عنوان ویژه در منوهای پیمایش وردپرس

فهرست مطالب

عنوان ویژه در منوهای پیمایش وردپرس ، ویژگی Title به شما امکان می دهد اطلاعات بیشتری در مورد یک پیوند ارائه دهید. هنگامی که نشانه گر موس از طریق پیوند حرکت می کند ، اغلب به عنوان متن راهنمای ابزار ظاهر می شود. در این مقاله ، ما به شما نحوه اضافه کردن ویژگی عنوان در منوهای ناوبری وردپرس را نشان خواهیم داد.

چرا از ویژگی Title در منوها استفاده می شود؟

ویژگی Title یک ویژگی HTML است که می تواند به هر عنصری اضافه شود ، اما معمولاً در پیوندها و تصاویر استفاده می شود. به شما امکان می دهد اطلاعات بیشتری در مورد پیوند یا تصویر ارائه دهید. ویژگی Title به عنوان یک راهنمای ابزار برای یک تصویر نمایش داده می شود به طور معمول مرورگرهای وب ویژگی عنوان را روی نشانه موس نمایش می دهند. این به کاربران اجازه می دهد قبل از کلیک بر روی لینک ، آنها را به کجا منتقل کنند. خوانندگان صفحه همچنین ممکن است ویژگی عنوان را بخوانند ، اما بسیاری از خوانندگان صفحه آن را نادیده می گیرند و فقط متن لنگر را می خوانند. برخی از متخصصان سئو معتقدند که این مفید نیست در حالی که برخی دیگر ادعا می کنند برای سئو مفید است زیرا به شما امکان می دهد زمینه بیشتری را فراهم کنید.

افزودن عنوان ویژه در منوهای پیمایش وردپرس

ابتدا باید به صفحه نمایش » فهرست ها  مراجعه کرده و بر روی برگه « گزینه های صفحه » در گوشه سمت چپ بالای صفحه کلیک کنید. منوهای پیمایش وردپرس با این کار منویی پایین می آید که باید روی کادر کنار گزینه Title Attribute کلیک کنید. پس از آن ، به سادگی پایین بروید و روی هر مورد از فهرست موجود در فهرست موجود کلیک کنید تا آن را گسترش دهید. اکنون قسمت ویژگی عنوان را مشاهده خواهید کرد. منوهای پیمایش وردپرس اکنون می توانید متنی را که می خواهید به برای عنوان استفاده کنید اضافه کنید و سپس آن را برای همه موارد منو در فهرست پیمایش خود تکرار کنید. فراموش نکنید که برای ذخیره تغییرات خود بر روی دکمه ذخیره منو کلیک کنید. اکنون می توانید به وب سایت خود مراجعه کرده و موس را به پیوندی در فهرست پیمایش ببرید. عنوان ویژه در منوهای پیمایش وردپرس مشاهده خواهید کرد. عنوان در راهنمای ابزار نمایش با افزودن نکات جالب در مورد جلوه موشواره می توانید ویژگی های عنوان را با jQuery حتی بیشتر ببرید. امیدواریم این مقاله به شما کمک کند یاد بگیرید چگونه می توانید عنوان ویژه در منوهای پیمایش وردپرس اضافه کنید.