افزونه نویسندگی وبلاگ وردپرس

افزونه نویسندگی وبلاگ وردپرس – معرفی افزونه کاربردی

فهرست مطالب

افزونه نویسندگی وبلاگ وردپرس -دعوت از نویسندگان مختلف مهمان برای آمدن و نوشتن در وبلاگ شما قطعاً هم برای نویسنده و هم برای مدیر مزیت دارد. چندین افزونه وردپرس وجود دارد که می تواند به شما در ارسال پست در وبلاگ کمک کند. آنها همچنین به شما امکان می دهند روند وبلاگ نویسی مهمان راحت تر و ساده تر شود. در این پست ، ما در مورد برخی از بهترین افزونه های وردپرس وبلاگ نویسی مهمان بحث کرده ایم که در اینجا شما به چیزی نیاز دارید که می تواند به شما در مدیریت پست های مهمان و کسب درآمد از وب کمک کند. نگاهی بیاندازید!

1.افزونه نویسندگی وبلاگ وردپرس Live Center – Live Blogging Solution

افزونه نویسندگی وبلاگ وردپرس Live Center – Live Blogging Solution Live Center - Live Blogging Solution برای کسانی که از دیدن تعداد زیادی ثبت نام هرزنامه در وبلاگ خود خسته شده اند و خواهان چیزی بهتر هستند ایده آل است. این افزونه به آنها امکان می دهد تا این مشکل را تا حد بسیار بیشتری حل کنند. به عبارت ساده تر ، یک موتور ساده ثبت نام ضد ربات است. چندین مزیت استفاده از Live Center - راه حل وبلاگ نویسی زنده وجود دارد. این وبلاگ شما را از افرادی که برای ثبت نام و ارسال های مختلف از برنامه های خودکار یا نرم افزار و غیره استفاده می کنند ، ذخیره می کند. Live Center - Live Blogging Solution دارای ویژگی های جالبی است از جمله اجازه دادن به شما برای اضافه کردن کپچای پیچیده یا حتی ساده برای هر آزمون ریاضی.

2.افزونه نویسندگی وبلاگ وردپرس WP ULike

افزونه نویسندگی وبلاگ وردپرس WP ULike WP ULike وقتی با افزونه Peter's Convention E-mail در ارتباط باشد کار می کند. همراه با این افزونه ، می توانید در ویرایش صفحات ، یادداشت هایی که برای خود ایجاد کرده اید نیز یادداشت اضافه کنید. WP ULike در شرایط مختلف مفید است. در صورتی که در حال مرور یک پست مهمان هستید و چیزی را در آنجا گم کرده اید ، می توانید یادداشت را به راحتی مقابل پست مهمان اضافه کنید. این یادداشت ها در طی همکاری با ایمیل ها برای شما ارسال می شود. در واقع به همین سادگی است!

3.افزونه وبلاگ نویسی وردپرس 24liveblog

افزونه وبلاگ نویسی وردپرس 24liveblog 24liveblog مزایای مختلفی نیز دارد. در اینجا می توانید پست های مهمان را در وبلاگ ویرایش ، منتشر کنید و به کمک فرم در وبلاگ وردپرس میزبانی کنید ، جایی که وبلاگ نویسان قادر به ایجاد هر نوع حساب در وبلاگ نیستند. اعلان های سفارشی مربوط به ارسال پست و تأیید می توانند به ارسال سایت در سایت از طریق ایمیل در مورد پلاگین وبلاگ نویسی مهمان کمک کنند. برخی از ویژگی های جالب عبارتند از: پست مهمان را بدون ثبت نام کاربر به راحتی دریافت کنید. کاربران وبلاگ ممکن است پست ها را همراه با فرم اضافه شده در صفحه وبلاگ اضافه کنند. بدون زحمت همه موارد ارسالی پست را ویرایش کرده و همچنین آنها را مدیریت کنید. اعلان های قابل تنظیم از ارسال پست از طریق ایمیل و همچنین وب سایت.

4.افزونه نویسندگی وبلاگ وردپرس Capacity Manager Plugin

افزونه نویسندگی وبلاگ وردپرس Capacity Manager Plugin افزونه Capacity Manager دارای سطح کاملا متفاوتی در مقایسه با سایر موارد است. در اینجا ، کاربران می توانند در وبلاگ خود مسئولیت ها و نقش هایی را ایجاد کنند ، مدیریت کنند. با این حال ، تعدادی از آنها امکان بارگذاری تصویر را به مرکز کمک کننده در اختیار شما قرار می دهند در حالی که بقیه این کار را نمی کنند. بنابراین ، نقش ها به گونه ای تنظیم شده اند که مدیریت مشارکت کنندگان آسان تر باشد. با استفاده از چنین افزونه ای می توانید از قابلیت های مختلفی برای مشترکان ، نویسندگان ، مدیران و همچنین ویراستاران استفاده کنید.

