ویرایشگر گوتنبرگ وردپرس , معرفی 17 افزونه

فهرست مطالب

ویرایشگر گوتنبرگ از بلوک های ویرایشگر هستند که برای ایجاد طرح بندی مطالب در ویرایشگر بلوک وردپرس با نام گوتنبرگ استفاده می شوند. ویرایشگر گوتنبرگ که در وردپرس 5.0 معرفی شده است ، یک ویرایشگر کاملاً مبتنی بر بلوک است که در آن هر محتوا یک بلوک قابل کشیدن است. به طور پیش فرض ، وردپرس مجموعه ای از بلوک های محتوای اساسی مانند پاراگراف ، تصویر ، دکمه ، لیست و موارد دیگر را ارائه می دهد. برخی از افزونه های برتر وردپرس بلوک های خاص خود را اضافه می کنند تا بتوانید ویژگی های آنها را برای شما آسان تر کند. با این حال اکنون مجموعه کاملی از افزونه ها برای ارائه بلوک های محتوای سفارشی برای گوتنبرگ اختصاص داده شده است. در این مقاله ، ما بهترین پلاگین های ویرایشگر گوتنبرگ را برای سایت های وردپرسی به اشتراک خواهیم گذاشت.  

ویرایشگر بلوک وردپرس چیست؟

ویرایشگر بلوک وردپرس ویرایشگر محتوای پیش فرض است که همراه وردپرس ارائه می شود. به شما امکان می دهد پست ها و صفحات خود را با استفاده از یک سیستم بلوک ایجاد کنید. برای یک پست وبلاگ معمولی ، تعداد زیادی وبلاگ پاراگراف ، برخی از عنوان های وبلاگ برای عنوان های فرعی و برخی بلوک های تصویر خواهید داشت. نمونه ای از صفحه وردپرس در ویرایشگر بلوک (ویرایشگر گوتنبرگ)

چرا از ویرایشگر بلوک در وردپرس استفاده کنید؟

اگر سالها سایتهای وردپرسی ایجاد کرده اید ، احتمالاً ویرایشگر بلوک را با تغییر بزرگی نسبت به ویرایشگر کلاسیک مواجه خواهید کرد. برخی از کاربران انتخاب کرده اند که ویرایشگر بلوک را غیرفعال کرده و ویرایشگر کلاسیک را نگه دارند . با این حال ، ما توصیه می کنیم از ویرایشگر بلوک استفاده کنید. این ویژگی های مفید بسیاری را ارائه می دهد و با هر بروزرسانی کاربر پسندتر می شود. ویرایشگر بلوک به شما امکان می دهد عناصری را به پست ها و صفحات خود اضافه کنید که در ویرایشگر کلاسیک امکان پذیر نیست. به عنوان مثال ، می توانید یک بخش سوالات متداول به پست خود اضافه کنید یا یک دکمه تماس برای عمل اضافه کنید .

