CSS سفارشی در وردپرس

فهرست مطالب

CSS سفارشی در وردپرس را بدون ویرایش فایل های تم به راحتی به سایت خود اضافه کنید. بعضی اوقات ممکن است نیاز به افزودن CSS سفارشی در سایت وردپرس خود پیدا کنید.

روش 1: افزودن CSS سفارشی با استفاده از Theme Customizer

از زمان وردپرس 4.7 ، کاربران اکنون می توانند CSS سفارشی را مستقیماً از قسمت مدیریت وردپرس اضافه کنند. این کار بسیار آسان است و شما می توانید تغییرات خود را با یک پیش نمایش زنده بلافاصله مشاهده کنید. ابتدا باید به صفحه Themes »Customize بروید . راه اندازی تنظیم کننده تم با این کار رابط کاربری سفارشی سازی قالب وردپرس راه اندازی می شود. شما پیش نمایش زنده سایت خود را با چند گزینه در سمت چپ مشاهده خواهید کرد. از پنجره سمت چپ روی برگه Additional CSS کلیک کنید. گزینه CSS اضافی در تنظیم کننده قالب وردپرس این برگه به ​​صورت اسلاید نمایش داده می شود و یک جعبه ساده به شما نشان می دهد که در آن می توانید CSS سفارشی خود را اضافه کنید. به محض افزودن یک قانون معتبر CSS ، می توانید مشاهده کنید که این مورد در صفحه پیش نمایش زنده وب سایت شما اعمال می شود. افزودن CSS سفارشی شما می توانید به افزودن کد CSS سفارشی در وردپرس ادامه دهید ، تا زمانی که از نحوه نمایش آن در سایت خود راضی باشید. فراموش نکنید که پس از پایان کار بر روی دکمه "ذخیره و انتشار" در بالا کلیک کنید. تغییرات CSS سفارشی توجه: هر CSS سفارشی در وردپرس که با استفاده از customizer تم اضافه کنید فقط با آن تم خاص در دسترس است. اگر می خواهید از آن با مضامین دیگر استفاده کنید ، باید با استفاده از همان روش آن را در طرح زمینه جدید خود کپی و جایگذاری کنید.

روش 2: افزودن CSS سفارشی با استفاده از یک پلاگین

روش اول فقط به شما امکان می دهد CSS سفارشی در وردپرس را برای تم فعال فعلی ذخیره کنید. اگر طرح زمینه را تغییر دهید ، ممکن است لازم باشد CSS سفارشی خود را در طرح زمینه جدید کپی و پیست کنید. اگر می خواهید CSS سفارشی شما صرف نظر از قالب WordPress استفاده شود ، این روش برای شما مناسب است. اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی پلاگین Simple Custom CSS است. پس از فعال سازی ، به سادگی به نمایش »css سفارشی بروید و CSS سفارشی خود را یادداشت یا پیست کنید. افزودن CSS سفارشی فراموش نکنید که برای ذخیره تغییرات ، دکمه "Update Custom CSS" را فشار دهید. اکنون می توانید وب سایت وردپرس خود را مشاهده کنید تا CSS سفارشی را در عمل مشاهده کنید.

استفاده از پلاگین سفارشی CSS در مقابل افزودن CSS در قالب

هر دو روش توضیح داده شده در بالا برای مبتدیان توصیه می شود. کاربران پیشرفته همچنین می توانند CSS سفارشی را مستقیماً به مضامین خود اضافه کنند. با این حال ، افزودن قطعه های CSS سفارشی به طرح زمینه والدین توصیه نمی شود. اگر به صورت تصادفی بدون ذخیره تغییرات سفارشی خود تم را به روز کنید ، تغییرات CSS شما از بین می رود. بهترین روش استفاده از تم کودک به جای آن است. با این حال ، بسیاری از مبتدیان نمی خواهند یک موضوع کودک ایجاد کنند. جدا از افزودن CSS سفارشی ، غالباً مبتدیان واقعاً نمی دانند چگونه از آن تم کودک استفاده خواهند کرد. استفاده از پلاگین CSS سفارشی به شما امکان می دهد CSS سفارشی خود را مستقل از طرح زمینه خود ذخیره کنید. از این طریق می توانید به راحتی مضامین را عوض کنید و CSS سفارشی شما همچنان در آن خواهد بود. یک روش عالی دیگر برای افزودن CSS سفارشی به سایت وردپرس خود استفاده از افزونه CSS Hero است. این افزونه فوق العاده به شما امکان می دهد تقریباً هر سبک CSS را در سایت وردپرسی خود ویرایش کنید بدون اینکه حتی یک خط کد بنویسید. استفاده از پلاگین سفارشی CSS امیدواریم این مقاله به افزودن CSS سفارشی به سایت وردپرس شما کمک کرده باشد.