Email Verification وردپرس

Email Verification وردپرس – آموزش راه اندازی

فهرست مطالب

Email Verification وردپرس - دلایل بی شماری وجود دارد که ممکن است بخواهید به کاربران اجازه دهید در وب سایت شما ثبت نام کنند. با این حال فرم های پیش فرض ورود و ثبت نام که همراه وردپرس ارائه می شوند قدیمی به نظر می رسند. علاوه بر این ، سفارشی سازی آنها آسان نیست ، به این معنی که نمی توانید قسمتهایی را از فرم ثبت نام اضافه یا حذف کنید مگر اینکه بخواهید خودتان کدنویسی کنید. یکی از راه های مبارزه با ثبت نام هرزنامه فعال کردن email verification وردپرس است. این دقیقاً همان جایی است که پلاگین Profile Build Pro در آن وارد می شود. این پلاگین دارای یک نسخه رایگان است که می تواند از مخزن رسمی بارگیری شود. نسخه رایگان دارای تمام قابلیت های مورد نیاز برای تنظیم email verification وردپرس است. همچنین یک نسخه برتر از این افزونه وجود دارد که دارای ویژگی های پیشرفته تری مانند تغییر مسیرهای سفارشی و سفارشی سازی ایمیل است. در این آموزش ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه email verification وردپرس را تنظیم کنید تا بازدیدکنندگان شما یک ایمیل اصلی وارد کنند و همچنین از ثبت نام هرزنامه جلوگیری کنید.

نحوه ساخت فرم ثبت نام

اولین قدم ساختن فرم ثبت نام است که به بازدیدکنندگان امکان می دهد در وب سایت شما ثبت نام کنند. این مکانی است که از آنها خواسته می شود آدرس ایمیل را نیز وارد کنند. بیایید مرحله به مرحله این روند را طی کنیم.

ایجاد صفحات لازم

پس از خرید افزونه Profile Builder Pro ، می توانید فایل های پلاگین را از قسمت حساب خود بارگیری کرده و در مکانی که به راحتی قابل دسترسی است ، در رایانه ذخیره کنید. بعد ، به وب سایت وردپرس خود بروید و وارد داشبورد خود شوید. با رفتن به افزونه ها> افزودن جدید> بارگذاری ، افزونه Profile Builder Pro را نصب کنید. دکمه Choose file را فشار دهید و پوشه فشرده شده را با محتوای پلاگین در رایانه خود پیدا کنید. دکمه Install را فشار دهید و پس از نصب ، روی فعال سازی کلیک کنید. شما به داشبورد افزونه هدایت خواهید شد و در آنجا صفحات ورود ، ثبت نام و ویرایش مشخصات را با یک کلیک ایجاد می کنید. برای انجام این کار ، بر روی Create Form Pages کلیک کنید. Profile Builder Pro سپس این افزونه صفحات لازم را ایجاد کرده و شما را به بخش Pages می برد و در آنجا می توانید آنها را ویرایش کنید و همچنین نحوه جلوه دادن وب سایت را ببینید.

فرم ثبت نام را با قسمتها سفارشی کنید

با حذف یا افزودن فیلدهای جدید به آن می توانید فرم ثبت نام را سفارشی کنید. برای انجام این کار ، به Profile Builder> Form Fields بروید. سپس می توانید هر یک از قسمتهای فرم مورد نیاز را حذف کرده و همچنین مواردی را که برای وب سایت شما مناسب ترند اضافه کنید. فرم ثبت نام را با قسمتها سفارشی کنید به عنوان مثال ، شاید شما می خواهید به بازدیدکنندگان اجازه دهید عکس پروفایل خود را بارگذاری کنند. در این صورت ، می توانید قسمت Avatar را اضافه کنید که به آنها امکان می دهد عکسی را که می خواهند در نمایه خود نمایش دهند بارگذاری کنند. یا شاید ، می خواهید جعبه های رضایت GDPR را اضافه کنید. Profile Builder انجام این کار را آسان می کند و حتی می توانید زمینه های سفارشی را اضافه کنید. در هر صورت ، یک فیلدی که می خواهید در اینجا اضافه کنید ، قسمت تأیید ایمیل است. آن را با متن خود سفارشی کنید و اطمینان حاصل کنید که بازدیدکنندگان می دانند که باید آدرس ایمیل خود را دوباره وارد کنند تا مطمئن شوند در آدرس ایمیل خود اشتباه نکرده اند. فرم ثبت نام را با قسمتها سفارشی کنید