7 مفیدترین بلاک های پیش فرض وردپرس که در زمان صرفه جویی می کنند

ویرایشگر گوتنبرگ از قبل شامل بلوک های داخلی برای انواع عناصر محتوا است. این بلوک ها به راحتی می توانند عناصر مشترک مانند دکمه ها ، تصاویر روی جلد ، جداول و موارد دیگر را اضافه کنند. در نسخه های قدیمی وردپرس ، برای افزودن این عناصر مشترک وب ، مجبور بودید افزونه ها را نصب کنید. در اینجا چند بلوک پیش فرض ویرایشگر گوتنبرگ وردپرس بسیار مفید آورده شده است که می توانید بلافاصله از آنها استفاده کنید. 1. دکمه بلوک : به شما امکان می دهد دکمه های اقدام به عمل را در صفحات و مقالات وردپرس خود اضافه کنید. 2. Media & Text Block : به شما امکان می دهد تصویر و متن را در کنار هم اضافه کنید. انجام این کار با Classic Editor قدیمی یک کار گیج کننده برای مبتدیان بود. 3. Cover Block : به شما امکان می دهد تصاویر جلدی خیره کننده را در پست ها و صفحات خود اضافه کنید. به راهنمای ما در مورد تفاوت بین تصاویر روی جلد و تصاویر برجسته مراجعه کنید . 4. جدول بلوک : شما را قادر می سازد تا جداول اساسی را در پست ها و صفحات وردپرس ایجاد کنید . برای جداول پیشرفته با ویژگی های جستجو ، مرتب سازی و ترتیب ، ما همچنان پلاگین TablePress رایگان را پیشنهاد می کنیم . 5. Embed Blocks : ویرایشگر گوتنبرگ همچنین شامل بسیاری از بلوک های تعبیه شده برای وب سایت های محبوب است. می توانید از آنها برای جاسازی آسان توییت ها ، فیلم های YouTube و موارد دیگر استفاده کنید. 6. Block Columns : به شما امکان می دهد به راحتی طرح های چند ستونی را برای پست ها و صفحات وبلاگ خود ایجاد کنید. 7. بلوک کد کوتاه : به شما امکان می دهد کد کوتاه را در پست ها و صفحات وردپرس خود به راحتی اضافه کنید. این بدان معنی است که ویرایشگر گوتنبرگ با افزونه هایی که کد کوتاه ارائه می دهند کاملا سازگار است. علاوه بر این ، بسیاری از بلوک های دیگر نیز وجود دارد که می توانید بدون استفاده از افزونه آنها را کاوش کرده و امتحان کنید. با این اوصاف ، بیایید نگاهی به برخی از بهترین بلوک های وردپرس ارائه شده توسط افزونه های وردپرس بیندازیم. این افزونه ها به سادگی بلوک های جدیدی را اضافه می کنند و به شما امکان می دهند عملکرد ویرایشگر پیش فرض وردپرس را افزایش دهید.

بهترین افزونه های بلوک های گوتنبرگ برای سایت وردپرس شما

دو نوع افزونه بلوک وردپرس در بازار موجود است. ما هر دو آنها را پوشش خواهیم داد:
 1. پلاگین های تک منظوره
 2. کتابخانه های بلوک ویرایشگر گوتنبرگ
افزونه های تک منظوره عمدتا افزونه های محبوب وردپرس هستند. بسیاری از آنها مدت هاست که در بازار هستند. آنها در یک ویژگی خاص تخصص دارند و معمولاً یک بلوک قدرتمند برای افزودن محتوا در وردپرس ارائه می دهند. به عنوان مثال ، WPForms یک پلاگین محبوب فرم وردپرس برای ایجاد فرم های قدرتمند در وردپرس است. این یک بلوک وردپرس را برای اضافه کردن فرم های تماس ، نظرسنجی ها ، فرم های سفارش و غیره در پست ها و صفحات شما ارائه می دهد. WPForms Block for WordPress Editor از طرف دیگر ، پلاگین های جمع آوری بلوک وجود دارد که عناصر مختلف محتوای مختلف را در یک پلاگین ترکیب می کند. به عنوان مثال ، Genesis Pro 16 بلوک حق بیمه اضافی به شما می دهد. این موارد شامل بلوک جدول قیمت گذاری ، بلوک گواهی ، بلوک جعبه نمایه و موارد دیگر است. افزونه های تک منظوره در مقابل پلاگین های Block Library اکنون که از گزینه ها مطلع شدید ، ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که آیا یکی بهتر از دیگری است؟ در اینجا چند نکته مهم برای بررسی وجود دارد. افزونه های تک منظوره فقط یک ویژگی اضافه می کنند ، اما آنها جامع ترین مجموعه گزینه ها و ادغام ها را ارائه می دهند. آنها اغلب بهترین راه حل برای کاری هستند که شما می خواهید انجام دهید. افزونه های کتابخانه بلوک شامل مجموعه ای از بلوک های مختلف برای اهداف مختلف است. با این حال ، این بلوک ها به اندازه بلوک های تک ویژگی تنظیم دقیق نیستند. در حالی که آنها بلوک های زیادی را ارائه می دهند ، اما ممکن است به همان اندازه قدرتمند نباشند. یکی دیگر از معایب استفاده از مجموعه های بلوک این است که آنها می توانند درهم ریختگی های غیرضروری را به لیست بلوک های شما اضافه کنند. با این اوصاف ، بیایید نگاهی به بهترین افزونه های ویرایشگر گوتنبرگ وردپرس بیندازیم.

