error upload failed in wordpress

Upload: Failed to Write File to Disk وردپرس – نحوه رفع خطا

فهرست مطالب

آیا هنگام بارگذاری پرونده ها در وردپرس ، خطای Upload: Failed to Write File to Disk (بارگذاری: نوشتن پرونده روی دیسک ناموفق بود) را مشاهده می کنید؟ این خطای رایج می تواند برای کاربران مبتدی بسیار ناامید کننده باشد. در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه خطای "بارگذاری: نتوانستم پرونده را روی دیسک بنویسم" در وردپرس رفع کنیم. Upload: Failed to Write File

چه عواملی باعث عدم نوشتن فایل برای دیسک خطا در وردپرس نشد؟

این خطا به دلایل مختلفی ممکن است رخ دهد. با این حال ، رایج ترین آنها مجوزهای پوشه نادرست است. هر پرونده و پوشه در وب سایت شما دارای مجموعه ای از مجوزها است . وب سرور شما دسترسی به پرونده ها را براساس این مجوزها کنترل می کند. مجوزهای نادرست یک پوشه می تواند توانایی شما برای نوشتن پرونده در سرور را از بین ببرد. این بدان معنی است که وب سرور شما نمی تواند پرونده های جدیدی را به آن پوشه خاص ایجاد یا اضافه کند. اگر می خواهید تصاویر یا پرونده های دیگری را از قسمت مدیریت وردپرس بارگذاری کنید ، یکی از پیام های خطای زیر را دریافت خواهید کرد:
  • وردپرس نتوانست روی دیسک بنویسد
  • وردپرس به دلیل خطایی در نوشتن پرونده روی دیسک ، بارگذاری نشد
  • ایجاد پوشه wp-content / uploads / 2016/03 امکان پذیر نیست. آیا فهرست والدین آن توسط سرور قابل نوشتن است؟

رفع آپلود نوشتن خطا در دیسک در وردپرس انجام نشد

ابتدا باید با استفاده از سرویس گیرنده FTP به سایت وردپرس خود متصل شوید . برای این آموزش ، ما از سرویس گیرنده رایگان FileZilla FTP استفاده می کنیم . اگر از سرویس گیرنده FTP دیگری استفاده می کنید ، ممکن است کمی متفاوت به نظر برسد. پس از اتصال ، باید روی پوشه wp-content کلیک راست کرده و مجوزهای پرونده را انتخاب کنید. مجوزهای فایل FTP این جعبه گفتگوی مجوزهای پرونده را در سرویس گیرنده FTP شما نشان می دهد. این مجوزهای پرونده را برای مالک ، گروه و افراد عمومی به شما نشان می دهد. تغییر مجوزهای پرونده برای پوشه wp-content شما باید 755 را در قسمت مقدار عددی وارد کنید. پس از آن ، باید کادر کنار "Recurse into subdirectories" را علامت بزنید . در آخر ، باید روی گزینه "Apply to directories only" کلیک کنید . برای ادامه بر روی دکمه تأیید کلیک کنید. سرویس گیرنده FTP شما اکنون مجوزهای پوشه را روی 755 تنظیم می کند و آن را در تمام پوشه های فرعی درون محتوای wp اعمال می کند. این شامل پوشه آپلودهایی است که تمام تصاویر شما در آن ذخیره شده است. همچنین می خواهید از صحیح بودن مجوزهای پرونده برای تک تک پرونده های موجود در پوشه wp-content خود اطمینان حاصل کنید. یک بار دیگر ، بر روی پوشه wp-content کلیک راست کرده و مجوزهای پرونده را انتخاب کنید. این بار مجوزها را برای پرونده ها تغییر خواهیم داد. 644 را به مقدار عددی وارد کنید و سپس کادر کنار "Recurse into subdirectories" را علامت بزنید . در آخر ، باید روی گزینه "فقط برای پرونده ها اعمال شود" کلیک کنید . برای ادامه بر روی دکمه تأیید کلیک کنید. سرویس گیرنده FTP شما اکنون مجوزهای پرونده را برای همه پرونده های موجود در پوشه wp-content روی 644 تنظیم می کند. اکنون می توانید به سایت وردپرس خود مراجعه کرده و پرونده ها را بارگذاری کنید. اگر هنوز خطا را مشاهده کردید ، باید با ارائه دهنده میزبانی وردپرس خود تماس بگیرید و از آنها بخواهید فهرست پرونده های موقت را خالی کنند. وردپرس تصاویر شما را با استفاده از PHP بارگذاری می کند که ابتدا بارگذاری ها را در یک فهرست موقت در سرور وب ذخیره می کند. پس از آن آنها را به پوشه بارگذاری وردپرس شما منتقل می کند. اگر این فهرست موقتی پر باشد یا پیکربندی ضعیفی داشته باشد ، وردپرس نمی تواند پرونده را روی دیسک بنویسد. این پوشه موقت روی سرور شما قرار دارد و در بیشتر موارد با استفاده از FTP نمی توانید به آن دسترسی پیدا کنید. شما باید با میزبان وب خود تماس بگیرید و از آنها بخواهید که آن را برای شما خالی کنند. امیدواریم این مقاله به شما در رفع خطای "بارگذاری: Upload: Failed to Write File to Disk در وردپرس کمک کرده است.