5.افزونه نویسندگی وبلاگ وردپرس User Submitted Posts

افزونه نویسندگی وبلاگ وردپرس User Submitted Posts پست های ارسال شده توسط کاربر می تواند برای افزونه وبلاگ نویسی مهمان استفاده شود که به شما امکان می دهد تمام ارسال های ارسالی توسط مهمان ها را مدیریت کنید. یکی از بزرگترین مزایای این امر این است که مهمانان می توانند به راحتی تصاویر ، پست ها و موارد چندرسانه ای را از قسمت جلوی وب سایت ارسال کنند. چند ویژگی جالب این پلاگین عبارتند از: دادن مجوز به مهمانان برای ارسال همه پست ها از هرجای وب سایت. همچنین مجاز به ارسال پست های مهمان ، برچسب ها ، دسته ، نویسنده ، تصاویر ، پست ها و همچنین آدرس اینترنتی است. هدایت کاربر برای رفتن به هر جایی که بخواهد ، پس از ارسال پست ، به صفحه برگردید. افزودن چند برچسب الگو برای نمایش پست های ارسالی کاربر و همچنین سفارشی سازی.

6.افزونه نویسندگی وبلاگ وردپرس LeadIn

افزونه نویسندگی وبلاگ وردپرس LeadInLeadIn اتفاقاً یک افزونه هوشمندانه است که می تواند برای جمع آوری اطلاعات درباره بازدیدکنندگان وارد وب سایت استفاده شود. در حالی که شما از قبل بازدیدکننده هایی را دارید که تنظیمات را پیگیری می کنند ، LeadIn نمای بسیار مفصلی به شما می دهد. همچنین کلیه سوابق و بازدیدکنندگان را ردیابی می کند. این ممکن است شامل صفحاتی باشد که در وب سایت خود بازدید کرده اید و فرمهایی را که انتخاب کرده اید انتخاب کنید

7.افزونه وبلاگ نویسی وردپرس Mail Chimp

افزونه وبلاگ نویسی وردپرس Mail Chimp MailChimp بیشتر در وردپرس استفاده می شود. این یکی با کمک کلید API با ایمیل های شما در پس زمینه ادغام می شود که می تواند به شما امکان تولید در حساب Mail Chimp را بدهد. در اینجا ، هرگز نگران منبع کد نخواهید بود. این افزونه همچنین از کلیه موارد فنی که به شما امکان می دهد تا از پس مشکلات بازاریابی برآیید و تمام مسائل مربوط به کدگذاری را فراموش کنید ، مراقبت خواهد کرد. نسخه رایگان به شما امکان می دهد فرم ایجاد کنید. با کمک نسخه PRO به شما کمک می کند تا مطابق میل خود تالارهای گفتمان بسازید و آنها را در صفحه های مختلف فرود قرار دهید.

8.افزونه وبلاگ نویسی وردپرس SumoMe

افزونه وبلاگ نویسی وردپرس SumoMe SumoMe جدیدترین ساخته است. می توانید با کمک یک افزونه آن را ادغام کنید. SumoMe یک پلتفرم کامل است که متشکل از سیستم عامل ها و ماژول های مختلفی است که برای کمک به بازدیدکنندگان مختلف در تبدیل سرنخ ها و درک چگونگی تعامل با وب سایت خود در طول مسیر طراحی شده اند. این ابزار در صورتی که به دنبال چیزی هستید که می خواهید برای افزایش تعامل با بازدید کنندگان مختلف برای ورود به وب سایت خود برای ارسال بهتر مهمان استفاده کنید ، این کاملاً کارآمد است. چند ماژول عالی همچنین شامل نقشه های حرارتی ، نوار هوشمند ، لیست ساز و تجزیه و تحلیل محتوا است.

نتیجه گیری

بنابراین نتیجه گیری بهترین پلاگین های وردپرس است که در مورد وبلاگ نویسی مهمان مفید می دانید. خواه می خواهید پست مهمان را بپذیرید یا به داشتن آنها در وبلاگ ها فکر می کنید ، با خواندن تمام ویژگی های ذکر شده در بالا آنها را در نظر بگیرید. امیدواریم مورد پسند شما واقع شود. همچنین فراموش نکنید که بیشتر آنها رایگان هستند و شما هرگز مجبور به پرداخت هزینه آنها نخواهید بود. اگر از خواندن مقاله ما لذت برده اید ، سریع انگشت شست را به ما بدهید و در صورت وجود سوال ، آنها را در پایین بیاورید. بانک مقالات وردپرس