1. WPForms - بهترین بلوک گوتنبرگ برای فرم های وردپرس

WPForms کاربر پسندترین افزونه فرم وردپرس در بازار است. به شما امکان می دهد به راحتی فرم های تماس ساده و همچنین فرم های قدرتمندتری مانند نظرسنجی های تعاملی ، نظرسنجی ها ، فرم های سفارش و غیره را در سایت وردپرس خود ایجاد کنید. WPForms بلوکی برای افزودن فرم های وردپرس در پست ها و صفحات شما ارائه می دهد. WPForms در ویرایشگر جدید گوتنبرگ مسدود می شود با WPForms می توانید انواع مختلفی از فرم ها را ایجاد کنید ، از جمله فرم های نظرسنجی ، فرم های تماس ، فرم های ثبت نام از طریق ایمیل ، فرم های ورود به سیستم و موارد دیگر. همچنین ، به راحتی می توانید فرم های خود را با ابزارهای بازاریابی ایمیل ، پلاگین های تجارت الکترونیکی و نرم افزار CRM ادغام کنید .

2. Smash Balloon - بلوک های خوراک اجتماعی برای همه شبکه ها

Smash Balloon بهترین افزونه فیدهای اجتماعی برای وردپرس است. افزودن پست های رسانه های اجتماعی به سایت شما فوق العاده آسان است. به عنوان مثال ، می توانید از آن برای ایجاد یک فید عکس عکس سفارشی اینستاگرام استفاده کنید . Smash Balloon به شما بلوکی برای افزودن هر فید در شبکه های اجتماعی می دهد. به عنوان مثال ، می توانید بلاک فیس بوک را به یک پست یا صفحه بکشید و رها کنید تا فید فیس بوک خود را در آنجا اضافه کنید. نیازی به وارد کردن هیچ کد کوتاه نیست. بلوک های مختلف موجود در پلاگین های مختلف تغذیه اجتماعی Smash Balloon می توانید از هر یک از افزونه های Smash Balloon به صورت جداگانه استفاده کنید. آنها فیس بوک ، اینستاگرام ، توییتر و یوتیوب را پوشش می دهند. هر افزونه 100٪ پاسخگوی موبایل است و کاملاً زیبا به نظر می رسد. به طور خودکار با قلم ها و سبک های قالب وردپرس شما مطابقت دارد.

3. OptinMonster

OptinMonster بهترین ابزار تولید سرب برای وردپرس است. می توانید از آن برای ایجاد انواع مختلف مبارزات ، از جمله پنجره های بازشو ، نمایش اسلایدها ، چرخش برای برنده شدن کوپن چرخ ها ، جعبه های سبک و مبارزات درون خطی استفاده کنید. کمپین های درون خطی را می توان فقط با چند کلیک با استفاده از بلوک ویژه OptinMonster به پست ها و صفحات شما اضافه کرد. با استفاده از بلوک OptinMonster یک کمپین OptinMonster به صفحه خود اضافه کنید برای جاسازی سریع و آسان فرم ثبت نام ایمیل جذاب در صفحه خود می توانید از کمپین های درون خطی استفاده کنید. حتی می توانید از ویژگی قفل کردن محتوای OptinMonster برای قفل کردن محتوای زیر کمپین داخلی استفاده کنید.

