محتوای شگفت انگیز برای تجارت مبتنی بر خدمات شما

فهرست مطالب

محتوای شگفت انگیز باعث جذب مشتری و چشم انداز جدید برای کسب و کار شما میشود. شما می توانید این مطالب را به روش های مختلف بیرون بکشید ، که در یک لحظه در مورد آنها صحبت خواهیم کرد. اما اول ، شما باید محتوایی داشته باشید که:
 • مطلوب
 • قابل اجرا
 • مفید
 • مقاومت ناپذیر
 • به موقع
این همان چیزی است که مشتریان بالقوه را به سمت مشاغل مبتنی بر خدمات می کشاند. چرا؟ زیرا بیش از هر چیز ، مردم در جستجوی کمک برای حل مشکلات زندگی خود هستند.

چرا محتوا برای مشاغل مستقر در خدمات مهم است

در واقع ، شما در کار حل مسئله هستید. وقتی راه حل مشکلات مشتری به مهارت های کاملاً تخصصی یا زمان زیادی نیاز دارد ، می توانید هزینه آن را از آنها بگیرید. این تجارت شماست. اما وقتی می توان راه حل را از طریق محتوایی که به راحتی تولید می شود ارائه داد ، این نیز تجارت شماست. شما آن را به صورت رایگان هدیه می دهید زیرا این کار آنها را وارد حلقه خود ، در باشگاه شما می کند. با ادامه ارسال محتوای مفیدتر ، آنها را در کنار خود خواهید داشت. سپس ، وقتی با مشکل بزرگتری روبرو می شوند ، هزینه شما را انتخاب می کنند تا آنها را برای آنها حل کنید. اگر محتوای حل مسئله که برای مخاطبان هدف شما باشد ایجاد نکنید ، باید به انواع دیگر بازاریابی مانند تبلیغات جستجو ، سئو ، تبلیغات شبکه های اجتماعی و غیره اعتماد کنید. این راه سخت تر است. با وجود محتوای حل مسئله در کنار شما ، همه اینها آسان تر می شود. چه یک شرکت حقوقی باشید ، چه یک شرکت نظافت ، یک مربی شخصی ، یک متخصص مالی یا یک سرویس تعمیرات منزل ، هنگامی که با محتوای رایگان و با کیفیت بالا مشکلات مشتریان خود را حل می کنید ، آنها به شما پاداش می دهند. محتوای عالی می تواند:
 • راهنما و مشتریان شما را پیدا کنند.
 • آنها را به خودتان بچسبانید.
 • به آنها انگیزه دهید تا به ایمیل یا لیست پستی شما بپیوندند.
 • آنها را راهنمایی کنید تا هزینه کمک شما را پرداخت کنند.
 • به شما چیزی غیر از 20٪ تخفیف دیگر برای بازاریابی می دهد.
 • در صورت نیاز به کمک ، تنها شرکتی را در تماس بگیرید که با آنها تماس می گیرند.
 • به شما کمک می کند تا فروش را ببندید.
اگر امروز یک صاحب خانه به سقف جدیدی احتیاج دارد ، شما برای ارسال توجه به بازار بازاریابی جدید خیلی دیر شده اید. اما اگر آنها از قبل نام شرکت شما را می دانستند ، زیرا شما به آنها نکاتی در مورد تمیز کردن خزه از سقف خود ، نگهداری ناودان ها ،رفع نشتی برای آنها ارسال کرده بودید، پس شما اولین شرکتی خواهید بود که با آنها تماس می گیرند.

نمونه هایی از محتوای با کیفیت

نحوه راهنما ، پست وبلاگ و فیلم ها

هیچ چیز بیشتر از چگونگی راهنمایی حل مسئله نیست. "چگونه  _____" یکی از محبوب ترین جستجوها در Google است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که آن جای خالی را با مشکلی که مربوط به تجارت شماست پر کنید و می توانید افراد را به سمت سایت خود جذب کنید. سپس ، به آنها فیلم و تظاهرات بدهید. PDF هایی را که دسترسی آنها به ایمیل آنها نیاز است ، بدهید. در صورت لزوم از مقالات وبلاگ همراه با عکس و نمودار استفاده کنید.
گالری ویدئویی تورهای موتور سیکلت
تورهای موتور سیکلت پورتوریکو دارای یک گالری با فیلم هایی از تورهای خود است. آنها خیلی طولانی نیستند - به طور معمول چند دقیقه - اما سرگرم کننده و سرگرم کننده هستند. به علاوه ، آنها راهی عالی برای فریب کسی برای خرید تور خود هستند.
راهنمای چاپ نمایش تجارت وبلاگ

نظرسنجی ها

نظرسنجی ها برای پرورش لیست ایمیل موجود شما به خوبی کار می کنند و ایجاد و ارسال آنها بسیار آسان است . یک نظرسنجی به مشتریان شما نشان می دهد که شما به نیازهای آنها اهمیت می دهید و برای ورودی آنها ارزش قائل هستید. به علاوه ، به شما امکان می دهد مخاطبان خود را تقسیم بندی کنید تا بتوانید در جاده ها با بازاریابی موثرتر از آنها استفاده کنید. به عنوان مثال ، فرض کنید یک مشاور مالی دارای یک لیست ایمیل 10 هزار مشتری است اما اطلاعات کمی در مورد آنها دارد. با ارسال یک نظرسنجی ، مشاور می تواند بفهمد که آنها تا چه حد به بازنشستگی نزدیک هستند ، دامنه درآمد آنها ، سن آنها ، چند فرزند دارند و موارد دیگر. سپس مشاور مالی می تواند محتوای ویژه ای را برای بازنشستگان نزدیک ایجاد کند و آن را فقط برای افراد بین 55 تا 65 سال ارسال کند. با این حال ، در مورد اطلاعاتی که جمع آوری می کنید مراقب باشید و حریم خصوصی را در نظر بگیرید و قوانین صنعت خود را دنبال کنید.

