نام کاربری وردپرس – روش های تغییر نام

فهرست مطالب

نام کاربری وردپرس را به سه روش می توانید تغییر دهید ، از آنجا که شاید در مرحله ای به مشکل برخوردید نگران نباشید راه حل های دیگری نیز وجود دارد.

روش 1: یک کاربر جدید ایجاد کنید و کاربر قدیمی را حذف کنید

ساده ترین راه برای تغییر نام کاربری وردپرس خود ایجاد یک کاربر جدید با نام کاربری مورد نظر خود و با نقش کاربر مدیر است . شما باید از آدرس ایمیل متفاوتی از آدرس ایمیل مورد استفاده در حساب قدیمی استفاده کنید. اکنون باید از سیستم خارج شوید و سپس با حساب کاربری جدیدی که ایجاد کرده اید وارد شوید. به قسمت Users بروید و روی پیوند Delete در زیر نام کاربری قدیمی خود کلیک کنید حذف کاربر در وردپرس وردپرس هنگام حذف کاربر قدیمی شما ، از شما می پرسد که می خواهید با محتوای وی چه کاری انجام دهید. مطمئن شوید که روی گزینه Attribute all content to کلیک کرده و کاربر جدیدی را که ایجاد کرده اید انتخاب کنید. برای حذف حساب کاربری قدیمی بر روی دکمه "تأیید حذف" یا Confirm Deletion کلیک کنید. تمام مطالب را به کاربر جدید نسبت دهید این همه آن چیزی است که شما با موفقیت نام کاربری وردپرس خود را تغییر داده اید. اگر می خواهید می توانید آدرس ایمیل کاربر جدید را تغییر دهید تا از آدرس ایمیل قدیمی مرتبط با نام کاربری قدیمی استفاده کنید.

روش 2: تغییر نام کاربری با استفاده از یک پلاگین

روش ساده دیگر برای تغییر نام کاربری وردپرس استفاده از افزونه است. اگر شما از آن دسته کاربران هستید که نمی خواهد برای هر چیز کوچکی افزونه نصب کند ، پس به شما اطمینان دهیم که پس از تغییر نام کاربری وردپرس ، می توانید با خیال راحت افزونه را حذف کنید. اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی افزونه Username Changer است. پس از فعال شدن ، به سادگی به صفحه Users » Username Changerبروید . تغییر نام کاربری در وردپرس با افزونه Username Changer نام کاربری را که می خواهید تغییر دهید انتخاب کنید و سپس نام کاربری جدید را وارد کنید. روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک کنید و کارتان تمام شد.

روش 3: با استفاده از phpMyAdmin نام کاربری وردپرس خود را تغییر دهید

این روش کمی پیچیده است زیرا نیاز به ایجاد تغییرات مستقیم در پایگاه داده وردپرس شما دارد. ما معمولاً به کاربران توصیه نمی کنیم که مستقیماً در پایگاه داده وردپرس خود تغییراتی ایجاد کنند. با این حال ، در برخی موارد ممکن است گزینه دیگری نداشته باشید. مانند مثال ، اگر نام کاربری و آدرس ایمیل وردپرس خود را فراموش کرده باشید ، دیگر نمی توانید به داشبورد مدیر برای تغییر نام کاربری دسترسی پیدا کنید. با استفاده از این روش می توانید نام کاربری خود را پیدا کنید و همچنین می توانید آن را تغییر دهید. اولین کاری که باید انجام دهید ورود به cPanel خود است. به بخش پایگاه داده بروید و بر روی phpMyAdmin کلیک کنید. phpMyAdmin از cPanel بعد باید پایگاه داده ای را انتخاب کنید که وبلاگ شما در آن میزبانی شده است. phpMyAdmin پایگاه داده را انتخاب کنید جداول پایگاه داده وردپرس خود را مشاهده خواهید کرد. به طور پیش فرض ، جداول پایگاه داده وردپرس از wp_ به عنوان پیشوند قبل از نام هر جدول استفاده می کنند. این احتمال وجود دارد که شما از پیشوند دیگری استفاده کرده باشید. روی میز wp_usersسمت چپ کلیک کنید . سپس روی نام کاربری که می خواهید ویرایش کنید ، روی ویرایش کلیک کنید. نام کاربری را از phpMyAdmin ویرایش کنید مقدار user_login را به هر آنچه می خواهید تغییر دهید. به عنوان مثال می توانید "admin" را به "bob" جایگزین کنید مقدار user_login را تغییر دهید Go را فشار دهید و شما انجام می شود. این همه ، امیدواریم این مقاله به شما کمک کند یاد بگیرید چگونه نام کاربری وردپرس خود را تغییر دهید.