4. بلوک های Genesis

Genesis Blocks یک افزونه رایگان گوتنبرگ با مجموعه ای از بلوک های سفارشی وردپرس است. این شامل 14 بلوک مفید گوتنبرگ ، 4 صفحه آرایی از پیش ساخته شده و 8 بخش صفحه از پیش ساخته شده است. پلاگین Genesis Blocks برای وردپرس این کتابخانه دارای بهترین بلوک های وردپرس است که شما ممکن است نیاز داشته باشید.
 • Block Advanced Columns - طرح بندی های زیبا و چند ستونی ایجاد کنید.
 • بلوک نمایه نویسنده - به راحتی یک کادر نمایه نویسنده به پست ها یا صفحات اضافه کنید.
 • بلوک قیمت گذاری - جداول قیمت گذاری زیبایی در وردپرس ایجاد کنید.
 • Block Icons Block - دکمه های اشتراک اجتماعی را به پست ها و صفحات خود اضافه کنید.
 • بلوک توصیف - برای کمک به فروش بیشتر ، توصیفات مشتری را در آن بگنجانید.
Genesis Blocks همچنین یک نسخه حرفه ای دارد ، Genesis Pro . این به شما بلوک های جدید ، به علاوه 26 طرح از قبل ساخته شده در تمام صفحه ، 56 بخش از پیش ساخته شده و موارد دیگر را می دهد. اگر می خواهید یک وب سایت زیبا و موثر به سرعت ایجاد کنید ، یک راه حل عالی است. Genesis Blocks متعلق به WP Engine ، یکی از پیشروترین شرکت های میزبان وردپرس است که مدیریت می شود. آنها تم های برتر StudioPress را ارائه می دهند که به طور یکپارچه با پلاگین Genesis Blocks ادغام می شوند. اشتراک Genesis Pro همچنین به شما امکان دسترسی به تمام تم های برتر StudioPress را می دهد.

5. دکمه تماس WP

وردپرس برای تماس با دکمه کلیک کنید دکمه تماس WP یک افزونه بلوک تک منظوره است که به شما کمک می کند تا به راحتی دکمه کلیک برای تماس را در سایت وردپرس خود اضافه کنید. جدا از افزودن شماره تلفن های قابل کلیک به صفحه مخاطبتان ، دکمه تماس WP همچنین دارای یک دکمه تماس شناور هوشمند است. با این کار می توانید برای کاربران موبایل ، یک دکمه کلیک برای تماس بسیار قابل مشاهده را در تمام صفحات وب سایت خود اضافه کنید. این به شما کمک می کند تماس تلفنی بیشتری داشته باشید و فروش بیشتری را برای تجارت خود ببندید. همچنین با هر سرویس تلفنی حرفه ای تجاری که ممکن است استفاده کنید کار می کند. دکمه های تلفن هوشمند دکمه تماس WP دارای ردیابی کلیک داخلی با Google Analytics هستند ، بنابراین شما به راحتی می توانید ببینید که کدام صفحات در سایت شما بهترین عملکرد را دارند. بلوک دکمه تلفن با گزینه های شخصی سازی زیادی همراه است ، بنابراین می توانید دکمه تماس را به راحتی متناسب با طراحی وب سایت خود تنظیم کنید.

