وبلاگ وردپرس , 10 صفحه مهم که باید داشته باشید (2021)

فهرست مطالب

وبلاگ وردپرس راه اندازی کرده اید ، ممکن است از خود بپرسید مهمترین صفحاتی که باید در وبلاگ خود داشته باشید کدامند؟ صفحات به شما امکان می دهد اطلاعات مفیدی در مورد وبلاگ خود بدون تأثیر بر برنامه منظم ارسال وبلاگ خود اضافه کنید. در این مقاله ، ما مهمترین صفحاتی را که هر وبلاگ وردپرس باید داشته باشد ، به اشتراک خواهیم گذاشت.

چرا صفحات را به وبلاگ وردپرس خود اضافه کنید

وردپرس دارای دو نوع محتوای پیش فرض به نام پست و صفحه است. در حالی که پست ها برای نوشتن مقالات وبلاگ وردپرس استفاده می شوند ، صفحات برای ایجاد محتوایی استفاده می شوند که بخشی از برنامه منظم ارسال وبلاگ شما نیست. صفحات معمولاً برای افزودن محتوای ساکن مورد استفاده قرار می گیرند که قرار نیست زیاد تغییر کند. به عنوان مثال ، یک صفحه درباره ما. جدا نگه داشتن این مطالب از پست های وبلاگ ، به کاربران کمک می کند تا به راحتی آن را کشف کنند. همچنین می توانید صفحات خود را به راحتی مدیریت کنید ، آنها را مرتب کنید ، به فهرستهای ناوبری خود اضافه کنید و حتی از صفحه سازان برای ایجاد طرح بندی های سفارشی برای هر صفحه استفاده کنید. با این اوصاف ، بیایید نگاهی به برخی از ایده های صفحه وبلاگ بیندازیم که می توانید در وبلاگ وردپرس خود استفاده کنید.

1. درباره صفحه

این صفحه تقریباً برای همه وب سایت های موجود در اینترنت است. بسته به اینکه یک وبلاگ تجاری یا یک وبلاگ شخصی تک نویسنده دارید ، می توانید نام این صفحه را "درباره ما" یا "درباره من" بگذارید. می توانید با استفاده از این صفحه در مورد افراد پشت وب سایت ، اهداف ، مأموریت ، ارزش ها و آنچه که کاربران انتظار دارند در وبلاگ شما پیدا کنند به کاربران بگویید. صفحه About هنگام شناختن افراد واقعی در پشت صحنه ، به ایجاد اعتماد در بین مخاطبان کمک می کند. همچنین می توانید از این فرصت برای نمایش محبوب ترین مطالب خود استفاده کنید .  

2. صفحه تماس بگیرید

خوانندگان وبلاگ ، تبلیغ کنندگان و شرکای تجاری بالقوه شما باید اطلاعات تماس شما را پیدا کنند. یک صفحه تماس به کاربران اجازه می دهد تا به سرعت و به راحتی برای شما پیام ارسال کنند یا بیاموزند چگونه با شما ارتباط برقرار کنند بدون اینکه در وبلاگ خود نظر عمومی بگذارند. شما نیاز به اضافه کردن یک فرم تماس به آن را آسان برای کاربران برای تماس با شما. با این وجود ، می توانید آدرس ایمیل ، نقشه موقعیت مکانی و نمایه های شبکه های اجتماعی خود را نیز اضافه کنید تا راه های بیشتری برای برقراری ارتباط با شما ارائه دهد.

3. صفحه سلب مسئولیت

اگر از طریق وبلاگ وردپرس خود به صورت آنلاین درآمد کسب می کنید ، باید صفحه رد مسئولیت را اضافه کنید. اینجا جایی است که می توانید به کاربران در مورد نحوه کسب درآمد از وبلاگ خود اطلاع دهید. به عنوان مثال ، اگر تبلیغات بنری را نمایش می دهید یا محصولات وابسته را تبلیغ می کنید ، می توانید به کاربران اطلاع دهید که به این ترتیب از محتوای شما کسب درآمد می شود.

4. صفحه سیاست حفظ حریم خصوصی

صفحه سیاست حفظ حریم خصوصی اساساً کاربران را در مورد داده هایی که در وب سایت خود جمع می کنید و همچنین نحوه استفاده شما و سایر اشخاص ثالث از این داده ها مطلع می کند. حتی اگر داده های کاربر را جمع آوری نمی کنید ، ابزارهای شخص ثالث در وب سایت شما مانند Google Analytics هنوز هم می توانند کوکی ها را تنظیم کنند. اگر از Google AdSense استفاده می کنید ، لازم است صفحه سیاست حفظ حریم خصوصی را به وب سایت خود اضافه کنید. شما می توانید بسیاری از الگوها و مولدهای سیاست حفظ حریم خصوصی را به صورت آنلاین پیدا کنید.

