نصب قالب وردپرس

فهرست مطالب

قالب وردپرس و نصب آن را در این راهنما و دستورالعمل های گام به گام  را در این باره  به اشتراک خواهیم گذاشت. هزاران قالب وردپرس در دسترس است (هم به صورت رایگان و هم به صورت پولی). به عنوان یک مبتدی ، ممکن است بخواهید چند مورد از آنها را در سایت خود امتحان کنید تا اینکه سایت مناسب را پیدا کنید. ما سه روش مختلف برای نصب قالب WordPress را بیان خواهیم کرد ، بنابراین شما می توانید روشی را که برای شما مناسب است انتخاب کنید.  

قبل از نصب قالب وردپرس

نصب قالب وردپرس آسان است اما به خاطر داشته باشید که اگر یک تم جدید را فعال کنید ، در این صورت نحوه عملکرد و عملکرد وب سایت شما تغییر خواهد کرد. اگر از طرح زمینه موجود استفاده می کنید ، ممکن است بخواهید قبل از تغییر دادن تم های وردپرس ، به چک لیست کارهایی که باید انجام دهید ، نگاه کنید . اگر در حال نصب یک قالب وردپرس در سایت جدید هستید ، خوب است که به آن بپردازید. نکته : لیست بهترین و محبوب ترین تم های وردپرس را مشاهده کنید .

یک تم را با استفاده از WordPress Admin Theme Search نصب کنید

اگر می خواهید یک قالب وردپرس رایگان از فهرست موضوعات WordPress.org نصب کنید ، ساده ترین راه با استفاده از قابلیت جستجوی تم داخلی است. اولین کاری که باید انجام دهید ورود به قسمت مدیریت وردپرس خود است. بعد به صفحه Appearance »Themes بروید و روی دکمه Add New کلیک کنید. طرح زمینه جدید را در قسمت مدیریت وردپرس اضافه کنید در صفحه بعد ، شما توانایی انتخاب از جمله: تم های ویژه وردپرس ، تم های محبوب وردپرس ، جدیدترین تم های وردپرس ، جستجوی موضوع خاص یا جستجوی تم های دارای ویژگی های خاص را خواهید داشت. نوار ابزار تم جدید اضافه کنید و جستجو کنید با کلیک بر روی دکمه "Feature Filter" به شما امکان مرتب سازی مضامین بر اساس ویژگی ها را می دهد. به عنوان مثال ، می توانید مضامین را بر اساس موضوع ، ویژگی های خاص و طرح مرتب کنید. نتایج طرح زمینه را براساس ویژگی فیلتر کنید بر اساس جستجوی خود ، لیستی از مضامین را مشاهده می کنید که با معیارهای شما مطابقت دارند. در مورد ما ، ما به دنبال موضوع محبوب Astra هستیم . هنگامی که موضوعی را که می خواهید نصب کنید مشاهده کردید ، به راحتی ماوس خود را بالای تصویر بیاورید. این دکمه نصب ، دکمه پیش نمایش و دکمه جزئیات را نشان می دهد. پیش بروید و بر روی دکمه نصب کلیک کنید. قالب وردپرس را نصب کنید اکنون وردپرس موضوع شما را نصب کرده و به همراه دکمه های 'فعال سازی' یا 'پیش نمایش زنده' پیام موفقیت را به شما نشان می دهد. طرح زمینه را فعال کنید بر روی دکمه فعال سازی کلیک کنید ، و با موفقیت تم وردپرس خود را نصب و فعال کردید. بسته به موضوع ، ممکن است گزینه های تنظیمات اضافی را اضافه کند که برای پیکربندی ممکن است لازم باشد. به عنوان مثال ، ممکن است موضوع شما از شما بخواهد پلاگین های توصیه شده را نصب کنید ، داده های نسخه ی نمایشی را بارگیری کنید یا تنظیمات بررسی را انجام دهید. برای شروع تنظیم موضوع می توانید دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید یا روی دکمه سفارشی سازی کلیک کنید. تم های سفارشی سازی