6. Ultimate Addons برای گوتنبرگ

Ultimate Addons for Gutenberg پرکاربردترین افزونه کتابخانه بلوک های ویرایشگر گوتنبرگ است. این افزونه توسط افرادی که در پس زمینه محبوب Astra هستند ایجاد شده و به طور فعال در بیش از 100000 وب سایت نصب می شود. Ultimate Addons در ویرایشگر بلوک بلوک می کند این شامل بیش از 15 بلوک ویرایشگر گوتنبرگ ، از جمله موارد زیر است:
 • Block Box Block - جعبه اطلاعاتی با تصویر ، عنوان و توضیحات اضافه کنید.
 • چند دکمه بلوک - به شما امکان می دهد چندین دکمه را در یک بلوک اضافه کنید.
 • Team Block - به شما امکان می دهد یک بخش تیمی با عکس ایجاد کنید.
 • Block List Block - به شما امکان می دهد یک لیست قیمت مانند منوی رستوران به راحتی ایجاد کنید.
 • بلوک توصیف - برای افزودن توصیفات در وب سایت خود مفید است.
یک مزیت استفاده از این پلاگین این است که با پشتیبانی داخلی Astra Theme و همه سایت های مبتدی آنها همراه است. این بدان معنی است که شما می توانید یک سایت مبتدی وارد کرده و از ویرایشگر بلوک برای ایجاد طرح بندی های زیبا استفاده کنید.

7. گالری Envira

Envira Gallery قدرتمندترین افزونه گالری وردپرس موجود است. به شما امکان می دهد به راحتی گالری های تصویر و فیلم را در وب سایت خود ایجاد کنید. بلوک پیش فرض گالری در وردپرس کاملاً اساسی است و به شما اجازه نمی دهد گالری های تصویر مشابه را در خارج از ویرایشگر به اشتراک بگذارید. گالری Envira به شما امکان می دهد گالری های خود را جدا نگه دارید و آنها را به هر پست یا صفحه اضافه کنید. این افزونه کاملاً با ویرایشگر گوتنبرگ سازگار است و دارای یک بلوک بومی برای جاسازی فوری گالری ها است. بلوک گالری Envira در ویرایشگر بلوک نمایش داده می شود گالری Envira شامل ویژگی های پیشرفته ای مانند حفاظت از علامت علامت گذاری و محافظت از تصویر است. همچنین با WooCommerce یکپارچه است و به شما امکان می دهد عکس های خود را بفروشید.

8. بلوک های Kadence

Kadence Blocks یکی دیگر از افزونه های بزرگ جمع آوری بلوک وردپرس است. با برخی از بلوک های معمول استفاده می شود و به شما کمک می کند تا عملکرد بیشتری را به ویرایشگر محتوای خود اضافه کنید. بلوک های Kadence در ویرایشگر بلوک وردپرس نشان داده شده است این افزونه در دو نسخه رایگان و نسخه برتر در دسترس است. نسخه رایگان دارای 10 بلوک سفارشی است که شامل موارد زیر است:
 • Row Layout Block - بلوک های محتوا را در یک یا چند ستون پشت سر هم قرار دهید.
 • Tabs Block - به شما امکان می دهد زبانه های افقی یا عمودی ایجاد کرده و آنها را شخصی سازی کنید.
 • آکاردئون بلوک - در محتوای خود آکاردئون زیبایی ایجاد کنید.
 • Icon List Block - به شما امکان می دهد به جای گلوله های پیش فرض ، لیست های جذابی را با نمادهای سفارشی ایجاد کنید.
این افزونه به شما امکان می دهد بلوک هایی را که استفاده نخواهید کرد غیرفعال کنید. با این کار ویرایشگر خود تمیز و سبک نگه می دارد. اگر این بلوک ها را دوست دارید و از Kadence Themes بلوک های بیشتری می خواهید ، می توانید افزونه pro یا برنامه عضویت آنها را بخرید.