صفحات ثبت نام و ورود به سیستم پیش فرض وردپرس را مجدداً هدایت کنید

آخرین مرحله ، هدایت مجدد ثبت نام پیش فرض وردپرس و ورود به صفحات جلویی ایجاد شده با Profile Builder است. این اطمینان می دهد که همه افرادی که برای ثبت نام یا ورود به وب سایت ما تلاش می کنند مراحل اولیه و کاربر پسند ثبت نام وردپرس را طی نمی کنند و در عوض به فرم های جلویی سفارشی ما هدایت می شوند. پس از این ما می توانیم برای تأیید و تأیید ایمیل وردپرس اقدام کنیم. برای این منظور ، باید فرم ثبت نام پیش فرض وردپرس را به فرم ثبت نام ساخته شده با Profile Builder با کمک ماژول Redirects سفارشی هدایت کنید. این یک ماژول برتر است که در نسخه Pro افزونه Profile Builder موجود است. به Profile Builder> Add-Ons بروید و ماژول Custom Redirects را فعال کنید. سپس ، به Profile Builder> Custom Redirects بروید و به بخشی بروید که به شما امکان هدایت مجدد پست ها و صفحات وردپرس را دارد. صفحات ثبت نام و ورود به سیستم پیش فرض وردپرس را مجدداً هدایت کنید از فهرست گشودنی ، صفحه پیش فرض ثبت نام وردپرس را انتخاب کرده و URL صفحه ثبت نامی را که با افزونه Profile Builder ایجاد کرده اید وارد کنید. روی Add Entry کلیک کنید. سپس ، این فرایند را برای صفحه ورود دوباره تکرار کنید. صفحات ثبت نام و ورود به سیستم پیش فرض وردپرس را مجدداً هدایت کنید اکنون که فرم شما سفارشی شده و صفحات پیش فرض هدایت شده اند ، بیایید Email Verification را در قسمت باطن تنظیم کنیم.

تنظیم تأیید ایمیل وردپرس

اولین کاری که می خواهید انجام دهید این است که به Profile Builder تنظیمات بروید و مطمئن شوید که ایمیل تأیید فعال شده روی Yes تنظیم شده است. تغییرات خود را ذخیره کنید. با این کار برای هر کاربری که در وب سایت شما ثبت نام می کند یک ایمیل تأیید ارسال می شود. تنظیم Email Verification وردپرس همچنین می خواهید یک صفحه فرود تأیید ایمیل تنظیم کنید. اینجا جایی است که کاربران پس از کلیک روی پیوند تأیید ایمیل در ایمیل ، به پایان می رسند. در اینجا چند گزینه دارید. به عنوان مثال ، می توانید یک صفحه سفارشی با یک پیام تأیید ساده همراه با پیوند برای ورود به حساب آنها تنظیم کنید. گزینه دیگر این است که بلافاصله آنها را به صفحه ورود هدایت کنید تا بتوانند وارد حساب خود شوند و ویرایش نمایه خود را شروع کنند. به خاطر داشته باشید که اگر صفحه ای را در اینجا انتخاب نکنید ، آنها صفحه تأیید ایمیل پیش فرض Profile Builder را مشاهده می کنند. اگرچه این لزوماً بد نیست ، اما بازدیدکنندگان شما را از انجام کارهای بعدی آویزان و مطمئن نمی کند. به همین ترتیب ، توصیه می کنیم این مورد را روی صفحه تأیید سفارشی تنظیم کنید که از آنها در سایت شما استقبال کند. با استفاده از این صفحه به آنها بگویید که مراحل بعدی اکنون که آنها حساب خود را ثبت کرده و تأیید کرده اند ، مراحل بعدی چیست. نکته دیگری که باید به خاطر داشته باشید این است که می توانید در هر زمان از این صفحه این صفحه را تغییر دهید. اگر هنوز در سایت خود کار می کنید و می خواهید کاربران خود را به یک صفحه موقت هدایت کنید ، این مفید است. پس از پایان کار ، روی ذخیره تغییرات کلیک کنید. اکنون می توانید فرم ثبت نام خود را آزمایش کرده و اطمینان حاصل کنید که همه کارها آنطور که باید کار می کنند.