با استفاده از روش بارگذاری از مدیر وردپرس ، تم را نصب کنید

اولین روشی که ما به آن پرداختیم فقط به شما امکان می دهد تم های رایگان را که در فهرست قالب WordPress.org موجود است نصب کنید. اگر می خواهید یک تم برتر وردپرس را از شرکت هایی مانند StudioPress ، Elegant Themes ، Themify و غیره نصب کنید ، چه می کنید. یا اگر می خواهید یک تم سفارشی نصب کنید چه می کنید؟ خوب ، در این حالت ، شما باید تم را با استفاده از روش آپلود از مدیر وردپرس خود نصب کنید. با بارگیری فایل .zip از تم که از یک بازار یا یک فروشگاه تم خریداری کرده اید شروع کنید . بعد ، به صفحه Appearance »Themes در قسمت مدیریت وردپرس بروید و روی دکمه Add New در بالا کلیک کنید. دکمه طرح زمینه جدید را اضافه کنید با این کار به صفحه تم جدید اضافه می شوید که دارای تم های رایگان برجسته است. از آنجا که از قبل تم مورد نظر برای نصب را دارید ، ادامه دهید و بر روی دکمه "بارگذاری تم" در بالا کلیک کنید. دکمه بارگذاری طرح زمینه از شما خواسته می شود فایل فشرده ای را که قبلاً بارگیری کرده اید انتخاب کنید. پرونده را انتخاب کنید و روی Install Now کلیک کنید. طرح زمینه را بارگذاری و نصب کنید پس از نصب طرح زمینه ، پیام موفقیت همراه با پیوند برای فعال سازی و پیش نمایش موضوع را مشاهده خواهید کرد. تم نصب شده و آماده فعال شدن بر روی پیوند "فعال سازی" کلیک کنید ، و شما با موفقیت تم وردپرس خود را نصب و فعال کردید. بسته به موضوع ، ممکن است گزینه های تنظیمات دیگری را اضافه کند که ممکن است لازم باشد آنها را از طریق تنظیم کننده قالب یا از طریق یک پانل گزینه های جداگانه پیکربندی کنید. توجه: قابلیت بارگذاری تم فقط برای کاربران WordPress.org که خود میزبان هستند در دسترس است. اگر از WordPress.com استفاده می کنید ، پس این گزینه را نمی بینید زیرا شما را محدود می کند . برای استفاده از ویژگی بارگیری تم سفارشی ، باید از WordPress.org خود میزبان استفاده کنید.

نصب قالب وردپرس با استفاده از FTP

اگر احساس ماجراجویی می کنید و می خواهید مهارت های خود را به سطح بالاتری برسانید ، پس می توانید با نصب تم های وردپرس با استفاده از FTP آشنا شوید. به یاد داشته باشید ، این برای مبتدیان واقعی نیست زیرا کمی پیشرفته تر است. ابتدا باید فایل zip را در رایانه خود بارگیری کنید. پس از آن ، باید فایل را از حالت فشرده خارج کنید. با این کار پوشه جدیدی با نام طرح زمینه در رایانه ایجاد می شود. ما موضوع محبوب برتر Divi را بارگیری کردیم . فایل های تم استخراج شده اکنون که فایل های تم را در اختیار دارید ، آماده بارگیری آنها در وب سایت خود هستید. پس از اتصال ، باید به پوشه / wp-content / themes / بروید. در داخل ، پوشه هایی را برای تمام موضوعات موجود در وب سایت خود مشاهده خواهید کرد. پرونده های تم را از طریق FTP بارگذاری کنید پوشه تم باز نشده خود را از رایانه خود انتخاب کنید و سپس آن را در وب سایت خود بارگذاری کنید. پس از بارگذاری طرح زمینه ، باید به قسمت سرپرست خود بروید و روی Appearance » Themes کلیک کنید . باید موضوعی را که بارگذاری کرده اید در آنجا لیست شده مشاهده کنید. به سادگی ماوس خود را بالای آن موضوع بیاورید و روی دکمه فعال سازی کلیک کنید. طرح زمینه بارگذاری شده را فعال کنید   امیدواریم که این راهنمای گام به گام به شما کمک کند یک قالب وردپرس را در سایت خود نصب کنید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما در مورد نحوه کسب درآمد آنلاین از وب سایت جدید وردپرس خود را ببینید و همچنین باید دارای بهترین پلاگین های وردپرس باشد.