9. بلوک های گوتنبرگ و کتابخانه الگو توسط Otter

Gutenberg Blocks and Template Library by Otter یکی دیگر از افزونه های مفید بلوک های وردپرس است که بلوک های اضافی ویرایشگر گوتنبرگ را به سایت شما اضافه می کند. بلوک های بلوک های گوتنبرگ و کتابخانه الگو توسط Otter در ویرایشگر بلوک نشان داده شده است بیش از 10 بلوک وردپرس در این افزونه وجود دارد. در اینجا برخی از بلوک های مفید ذکر شده است:
 • بخش بلوک - به شما امکان می دهد با استفاده از ستون هایی مانند پلاگین های صفحه ساز ، طرح بندی کنید .
 • Google Maps Block - به شما امکان می دهد نقشه های Google را در وب سایت خود جاسازی کنید.
 • درباره بلوک نویسنده - به شما امکان می دهد جعبه زیستی نویسنده را در وب سایت خود نشان دهید.
 • Sharing Icons Block - به شما امکان می دهد به راحتی آیکون های اشتراک اجتماعی را بر روی مقالات وردپرس خود اضافه کنید.
علاوه بر بلوک های گوتنبرگ ، این پلاگین شامل الگوها و طرح هایی نیز برای کمک به شما در ایجاد سریع صفحات خیره کننده است. Otter توسط همان تیم پشت ThemeIsle ، یک شرکت محبوب تم های وردپرس ایجاد شده است.

10. Ultimate Blocks

Ultimate Blocks یکی دیگر از افزونه های جمع آوری ویرایشگر گوتنبرگ با چندین بلوک اضافی برای ویرایشگر بلوک است. بلوک های Ultimate Blocks که در ویرایشگر بلوک وردپرس نشان داده شده است در اینجا برخی از بلوک های ارائه شده توسط پلاگین وجود دارد:
 • Block Block - به شما امکان می دهد با یک نام محصول ، ویژگی ها ، خلاصه و رتبه بندی ستاره ، یک نظر اضافه کنید.
 • بلوک فهرست مطالب - به ایجاد فهرست مطالب از عناوین مقاله خود کمک می کند.
 • Call to Action Block - به شما امکان می دهد جعبه ای برای اقدام با عنوان ، توضیحات و دکمه ایجاد کنید.
 • برای مسدود کردن Tweet کلیک کنید - به راحتی محتوای قابل توییت را در پست ها و صفحات خود اضافه کنید.
 • بلوک جعبه اعلانات - به شما امکان می دهد جعبه اطلاع رسانی ساده را در مقالات خود اضافه کنید.

11. گوتنبرگ پیشرفته

گوتنبرگ پیشرفته 20+ بلوک جدید به ویرایشگر گوتنبرگ شما اضافه می کند. این پلاگین به شما کمک می کند تا صفحات وب حرفه ای را به راحتی و به سرعت ایجاد کنید. بلوک های پیشرفته گوتنبرگ ، که در ویرایشگر بلوک وردپرس نشان داده شده است در اینجا برخی از بلوک های Advanced Gutenberg آورده شده است.
 • ستون مدیر ستون - ستون های پاسخگو از پیش تعریف شده برای اجازه دادن به شما اضافه کردن محتوای چند ستونی در وردپرس.
 • Map Block - به شما امکان می دهد نقشه های Google را در پست ها و صفحات خود جاسازی کنید.
 • Counter Block - به شما امکان می دهد اعدادی مانند کل فروش را به روشی جذاب به نمایش بگذارید.
 • Tabs Block - به شما امکان می دهد به راحتی محتوا را در برگه ها اضافه کنید.
 • Advanced List Block - ایجاد لیست های جذاب بصری با نمادها و سبک های لیست سفارشی.
این پلاگین همچنین گزینه های پیشرفته کنترل بلوک را در اختیار شما قرار می دهد تا بلوک ها را براساس نقش های کاربر فعال کنید . پلاگین Advanced Gutenberg توسط JoomUnited ایجاد شده است .

