختاری باید توسط سازنده حل شوند.

تبصره 4 : مدت زمان پشتیبانی برای هر محصول ارائه شده تا یکسال پس از تاریخ خرید می باشد و پس از آن برای تمدید پشتیبانی لازم است مجدد محصول خریداری شود.

تبصره 5 : پشتیبانی ماژول ها و افزونه هایی جز افزونه های پیشفرض قالب ها در صورتی که با قالب سازگاری مناسبی نداشته باشد ، برعهده ما نبوده و باید با پشتیبان افزونه خریداری شده توسط کاربر مطرح شود.

2. نصب رایگان محصولات

در صورتی که مشتریان تمایل داشته باشند نصب توسط تیم فنی سایت انجام شود این امکان وجود دارد که با ارسال دسترسی های لازم قالب یا افزونه برای آنها نصب گردد.

البته نصب محصول به معنای پیکربندی تنظیمات آنها و یا طراحی نمی باشد و تنها نصب ساده را در برمیگرد.

تبصره 6 : نصب قالب ها تنها روی هاست سی پنل و دایرکت ادمین انجام می شود و هاست plesk دارای نصب و پشتیبانی نمی باشد.

تبصره 8 : لوکال هاست پشتیبانی نمی گردد. با توجه به ضعف عملکرد لوکال هاست در اجرای اسکریپت ها بهتر است محصولات روی هاستینگ واقعی و لینوکسی نصب گردند.

تبصره 9 : هاست ویندوزی پشتیبانی نمی گردد ، هاست مورد استفاده برای وردپرس حتماً باید لینوکسی باشد.

3- محصولات سایت

خیلی از محصولات منتشر شده خارجی هستند و توسط تیم فنی فارسی سازی شده اند.

محصولاتی که از وبسایت های خارجی با ارز خارجی خریداری شده اند با توجه به gpl بودن لایسنس ها امکان فعال سازی ندارند زیرا زمان خرید یک محصول خارجی تنها یک لایسنس دریافت می گردد و آن هم برای بومی سازی مصرف شده است.

بنابرین آپدیت ها و پشتیبانی قالب در وبسایت ابزار وردپرس انجام می گیرد و در زمان انتشار آپدیت های جدید کاربران می توانند به پنل کاربری خود مراجعه نموده و آپدیت را دریافت کنند.

تبصره 10 : مسئولیت هر قالب تنها در حدود دمو ساخته شده به شکل بسته نصب آسان است.

این مورد به معنای این است که ما مسئولیت دمو فارسی شده را بر عهده دارد و در صورتی که قالب خارجی دمو های دیگری داشته باشد طبق قوانین وب هاست 98 هیچ مسئولیتی بر عهده ما نمی باشد و استفاده از آن در هر شکل برعهده خود کاربر است.

تبصره 11 : به ازای هر بار خرید هر محصول در سایت ، محصول فقط روی یک دامنه استفاده شود و نصب محصول روی دامنه های دیگر نیازمند خرید مجدد محصول است.

در صورتی که مشخص شود محصول خریداری شده روی چندین دامنه نصب شده است حساب کاربری مسدود خواهد شد و از نظر شرعی و عرفی نیز مجاز نمی باشد.

4- مدت زمان ارائه خدمات

درخواست نصب رایگان قالب ها بعد خرید انجام خواهد و مدت زمان نصب قالب ها بین 1 ساعت تا 48 ساعت خواهد بود همچنین جواب گویی به سوالات بعد از خرید از طریق تیکت بین 60 دقیقه تا 24 ساعت متغییر خواهد بود.

زیرا بعضی از تیکت های پشتیبانی نیاز به بررسی دارند و همچنین گاهی ممکن است تا با سازنده خارجی مکاتباتی انجام شود که به دلیل اختلاف زمانی کشور ها ممکن است کمی زمان بر باشد.

5. محدوده ی فنی پشتیبانی محصولات:

پشتیبانی مخصوص رفع ایرادات احتمالی موجود در قالب است و مشکلات طراحی و آموزشی و دستکاری های قالب را در برنمیگیرد.اما راهنمایی های ابتدایی مورد نیاز نیز از طریق بخش پشتیبانی، ارائه می شود. همچنین پشتیبانی ماژول ها ( افزونه هایی ) که توسط خود کاربر روی سایت نصب می شود بر عهده ما نمی باشد.

6. عودت وجه:

از کاربران گرامی خواهشمندیم قبل از خرید محصول با دقت خاصی همه چیز را در نظر بگیرند.

با توجه به اینکه فایل های دانلودی مانند کالا فیزیکی قابل مرجوع نیست بنابرین عودت وجه میسر نبوده و تنها در صورت تشخیص کارشناس پشتیبانی سایت انجام می شود.

خرید اشتباه به هیچ شکلی قابلیت تعویض یا تغییر یا عودت وجه را ندارد.

7. تغییرات توافقنامه:

تیم وب هاست98 حق هرگونه ویرایش و تغییر در این توافقنامه را برای خود محفوظ می‌دارد.

خریدار می‌بایست برای اطلاع از قوانین جدید همواره پیگیر این صفحه و موارد مندرج در آن باشد.