کسب درآمد از وب سایت

فهرست مطالب

کسب درآمد از وب سایت به روش های بی شماری گفته می شود که می تواند بازدید سایت شما را به درآمد آنلاین تبدیل کند. اگرچه این روش ها می تواند منجر به افزایش درآمد مشاغل شود ، اما هر ابزاری برای هر شرکتی مناسب نیست. اگر وب سایت شما به خوبی توسعه یافته باشد ، میزان بازدید بالایی داشته باشد و سطح بالایی از تعامل را ایجاد کند ، فرصتی عالی برای کسب درآمد وجود دارد. با این حال ، دانستن روش درست درآمدزایی بسیار مهم است.

اگر بتوانید بفهمید کدام نوع درآمدزایی می تواند برای کسب و کار شما موفقیت آمیز باشد ، وب سایت شما می تواند به یک نیروگاه سودآور تبدیل شود.

در اینجا نگاهی به 11 روش است که می تواند کلیک ها و بازدیدها را به درآمد تبدیل کند.

 1. فروش مستقیم
  اگر وب سایت شما برای پشتیبانی کامل از یک محصول یا خدمات طراحی شده است ، ساده ترین راه برای درآمدزایی استفاده از همین ابزار برای افزایش میزان کل فروش است. این می تواند یک سرویس اشتراک باشد که کاربران را قادر می سازد محصولات بیشتری را به طور مکرر خریداری کنند یا یک ابزار آمازون الکسا است که به آنها کمک می کند محصولات شما را به سبد خرید خود اضافه کنند.

 2. بازاریابی وابسته
  وقتی شروع به تبلیغ محصولات یا خدمات تجارت دیگری در وب سایت خود می کنید ، به عنوان بازاریابی وابسته شناخته می شود. در این نوع برنامه بازاریابی ، هنگامی که بازدید کننده از یکی از لینک های وابسته خود خرید می کند ، وب سایت میزبان کارمزد دریافت می کند. بازاریابی وابسته می تواند سودآور باشد. با این حال ، شما باید ارزیابی کنید که آیا این شرکت وابسته مناسب است یا خیر. اطمینان حاصل کنید که محصولات مورد تأیید شما از کیفیت بالا و مرتبط با وب سایت شما برخوردار بوده و به نظر نمی رسد مانند هرزنامه باشد. این نباید بر میزان بازدید و اعتماد شما تأثیر بگذارد. Amazon Associated ، ClickBank و eBay Partner Network برخی از برنامه های وابسته محبوب هستند.

 3. نمایش تبلیغات نمایش تبلیغات
  منبع اصلی درآمد بسیاری از وب سایت ها محسوب می شود. فقط با فروش فضای تبلیغاتی در وب سایت خود ، می توانید درآمد آگهی کسب کنید. تبلیغات نمایشی یا متنی ، تبلیغاتی تصویری یا ویدئویی هستند که بازدید کننده را ترغیب می کنند تا روی آن کلیک کرده و اقدامی انجام دهد. این روش به پرداختی از مخاطبان شما احتیاج ندارد و شما می توانید از هر صفحه و بازدیدکننده درآمد کسب کنید. درآمد آگهی را می توان براساس کلیک یا نمایش هر آگهی محاسبه کرد. به یاد داشته باشید که ترافیک در اینجا نقشی اساسی دارد. ترافیک بیشتر به معنای عملکرد بهتر است. تبلیغات نمایشی می تواند به صورت تبلیغات بنر (تبلیغات در قالب بنر) ، تبلیغات بینابینی (که به صورت صفحات وب ظاهر می شوند) ، رسانه های غنی (شامل عناصر تعاملی) و تبلیغات ویدیویی (YouTube ، Instagram ، Facebook یا سایر شبکه های رسانه های اجتماعی) باشد. .

 4. تبلیغات پرداخت به ازای هر کلیک (PPC)
  PPC یک مدل تبلیغاتی است که برای هدایت بازدید به وب سایت شما استفاده می شود. این روش راهی موثر برای کسب درآمد از وب سایت است. این امکان را به تبلیغ دهندگان می دهد تا تبلیغات را در بستر میزبان قرار دهند و هر بار که روی تبلیغات آنها کلیک می شود ، باید هزینه ای را پرداخت کنند. این تنها زمانی سودآور است که درآمدزایی در وب سایت شما منظم و زیاد باشد. درج کلمه کلیدی در اینجا نقش اساسی دارد ، زیرا این تبلیغات برای کاربرانی که به احتمال زیاد روی تبلیغ کلیک می کنند هدف قرار گرفته است. Google AdSense رایج ترین شکل PPC است.