تنظیمات فرم ثبت نام اضافی برای Email Verification وردپرس

چند تنظیم اضافی فرم ثبت نام وجود دارد که باید مورد بررسی قرار گیرند که به ایمن تر شدن فرم های شما کمک می کنند. تنظیمات فرم ثبت نام اضافی برای Email Verification وردپرس برای مبتدیان ، می توانید به کاربران اجازه دهید با نام کاربری ، آدرس ایمیل یا هر دو وارد سیستم شوند. این تنظیمات را می توانید در بخش Profile Profile> Settings> General پیدا کنید. تنظیم دیگری که می توانید تغییر دهید تنظیم حداقل طول رمز عبور است. می توانید حداقل تعداد کاراکتر را که رمز عبور باید داشته باشد وارد کنید. اگر آن را خالی بگذارید ، کلمه عبور می تواند به هر طولی باشد. آخرین تنظیماتی که می توانید برای ایمن تر کردن فرم های خود تغییر دهید ، تنظیم قدرت رمز عبور است. این از ورود گذرواژه های ضعیف به کاربران جلوگیری می کند که حدس زدن آنها آسان است و هک حساب آنها را دشوار می کند.

برخورد با آدرسهای ایمیل تأیید نشده

بنابراین اکنون شما می دانید که چگونه یک فرم ثبت سفارشی ایجاد کنید ، صفحات ثبت نام و ورود به سیستم را تنظیم کنید و اطمینان حاصل کنید که تأیید ایمیل وردپرس برای جلوگیری از ثبت نام هرزنامه وجود دارد. با این حال ، در برخی موارد ، کاربران شما ممکن است بلافاصله آدرس ایمیل خود را تأیید نکنند. آنها حتی ممکن است از طریق ایمیل به شما بپرسند که چگونه می توانند به نمایه خود دسترسی پیدا کنند و به محتوایی که برای آنها ثبت شده دسترسی پیدا کنند. برای انجام این کار چند راه وجود دارد.

آدرسهای ایمیل تأیید نشده را به صورت دستی تأیید کنید

  1. تأیید دستی ایمیل هایی است که تأیید نشده اند. این کار را می توانید با مراجعه به کاربران> همه کاربران انجام دهید. سپس ، بر روی زبانه ای که می گوید کاربران با آدرس ایمیل تأیید نشده ، کلیک کنید.
آدرسهای ایمیل تأیید نشده را به صورت دستی تأیید کنید روی نام کاربری کاربر بروید و گزینه تأیید دستی آدرس ایمیل وی را مشاهده خواهید کرد. همچنین می توانید این گزینه را از فهرست کشویی در بخش Bulk Actions انتخاب کنید. هنگامی که روی گزینه تأیید ایمیل کلیک کنید ، پنجره بازشی را خواهید دید که از شما می پرسد آیا مطمئن هستید که می خواهید ایمیل را خودتان تأیید کنید. تأیید را کلیک کنید و آدرس ایمیل کاربر فوراً تأیید می شود. تأیید دستی ایمیل های کاربر احتمالاً ساده ترین و سریع ترین راه دسترسی کاربران ثبت شده به وب سایت است. با این حال ، این می تواند برای شما زمانبر باشد ، به خصوص اگر هر روز ده ها یا صدها ثبت نام جدید انجام دهید. اینجاست که گزینه دوم به درد شما می خورد.

ارسال مجدد ایمیل های فعال سازی

گزینه دیگر ارسال مجدد ایمیل های فعال سازی است. می توانید این کار را از صفحه کاربران با قرار دادن نام کاربر بر روی نام کاربری و کلیک بر روی پیوند ارسال مجدد فعال سازی ایمیل انجام دهید. ارسال مجدد ایمیل های فعال سازی یک پنجره بازشو مشاهده خواهید کرد که به شما تأیید می کند واقعاً می خواهید این کار را انجام دهید ، بنابراین دکمه تأیید را فشار دهید و ایمیل فعال سازی به طور خودکار به آدرس ایمیل آنها ارسال می شود. همچنین می توانید گزینه ارسال مجدد ایمیل فعال سازی را از فهرست کشویی در بخش Bulk Actions انتخاب کنید. درخواست را فشار دهید و یک پنجره بازشو خواهید دید که به شما اطلاع می دهد ایمیل های فعال سازی مجدداً دوباره ارسال شده اند.