آزمون ها

آزمونها نوعی نظرسنجی هستند ، اما برای تولید سرب (یافتن چشم اندازهای جدید) بهتر عمل می کنند. به عنوان مثال ، یک شرکت باغبانی می تواند یک مسابقه با عنوان "چه حیاطی متناسب با شخصیت شما باشد" ایجاد کند. با آزمونهایی از این دست می توانید خیلی سرگرم شوید و مردم به دلیل فشار کم آنها را می گیرند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که برای دیدن نتایج به یک ایمیل احتیاج دارید و لیست شما بزرگ می شود. یک شرکت امنیت سایبری می تواند مسابقه ای بپرسد ، "دستگاه های شما چقدر ایمن هستند؟" ، و از آن برای یافتن چشم اندازهایی که نیاز به محافظت بهتر دارند ، استفاده کند.

محتوای حل مسئله مبتنی بر قبیله

هنگامی که واقعاً شروع به ایده پردازی می کنید ، محدودیتی برای آنچه می توانید ایجاد کنید وجود ندارد.
پست وبلاگ در مورد چیدمان گل آرایی
Poppy Floral ، یک استودیوی طراحی گل در بوستون ، مقالاتی را منتشر می کند که اطلاعاتی در مورد چیدمان آنها دارد. آیا عجیب به نظر می رسد که یک گلفروش به راهنمایی های خود بگوید چگونه می توانند ترتیب خود را تنظیم کنند؟ اینطور نیست این شرکت را به عنوان یک متحد مفید که بهترین راه را برای چیدمان دسته گل زیبا می داند ، قرار می دهد. بعلاوه ، بیشتر بازدیدکنندگان سایت خود نمی خواهند این کار را خودشان انجام دهند. به همین دلیل آنها به دنبال یک آتلیه طراحی هستند! اما این محتوا تخصص و سودمندی آنها را به فروش می رساند. یک حسابدار مالیاتی می تواند محتوایی در مورد نحوه شناخت بهترین نوع اظهارنامه مالیاتی برای شما ایجاد کند. باز هم ، این در حال حل یک مشکل خاص است. این چیزی نیست که آنها برای آن هزینه می گیرند ، اما این یک مورد کوچک است که مشتریان بالقوه برای کمک به آن نیاز دارند.

نحوه استفاده از محتوای مبتنی بر سرویس خود

هنگامی که محتوای خود را ایجاد کردید ، حداقل سه روش برای استفاده از آن وجود دارد.

1. آن را بفرستید

اگر یک لیست ایمیل موجود دارید ، آن را با راهنمای رایگان با لینک به ویدیو ، وبلاگ یا صفحه فرود برای مشترکان ارسال کنید. اگر آدرس پستی دارید ، کارت پستال ، پرواز یا نامه ایجاد کنید و پیشنهاد رایگان را از طریق پست الکترونیکی ارسال کنید. اگر با پیشنهاد ویژه فروش همراه باشد ، این ممکن است موثرتر باشد ، زیرا هزینه ارسال نامه مستقیم بیشتر است. محتوای رایگان را با یک سرویس پولی ترکیب کنید.

2. آن را جلو و مرکز خود قرار دهید

مطالب خود را دفن نکنید و یافتن بازدیدکنندگان سایت را با مشکل مواجه کنید. درعوض ، آن را در صفحه اصلی خود قرار دهید! شما می توانید یک بخش "آخرین ارسال ها" یا "اخبار" را در بالای پاورقی اضافه کنید ، یک فیلم "چگونه" را با شرح توضیح دهید ، یا یک ایمیل ضبط کنید که یک بارگیری رایگان کتاب الکترونیکی را ارائه می دهد.
خوراک وبلاگ در صفحه اصلی نمایش داده می شود

3. از تبلیغات پولی استفاده کنید

شما می توانید هزینه تبلیغات را در شبکه های اجتماعی ، Google ، وب سایت های منفرد یا حتی انتشارات چاپی پرداخت کنید. و به جای ارائه فروش ، مطالب خود را بفروشید. هدف این است که تولید سرنخ کنید و به افرادی که مشکلی برای حل آنها دارند کمک کند تا شما را پیدا کنند. آنها را در حلقه شما قرار می دهد. همه این نکات را عملی کنید ، آنها را در جای خاص خود اعمال کنید ، و منجر به جذب مشتری با کیفیت بالا و مشتریانی می شوید که از کمک شما قدردانی می کنند و در صورت آماده بودن برای خرید ، شغل مبتنی بر خدمات شما را انتخاب می کنند. منابع 1 ، 2 ، 3