 5. فروش سایت فروش
  شامل فروش وب سایت خود به شخص دیگری برای کسب سود است. برای جذب یک خریدار بالقوه وب سایت ، باید درآمد خوبی از منابع درآمدزایی دیگر داشته باشید ، یا در وب سایت شما بازدید خوبی ایجاد می کند. عامل کلیدی که قابلیت انعطاف پذیری وب سایت شما را تعیین می کند درآمد کلی شما است.

 6. پست های اسپانسر شده
  این شکلی از بازاریابی محتوا است که در آن تبلیغ کنندگان هزینه محتوا (بررسی ها ، خبرنامه ها و مطالعات موردی) را که توسط شخص ثالث تهیه شده و به آنها مرتبط است ، پرداخت می کنند. با این کار محتوای با کیفیتی در وب سایت شما ایجاد می شود و اعتبار بیشتری به برند می بخشد. پست های پشتیبانی شده از شرکتی را که رقیب مستقیم شماست ، قبول نکنید و اطمینان حاصل کنید که شرکتی که محتوای تبلیغاتی خود را در وب سایت شما ارسال می کند ، درگیر هیچگونه تقلبی نیست. همچنین باید درک کاملی از سئو و دستورالعمل های مدیر وب سایت Google داشته باشید.

 7. لیست های ایمیل
  پستی معمولاً برای آگاهی دادن به مشتریان در مورد محصولات ، خدمات یا مراسم راه اندازی و رویدادهای جدید استفاده می شود. اجاره این لیست های پستی به شرکت های دیگر نیز می تواند منبع درآمد باشد. بازاریابی از طریق ایمیل می تواند درآمد سنگینی داشته باشد ، اما ارسال ایمیل به نمایندگی از شرکت های دیگر نیز ممکن است برای مشتریان شما هزینه داشته باشد ، زیرا ممکن است برخی از تبلیغات برای آنها بی ربط باشد و آنها را خاموش کند.

 8. پرداخت به Access Content
  وب سایت ها گاهی برای کسب درآمد مسیر عضویت را طی می کنند. این مدل شامل paywalls ، عضویت آنلاین و اشتراک است. برنامه عضویت امکان دسترسی به محتوای برتر را به کاربرانی می دهد که هزینه اشتراک را پرداخت می کنند. اشتراک ها روشی پایدارتر برای کسب درآمد در نظر گرفته می شوند ، که نوید یک خواننده اختصاصی را می دهد که مایل به پرداخت هزینه محتوای بی نظیر هستند.

 9. خدمات مشاوره ارائه خدمات
  مشاوره روش دیگری برای کسب درآمد از طریق وب سایت است. اگر در زمینه ای اختصاصی متخصص هستید ، دانش و مهارت بی نظیری دارید ، احتمالاً می توانید به افرادی كه مایل به پرداخت شما هستند مشاوره دهید. پس از شروع تحویل ، می توانید چندین برنامه برای انتخاب بازدیدکنندگان داشته باشید.

 10. دوره های آنلاین
  هنگامی که وضعیت "رهبری فکری" را بدست آورید ، چیزهای بیشتری برای ارائه به مردم دارید و آنها تمایل بیشتری به پرداخت هزینه ها دارند. دوره های آنلاین ، مطالعات موردی و وبینارها می توانند یک کانال درآمد با کیفیت باشند. علاوه بر این ، LinkedIn می تواند ابزاری قدرتمند برای تبلیغ چنین محتوایی باشد.

 11. پادکست و YouTube
  میزبانی پادکست آنلاین و راه اندازی کانال YouTube به درآمدزایی بیشتر کمک می کند. برای پادکست ، فقط باید یک جایگاه پیدا کنید ، مخاطبان آن را افزایش دهید و سپس راه های کسب درآمد و دریافت اسپانسر را جستجو کنید. در مورد YouTube ، به محض راه اندازی کانال ، می توانید چندین جریان درآمد را انتخاب کنید:

برنامه شراکت YouTube
سرمایه گذاری
تایید پرداخت
فروش حقوق ویدئو
اسپانسرشپ