5. صفحه شرایط خدمات

اگر یک فروشگاه آنلاین راه اندازی می کنید یا در وبلاگ خود خدمات ارائه می دهید ، پس به صفحه شرایط خدمات نیاز دارید. این یک سند حقوقی است بنابراین دریافت کمک حقوقی حرفه ای بسیار توصیه می شود. همچنین الگوهای آنلاین وجود دارد که می توانید استفاده کنید ، اما این کار را با مسئولیت خود انجام دهید. به شما امکان می دهد در صورت سو mis استفاده از اطلاعات و خدمات ارائه شده در وب سایت خود ، مسئولیت خود را محدود کنید. همچنین می تواند برای آگاهی دادن به کاربران درمورد مسئولیت آنها درمورد حق چاپ و علامت تجاری و نحوه استفاده آنها از وب سایت ، محصول یا خدمات شما مورد استفاده قرار گیرد.

6. صفحه محصولات / خدمات

اگر از یک پلت فرم تجارت الکترونیکی مانند WooCommerce برای فروش محصولات استفاده می کنید ، به طور خودکار یک صفحه فروشگاه ایجاد می کند که می توانید فقط به منوهای ناوبری خود اضافه کنید. از طرف دیگر ، اگر بدون استفاده از افزونه تجارت الکترونیکی در حال فروش محصولات یا ارائه خدمات هستید ، به صفحه محصول یا خدمات برای آنها نیاز خواهید داشت. همچنین می توانید یک صفحه والدین ایجاد کنید تا تمام محصولات و صفحات فرزند خود را برای محصولات جداگانه با جزئیات بیشتر لیست کند.

7. صفحه 404 سفارشی

وردپرس وقتی نتواند محتوای خاصی را پیدا کند ، به طور خودکار صفحه خطای 404 را نمایش می دهد . به طور معمول ، صفحه 404 بسیار ساده است و بسیار مفید نیست.   می توانید آن صفحه ساده را با یک صفحه خطای 404 سفارشی جایگزین کنید و به کاربران خود فرصت بیشتری برای کشف محتوا و ادامه مرور دهید. برای دستورالعمل های دقیق ، به مقاله ما در مورد نحوه بهبود الگوی صفحه 404 در وردپرس مراجعه کنید .

404 Not found8. صفحه بایگانی

وردپرس به طور خودکار بایگانی مبتنی بر تاریخ ، دسته و برچسب ایجاد می کند. با این حال ، اطلاعات هنوز در صفحات مختلف پراکنده است و ممکن است به کاربران شما اجازه ندهد از پر ارزش ترین محتوای شما چشم انداز کنند. این صفحه ای است که یک صفحه بایگانی سفارشی وارد می شود. این یک صفحه ساده است که می توانید از آن برای نمایش پست های محبوب ، بایگانی های جمع و جور ، دسته های برتر ، برچسب ها و موارد دیگر استفاده کنید.

9. صفحه تبلیغات

بسیاری از وبلاگ ها صرفاً به تبلیغات برای کسب درآمد از محتوای خود اعتماد می کنند. ساده ترین راه برای این کار ثبت نام در Google AdSense است . با این وجود می توانید تبلیغات تبلیغاتی را مستقیماً به تبلیغ کنندگان بفروشید. برای انجام این کار ، شما باید یک صفحه "تبلیغات" با اطلاعاتی درباره مکانهای تبلیغاتی موجود ، میانگین بازدیدهای صفحه ماهانه و اطلاعات جمعیتی مخاطبان خود ایجاد کنید. فراموش نکنید که در پایان فرم تماس اضافه کنید تا تبلیغ کنندگان بتوانند سریع با شما تماس بگیرند. برای نمایش و مدیریت تبلیغات در وب سایت خود به یک پلاگین مدیریت تبلیغات وردپرس نیاز دارید . ما توصیه می کنیم از AdSanity استفاده کنید زیرا به شما امکان می دهد تبلیغات را به صورت خود میزبان یا تبلیغات شخص ثالث مانند Google AdSense مدیریت کنید.

10. برای ما صفحه بنویسید

اگر یک وبلاگ چند نویسنده وردپرس دارید و به دنبال نویسندگان بیشتری هستید ، به صفحه نوشتن برای ما نیاز دارید. این صفحه به راحتی به کاربرانی که به دنبال برنامه های وبلاگ نویسی هستند اجازه می دهد تا فرصت نوشتن در وب سایت شما را کشف کنند. می توانید با استفاده از این صفحه به کاربران بگویید که وبلاگ شما در مورد چیست و به دنبال چه نوع محتوایی هستید. از همه مهمتر ، به آنها بگویید که چگونه از نوشتن در وبلاگ شما سود خواهند برد. فراموش نکنید که یک فرم تماس برای کاربران اضافه کنید تا سریعاً برای شما پیام ارسال کنند. امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا در مورد صفحات مهمی که باید در وبلاگ وردپرس خود داشته باشید ، اطلاعات کسب کنید. همچنین ممکن است .