12. قابل انباشت - بلوک های زیبا و سفارشی

Stackable یک افزونه رایگان کتابخانه بلوک وردپرس با بلوک های سفارشی زیبا برای سایت های وردپرس است. این شامل بیش از 20 بلوک آسان برای استفاده برای ویرایشگر گوتنبرگ است. بلوک های Stackable که در ویرایشگر بلوک وردپرس نشان داده شده است در اینجا برخی از بلوک های جالب وردپرس ارائه شده توسط این پلاگین وجود دارد.
 • Container Block - به شما امکان می دهد بلوک های مختلف را در یک ردیف ترکیب کنید.
 • Feature Grid Block - به شما امکان می دهد ویژگی های محصول یا نمونه کارها را در طرح های شبکه ای شیک به نمایش بگذارید.
 • اعضای تیم بلوک - به شما امکان می دهد اعضای تیم خود را با موقعیت ، وظایف و تخصص آنها به نمایش بگذارید.
 • Block Popup Video - به شما امکان می دهد پنجره های بازشو فیلم تمام صفحه برای ویدیوهای YouTube و Vimeo اضافه کنید .
Stackable همچنین جلوه های چشمگیر و گزینه های پس زمینه را ارائه می دهد. می توانید از پس زمینه های تصویر و فیلم ، تصاویر ثابت ، جلوه های پس زمینه شیب دار و موارد دیگر استفاده کنید.

13. CoBlocks

CoBlocks یک افزونه رایگان است که مجموعه ای از بلوک های وردپرس صفحه ساز است. مانند اکثر افزونه های جمع آوری بلوک ، این بلوک اضافی را برای سوپرشارژ کردن ویرایشگر بلوک در وردپرس ارائه می دهد. بلوک های CoBlocks ، که در ویرایشگر بلوک وردپرس نشان داده شده است در اینجا چند بلوک مفید ویرایشگر گوتنبرگ ارائه شده توسط این افزونه وجود دارد:
 • Rows and Columns Blocks - به شما امکان می دهد طرح های پویا را بر اساس سیستم شبکه طراحی کنید.
 • Carousel Gallery Block - شما را قادر می سازد تا گالری های چرخ فلک ایجاد کرده و تصاویر خود را به نمایش بگذارید.
 • Alert Block - هشدارهای جذاب ایجاد کنید و آنها را در پست ها و صفحات وردپرس خود وارد کنید.
 • Block Profile Profile - به شما امکان می دهد جعبه نمایه نویسنده را در پست یا صفحه وردپرس خود اضافه کنید.
این افزونه به شما امکان می دهد بلوک های خود را به راحتی تنظیم کنید. می توانید قلم ها را تغییر دهید ، حاشیه و padding را تنظیم کنید ، رنگ ها را انتخاب کنید و موارد دیگر.

14. ابزار پیشرفته ویرایشگر

ابزارهای Advanced Editor قبلاً TinyMCE Advanced نامیده می شد. این یک افزونه محبوب است که ویرایشگر کلاسیک قدیمی را با گزینه های قالب بندی بیشتر ارتقا می دهد. اکنون ، از ویرایشگر جدیدتر بلوک Gutenberg نیز پشتیبانی می کند. افزونه Advanced Editor Tools با گزینه های اضافی قالب بندی متن نشان داده شده است Advanced Editor Tools گزینه های اضافی قالب بندی و استایل را در بلوک های پیش فرض ارائه می دهد. به عنوان مثال ، دکمه های قالب بندی جدید را در نوار ابزار با قابلیت انتخاب فونت مشاهده خواهید کرد. همچنین می توانید دکمه هایی را که می خواهید در نوار ابزار مشاهده کنید تنظیم کنید. برخی از افتخارات علاوه بر مواردی که در بالا ذکر کردیم ، پلاگین های بلوک های گوتنبرگ بسیاری در بازار وجود دارد. در اینجا برخی از موارد ارجمندی وجود دارد که می توانید به عنوان گزینه هایی برای افزونه های ذکر شده در بالا استفاده کنید. به علاوه ، بیشتر افزونه های وردپرس متمرکز بر محتوا اکنون با گوتنبرگ سازگار هستند و دارای بلوک های خاص خود هستند. امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا بهترین بلوک های گوتنبرگ را برای سایت وردپرس خود پیدا کنید.