تأیید مدیر کاربر

قبل از اینکه این آموزش را به پایان برسانیم ، گزینه دیگری وجود دارد که باید در نظر بگیرید. و این تأیید مدیر برای افرادی است که می توانند در وب سایت شما کاربر باشند. این مرحله یک لایه امنیتی دیگر اضافه می کند و اطمینان می دهد که فقط کاربران قانونی برای سایت شما ثبت نام کرده اند. تأیید مدیر کاربر این را می توانید در Profile Builder> Settings فعال کنید. تنظیماتی را با عنوان "تأیید مدیر" فعال پیدا کنید و اطمینان حاصل کنید که روی بله تنظیم شده است. سپس ، تغییرات خود را ذخیره کنید. هنگامی که این ویژگی را فعال کردید ، می توانید انتخاب کنید که کدام نقش های کاربر هنگام ثبت نام به تأیید مدیر نیاز دارند و کدام نقش های کاربر می توانند به طور خودکار ثبت نام کنند. سریعترین راه برای تأیید کاربران فعال کردن ماژول Email Customizer در بخش Profile Builder> Add-Ons است. پس از فعال کردن این ماژول ، به Profile Builder> Settings> Email Customizer بروید و روی برگه Administrator Emails کلیک کنید. به بخش ثبت نام با تأیید مدیر بروید و می توانید ایمیل های سرپرست را به صورت پیوند تأیید سفارشی کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید افزودن برچسب {{{{approve_link}}} به ایمیل است. با اضافه کردن این ، یک پیوند تأیید اضافه می شود که می توانید برای تأیید مستقیم ثبت نام کاربر کلیک کنید. پس از کلیک روی پیوند ، به کاربر اطلاع داده می شود و می تواند به وب سایت وارد شود.

امروز تأیید ایمیل وردپرس را در سایت خود تنظیم کنید

تأیید آدرس های ایمیل کاربران به شما کمک می کند تا از ثبت نام هرزنامه جلوگیری کرده و همچنین از ثبت نام کاربران با آدرس ایمیل اصلی اطمینان حاصل کنید. راه اندازی تأیید نامه وردپرس با افزونه Profile Builder آسان است و به شما امکان کنترل بیشتر روی فرم های ثبت نام را می دهد. علاوه بر این ، به شما در حفظ ثبات نام تجاری و ایجاد فرم های ثبت نام و ورود به سیستم مدرن که با بقیه وب سایت شما مطابقت دارد ، کمک می کند. اگر به فکر فعال کردن ثبت نام کاربران در وب سایت خود بوده اید ، به افزونه Profile Builder امتحان کنید. اگر همه آنچه شما نیاز دارید یک راه ساده برای تنظیم ایمیل های تأیید وردپرس و ایجاد صفحات ثبت نام و ورود به سیستم است ، از نسخه رایگان افزونه Profile Builder که در مخزن رسمی موجود است استفاده کنید. اما ، اگر گزینه های پیشرفته تری مانند امکان هدایت مجدد کاربران ، سفارشی کردن ایمیل های تأیید ، افزودن فیلدهای اضافی و موارد دیگر را می خواهید ؛ Profile Builder Pro بهترین انتخاب است. می توانید با یک نسخه ی نمایشی رایگان آن را به چرخش در آورید ، تنظیمات را آزمایش کنید و فرم ها را در عمل مشاهده کنید. هنگامی که آماده خرید هستید ، نسخه Profile Builder خود را انتخاب کنید و صفحات ورود و ورود به سیستم را سفارشی کنید. موفق باشید! ما در این مقاله سعی کردیم Email Verification وردپرس را جهت راه اندازی آموزش دهیم. بانک مقالات وردپرس