ورود به سیستم وردپرس – محدود کردن تلاشهای ورود

فهرست مطالب

ورود به سیستم وردپرس ، یکی از موارد امنیت وردپرس است ، وردپرس به کاربران اجازه می دهد تا رمزهای ورود به تعداد دلخواه خود را وارد کنند. ممکن است هکرها با استفاده از اسکریپت هایی که وارد ترکیبات مختلف می شوند تا زمانی که وب سایت شما ترک بخورد ، از این سو استفاده کنند.

چرا شما باید تلاشهای ورود به سیستم را در وردپرس محدود کنید؟

به طور پیش فرض ، برای جلوگیری از این امر می توانید تعداد ورود به سیستم ناموفق را برای هر کاربر محدود کنید. به عنوان مثال ، می توانید پس از 5 تلاش ناموفق ، بگویید کاربر را به طور موقت قفل کنید. اگر کسی بیش از 5 بار تلاش ناموفق داشته باشد ، سایت شما براساس تنظیمات شما IP وی را برای مدت زمان موقت مسدود می کند. می توانید آن را 5 دقیقه ، 15 دقیقه ، 24 ساعت و حتی بیشتر کنید. برای تلاشهای زیاد ورود به سیستم قفل شده است

چگونه می توان تلاش های ورود به سیستم را در وردپرس محدود کرد؟

اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی افزونه Login LockDown است. پس از فعال سازی ، برای پیکربندی تنظیمات افزونه باید به صفحه Settings »Login LockDown بروید . وارد تنظیمات LockDown شوید ابتدا باید مشخص کنید که چه تعداد تلاش برای ورود می تواند انجام شود. پس از آن انتخاب کنید که اگر کاربر بیش از تلاش های ناموفق باشد ، چه مدت قادر به تلاش مجدد نخواهد بود. همچنین می توانید دوره قفل شدن را برای بلوک های محدوده IP تعریف کنید. مقدار پیش فرض 60 دقیقه است ، در صورت نیاز می توانید آن را تنظیم کنید. این افزونه به کاربران امکان می دهد نام های کاربری نامعتبر مختلف را امتحان کنند. برای متوقف کردن این گزینه روی yes under Lockout invalid username کلیک کنید. به طور پیش فرض ، وردپرس به کاربران این امکان را می دهد تا بدانند که آیا نام کاربری نامعتبر یا رمز ورود نامعتبر را در ورود ناموفق وارد کرده اند. با کلیک بر روی گزینه Yes under mask login names می توانید این مورد را مخفی کنید. فراموش نکنید که برای ذخیره تغییرات خود ، روی دکمه تنظیمات بروزرسانی کلیک کنید.

نکته حرفه ای

اولین لایه محافظت از سایت های وردپرسی شما رمزهای عبور شما هستند. شما همیشه باید از رمزهای عبور قوی در سایت وردپرس خود استفاده کنید. هیچ وب سایتی 100٪ ایمن نیست زیرا هکرها همیشه راه های جدیدی برای دور زدن سیستم پیدا می کنند. به همین دلیل بسیار مهم است که همیشه از سایت وردپرس خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. در اینجا لیستی از بهترین افزونه های بکاپ گیری از وردپرس وجود دارد . اگر وب سایت شما یک تجارت است ، اکیداً توصیه می کنیم فایروالی اضافه کنید که از حملات بی رحمانه و موارد دیگر مراقبت کند. ما از Sucuri استفاده می کنیم که ایمنی ما را تضمین می کند و اگر اتفاقی برای سایت ما بیفتد ، تیم آنها مسئول رفع آن بدون هزینه اضافی است. امیدواریم این مقاله برای شما مفید باشد و با موفقیت محدودیت تلاش برای ورود به سایت وردپرس خود را اضافه کرده اید.